Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Problem z obratami Civic V

Widok wątkowy

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Skąd
    Nowy Sącz
    Posty
    3

    Domyślnie Problem z obrotami Civic V

    Witam, chciałbym poruszyć temat nieregularnych obrotów w civicu V generacji, tylko ze względu na to, że w wyszukiwarce znajduje tylko odpowiedzi w stylu "ten wątek już był".

    Sytuacja jest standardowa, obroty po włączeniu świateł czy innych urządzeń zmniejszają się i na postoju utrzymują się na poziomie 100 -200 obr/min. Resetowałem kompa, a przy ustawianiu go wiatrak się nie włącza(tzn silnik chodzi 20 min, osiąga temperature, a zamiast włączenia wiatraka spadają obroty).

    Poza tym pojawia się problem z wyłączniem się silnika zaraz po starcie. Silnik chodzi 2 sekundy, poczym spadają mu obroty do 0. Czasami nie słychać pompki, ale styki i pompka są ok. Poza tym civic odpala, ale jest to kwestia kilku, czasami kilkunastu prób. Powodem wydaje mi się że jest układ sterujący, który podobno jest pod kierownicą. Przed zmianami forum widziałem gdzieś mały tutorial jak przelutować i poprawić ten układ, ale teraz nie mogę go znaleźć. Jeżeli ktoś może podesłać to będę bardzo wdzięczny. O czyszczeniu aparatu krokowego też słyszałem.

    Aaa - moja civi jest z 92r silnik d15z1. Dzięki z góry za pomoc. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez toss ; 29-08-08 o 18:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •