Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Polski manual silnik D14Z4

Użytkownik

Domyślnie Polski manual silnik D14Z4

Witam czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada polski manual napraw do hondy civic 1.4 silnik D14Z4 angielski już mam ale nic nie rozumiem , mam hondę w dobrym stanie technicznym ,w której trzeba by było wymienić rozrząd , pompę wody , interesuje mnie jak to zrobić ? Czy byłby ktoś uprzejmy podać mi info ,
    przy okazji powiedzcie jakiego w hondzie używa się programu i interfaceu do porozumienia się się z kompem.

Pozdrawiam spider12

Użytkownik Awatar Szczur[R]
    Imię
    Andrzej
    Auto
    MB2

Domyślnie

Jeśli nie rozumiesz nic z angielskiego manuala, to z polskiego też niewiele byś skumał.
    Do z4 nie ma polskiej wersji.
    Cytat Zamieszczone przez spider12 Zobacz posta
    przy okazji powiedzcie jakiego w hondzie używa się programu i interfaceu do porozumienia się się z kompem.
    używa się drucika lub spinacza biurowego wkładanego w gniazdo diagnostyczne, bardziej szczegółowo opisane w manualu.

Ps. Piszesz w złym dziale, d14z4 to 5D / Aerodeck, no chyba że kupiłeś po przeszczepie
    ps2. Przeczytaj regulamin forum (jest po polsku), przed napisaniem posta należy się przywitać w odpowiednim do tego dziale.

Użytkownik

Domyślnie

czy mogę prosić administratora o usunięcie tego postu kolega Szczur ma racjie musze zmienić kategorie zaczołęm od przywitania się Pozdrawiam

Użytkownik Awatar delek
    Auto
    HHH

Domyślnie

Weź jakiś polski manual, w każdym silniku robi się podobnie, a w angielskim sprawdź tylko momenty i sekwencje dokręcania śrub, gdzie nakładać masę uszczelniającą i ustawienie wyprzedzenia zapłonu.

Uprawnienia umieszczania postów