Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Honda IX 2012r - problem z odchodzącym lakierem

  1. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    174

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez filipfm Zobacz posta
    Jak wysłał pismo przez kancelarię prawną dostał odpowiedź, że w związku z niegodnymi zachowaniami klienta, unieważnia gwarancję na pojazd
    Więc czasem brak odpowiedzi jest lepszy niż odpowiedź
    No ja nie wierzę ! To chyba sprawa dalej poszła, jak już wstał po wgnieceniu go w fotel. A swoją drogą walczyć trzeba dopóki nam się to opłaca i jest jakaś szansa na wygraną lub przynajmniej coś na tzw. otarcie łez.

  2. #22
    Użytkownik Awatar tomekvolvo240
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Tomek
    Auto
    Civic 1.8
    Skąd
    Kowale
    Posty
    9

    Domyślnie

    tak czytam i nie mogę uwierzyć...zaraz sprawdzę swoją Hondę z 2012 roku. Nie wiem do czego zmierza takie postępowanie producentów aut. Miałem kilka samochodów zaczynałem od Volvo 240 benzyna 2300 cm3 moc 131 KM, z autem nic się nie działo lakier twardy nie do zdarcia, wychodziła tylko ruda na podwoziu z mojej winy, nie zabezpieczyłem błotnika lewego przedniego po stłuczce i tak jeździłem 5 lat...przebieg jak sprzedawałem ok. 600 000, później miałem Volvo 940 turbo benzyna przebieg jak sprzedawałem 378 000, lakier ideał nic nie gniło w tym aucie sprzedałem ponieważ dojeżdżam do pracy codziennie po 78 km i trochę po kieszeni szło, ózniej Mercedes 124 2.0 d po ojcu gnił to fakt przy reflektorach przednich podwozie progi, silnik ok, lakier twardy sprzedałem przebieg 568 000, później Yaris 2003 rok, lakier wydawał się mocny w porównaniu do Hondy Civic Ufo 2009 rok. Czarne lakiery chyba mają to do siebie że widać na nich wszystko, fakt delikatny rysujący się trudny do utrzymania w czystości. Sprzedałem chciałem Hondę z silnikiem 1.8 kupiłem 3 letnią przebieg 51 000....i teraz czytam wasze posty i ręce załamuję czym będziemy jeździć za 5-10 lat, deszcz popada i lakier spłynie. Honda powinna w pierwszej kolejności zabrać się właśnie za jakość zewnętrzną lakieru, spasowanie wewnątrz w mojej przy zamykaniu drzwi kierowcy trzeszczy rękojeść do zamykania...ale chyba ten typ tak ma dałem sobie spokój... chyba że chodzi producentom ot żeby sprzedawać nowe auta pośmigać 2-3 lata sprzedać i znów nowe....tylko że ja też kocham motoryzację i chciałbym mieć coś dla siebie na dłużej. Może trzeba kupić jakieś 20 letnie zrobić remont za 20 000 pln i cieszyć się radością....
    załamaliście mnie tymi zdjęciami odchodzącego lakieru :-(.

  3. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    174

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomekvolvo240 Zobacz posta
    tak czytam i nie mogę uwierzyć...zaraz sprawdzę swoją Hondę z 2012 roku.
    Może nie będzie tak źle. Nie wszystkie Hondy z 2012 r. mają odchodzący lakier, a może też nie wszystkich kolorów dotyczy ten problem.

  4. #24
    Użytkownik Awatar luki811
    Dołączył
    Jul 2016
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Honda Civic IX
    Skąd
    Poznań
    Posty
    9

    Domyślnie

    A oto oficjalny list skierowany prze ze mnie do Hondy:





    Niedawno otrzymałem oficjalną odpowiedź Hondy:

    Ostatnio edytowane przez luki811 ; 25-09-16 o 00:09

  5. #25
    Użytkownik Awatar xluki
    Dołączył
    Apr 2015
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic ED7
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    292

    Domyślnie

    Sami sobie zaprzeczają. To niby są zamontowane elementy nie malowane przez nich?! Przecież samochód ma fabryczny lakier! Sprawa nadaje się do nagłośnienia.

  6. #26
    Użytkownik Awatar Starstruck
    Dołączył
    Jan 2011
    Imię
    Duff
    Auto
    WRX | FD7
    Skąd
    Warszawa [WA]
    Posty
    8,534

    Domyślnie

    Sku*wysyny. Inaczej nie da się tego skomentować.

  7. #27
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    Jak byla kupiona w salonie i serwisowana w aso to juz mogli sobie takie farmazony darować.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    174

    Domyślnie

    "...i ponownego lakierownia" ?
    Przecież pisałeś im, że grubość lakieru była sprawdzana w ASO i nie było zastrzeżeń, tak więc odpisz im, że niedokładnie przeczytali Twoje pismo, a najlepiej jeszcze poproś o oświadczenie z badania w ASO i wyślij im w załączeniu.

  9. #29
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Sugerowalbym pogadac z prawnikiem, mozna tez sie udac do rzecznika praw konsumenta. Bo to jawne olewanie klienta.

  10. #30
    Użytkownik Awatar kamil39
    Dołączył
    Dec 2011
    Imię
    kamil
    Auto
    EG5
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3,643

    Domyślnie

    Co ugra skoro auto nie ma gwarancji ?Mogliby jedynie wyjsc w mare handlowo i jakos rozwiazac sprawe, ale ewidentnie to olali i nic im nie zrobisz, oprocz tego ze jako klient jestes do marki zniesmaczony i ewentualnie zrobisz im nie za dobra reklame. Wiecej sie juz chyba nie da.Prawnik z jakiego aktu prawnego moglby cos wskurac?
    Druga strona medalu to moze to ze w fabryce przy aucie nie grzebali, ale co innego juz po odbiorze przez dealera. Na slasku byl glosny temat jak przez parking dealera Hyundai z duza iiloscia aut przeszlo spore gradobicie- i dealer na wlasna reke wyprowadzal i malowal te auta i sprzedawał oczywiscie jako fabryczny produkt...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •