Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: swap z cdti na k20a3

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Imię
    k20
    Auto
    Ep
    Skąd
    Łeczyca
    Posty
    364

    Domyślnie swap z cdti na k20a3

    dlubal ktos cos w te strone? swap juz jest civic w cdiku tez dostep do auta z ktorego swap byl wziety tez jeszcze mam
    z rzeczy oczywistych ze trzeba wozek i wszytko pod maske problemu zbytnio nie widze
    zastanawia mnie tylko czy da sie wiazke kabnowa z diesla wykorzystac przy swapie na benzyne ?
    czy diesel tez ma modul bsi w skrzynce bezpiecznikow
    sterowanie pomki paliwa w dieslu a w benzynie:?
    czy moze prosciej poszukac wiazki z benzyniaka europejki ?chodzi o ta pod deske

  2. #2
    Użytkownik Awatar kazik2_h9w3
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Karol
    Auto
    Acco K24
    Skąd
    Łódź
    Posty
    5,291

    Domyślnie

    Kolega Hoek robil swap z cdti na k20 wiec pisz do niego choc nicku nie jestem pewny

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Imię
    k20
    Auto
    Ep
    Skąd
    Łeczyca
    Posty
    364

    Domyślnie

    a gdzie go znalesc

  4. #4
    Użytkownik Awatar kazik2_h9w3
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Karol
    Auto
    Acco K24
    Skąd
    Łódź
    Posty
    5,291

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Imię
    k20
    Auto
    Ep
    Skąd
    Łeczyca
    Posty
    364

    Domyślnie

    dzieki jakby ktos cos podpowiedzial to by bylo git bo poki wolne do sylwestra chcialbym brakujacee detale ogarnac

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Imię
    k20
    Auto
    Ep
    Skąd
    Łeczyca
    Posty
    364

    Domyślnie

    pojawila sie niespodzianka przeguby od k20a3 w piasty od diesla w sporcie na 5 srub wchodza z pol centymetrowym luzem;D
    wedlug katalogu z intercarsa przegub cdti uz wew 32 zew w piaste 26
    -,,- d14 d16 k20a3 uz wew 22 zew w piaste 26

    troche to dziwnie wyglada w typer uz wew 32 zew 28 (( wiekszy otwor piasta )
    albo jest blad w katalogu w w co watpie ale moze , albo jakis majstersztyk zalozyl zawrotnice i przeguby od typera w co watpie chociaz spodziewac sie mozna wszystkiego bo i sprezyny sa od benzyniaka chyba bo i z przodu gleba a widac ze sprezyny zwykle ;D a no i nawet jasiek ( poduszka od typera chyba ze w sportach byly tez z czerwonym logo;p

  7. #7
    Użytkownik Awatar kazik2_h9w3
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Karol
    Auto
    Acco K24
    Skąd
    Łódź
    Posty
    5,291

    Domyślnie

    Czerwone logo bylo w ep3 ale moge sie mylic

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Imię
    k20
    Auto
    Ep
    Skąd
    Łeczyca
    Posty
    364

    Domyślnie

    tez tak mi sie wydaje rozgrzebalem troche tego sporta co kupilem poduchy napewno drugie nie wiem czemu piasty sa na 28 frezow wszystkie katalogi podaja przeguby cdti 32 wew 26 zew wyglada jakby poduszki i zwrotnce byly od ep3 i cos mi sie przednie sprezyny nie podobaja bo przod siedzi a sprezyny wygladaja na seryjne moze tez od ep3 sa ale nie wiem jak to poznac ,

    po dluzszych ogledzinach i mysleniu to chyba ta k20a3 wsadze do tej srebrnej epki co mam , tam przynajmniej szpachli nie ma

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    244

    Domyślnie

    Że się tak wtrące,jest w ogóle sens ładować kasę w przekładkę jak ten cdti byłby po programie pewnie nie wiele bardziej mułowaty niż ten k20a3?
    Ostatnio edytowane przez mariuszmaxs ; 02-01-17 o 23:43

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Imię
    k20
    Auto
    Ep
    Skąd
    Łeczyca
    Posty
    364

    Domyślnie

    tez sie nad tym zastawiam bo generalnie jezdze sobie ep2 no i wpadl mi w rece swap z mozliwoscia odpalenia od znajomka bo kupil angola na graty blacharskie no i wzialem tego swapa z zeby wsadzic do swojej ep2 ale po dluzszym namysle stwierdzilem ze auto mi codzien potrzebne do roboty a przez weekend sie swapa nie ogarnie i szukalem budy w wersji sport no i trafil sie diesel , mysle na silniku mi nie zalezy bo swapa i go wzialem , tylko w sumie to tak jak mowisz to to 1,7 cdti to jedzie calkiem fajnie podlug d16v1 niebo lepiej co najlepsze pali z 5 litrow i tez zem zdziebko zwatpil czy to warto psuc ,
    narazie wszystko stoi nie ruszone rozgrzebalem tylko zwrotnice bo sworznie do wymiany przy okazji przejrzalem troche zawieche bude i zamklem garaz i stoje w kropce ;P\

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •