Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Wymiana oświetlenia kokpitu (VSA, AC etc..) w 5D - pytania

  1. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2006
    Imię
    Artur
    Auto
    HC5D 1.8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    407

    Domyślnie

    Dokładnie tak jak napisał Civman - spokojnie możesz dobrać poliftowy kokpit do swojej wersji z taką samą ilością otworów jak masz teraz. Ja miałem szczęście i dostałem go w ramach gestu handlowego Hondy Poland po tym, jak wysmarowałem do nich pismo z pretensjami, że Honda użyła tak shitowych materiałów które rysują się od samego patrzenia Aha - szybkę od obrotomierza też mi wymienili


    PZdr - Artur

  2. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    18

    Domyślnie

    Dzieki kolego Saawrel za ta stronke trafo- nie znalem tego a jest super

  3. #13
    Użytkownik Awatar E57
    Dołączył
    May 2006
    Skąd
    Kraków
    Posty
    682

    Domyślnie

    Podbijam temat i jednoczesnie prosze o pomoc w identyfikacji żarówek
    Wszystkie zarowki w panelu sterowania klimatyzacją w moim Civicu VIII gen sie przepaliłi, podobnie jak żarówka od włącznika ogrzewania szyby tylnej/lusterek oraz świateł awaryjnych.
    Dzieki temu tematowi udalo mi sie zamowic wszystkie zarowki oprocz jednej.
    Chodzi o zarowke do włącznika ogrzewania szyby tylnej/lusterek, czy mozecie prosze pomoc w odnalezieniu nr OEM dla tej zarowki?
    W tym temacie jest napisane o włączniki VSA, chociaz akurat nie ma go na w/w panelu.

    A) Żarówka oświetlająca panel sterowania klimatyzacji
    1x 14V 100mA
    nr OEM 35851-SP1-901

    B) Żarówka oświetlające panel sterowania klimatyzacji
    1x 14V 40mA
    nr OEM 79509-SHJ-A01

    C) Żarówki oświetlające panel sterowania klimatyzacji
    3x 14V 80mA
    nr OEM 79671-SW5-941

    D) Zarowka we włączniku ogrzewania szyby tylnej i lusterek
    1x ?
    nr OEM ?

    E) Żarówka w wyłączniku świateł awaryjnych
    1x 14V 60mA
    nr OEM 35301-SMG-E01


  4. #14
    Użytkownik Awatar login
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2
    Posty
    5,204

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez E57 Zobacz posta
    Wszystkie zarowki w panelu sterowania klimatyzacją w moim Civicu VIII gen sie przepaliłi, podobnie jak żarówka od włącznika ogrzewania szyby tylnej/lusterek oraz świateł awaryjnych.
    Chodzi o zarowke do włącznika ogrzewania szyby tylnej/lusterek, czy mozecie prosze pomoc w odnalezieniu nr OEM dla tej zarowki?

    D) Zarowka we włączniku ogrzewania szyby tylnej i lusterek
    1x ?
    nr OEM ?

    Na schemacie panelu i spisie części tego panelu nie ma słowa o tej żarówce.

    https://japancars.ru/index.php?route...nplblk=B__1701
    #dudajestdebilem
    #mamydurniazaprezydenta


  5. #15
    Użytkownik Awatar E57
    Dołączył
    May 2006
    Skąd
    Kraków
    Posty
    682

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login Zobacz posta
    Na schemacie panelu i spisie części tego panelu nie ma słowa o tej żarówce
    Dziekuje za sprawdzenie!
    Widzialem wlasnie ten schemat i nie bylo rowniez zadnej zarowki w tamtym miejscu.
    Ja tu widze trzy mozliwosci
    1) przycisk nie był podświetlony (mało prawdopodobne)
    2) żarówka "A" oświetla zarówno regulacje siły nawiewu / AC jak i podświetlenia ogrzewania szyby / lusterek (dość prawdopodobne przez to, ze te przyciski sa blisko siebie)
    3) przycisk miał zintegrowane podświetleniem jakimś ledem (raczej mało prawdopodobne w Civicu VIII patrząc na inne przyciski)

  6. #16
    Użytkownik Awatar login
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2
    Posty
    5,204

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez E57 Zobacz posta
    Ja tu widze trzy mozliwosci
    1) przycisk nie był podświetlony (mało prawdopodobne)
    2) żarówka "A" oświetla zarówno regulacje siły nawiewu / AC jak i podświetlenia ogrzewania szyby / lusterek (dość prawdopodobne przez to, ze te przyciski sa blisko siebie)
    3) przycisk miał zintegrowane podświetleniem jakimś ledem (raczej mało prawdopodobne w Civicu VIII patrząc na inne przyciski)
    Może żarówka podświetlenia włącznika podgrzewania tylnej szyby i lusterek nie jest oddzielną częścią serwisową, posiadającą oddzielny numer części, tylko razem z włącznikiem figuruje pod jednym numerem: 79603-SMG-E41ZA?
    Tak samo jak na przykład części składowe reflektora przedniego w Honda Civic VI EJ/EK (gniazdo żarówki głównej, odpowietrzniki itp.), które są demontowalne, ale nie są oddzielnymi częściami serwisowymi.
    W jakimś A.S.O. Hondy pytałeś?
    #dudajestdebilem
    #mamydurniazaprezydenta


  7. #17
    Użytkownik Awatar E57
    Dołączył
    May 2006
    Skąd
    Kraków
    Posty
    682

    Domyślnie

    Dzieki.
    Pytalem w ASO, szukalismy na miejscu razem w EPC, rowniez padla sugestia, ze przycisk figuruje jako jedna czesc razem z zarowka/oswietleniem pod nr czesci 79603-SMG-E41ZA
    Natomiast kiedy ogladam zdjecia tej czesci, widze tylko plastikowy przycisk z zielona diodka na gorze ktora sygnalizuje uruchomienie ogrzewania, nie ma tam dodatkowej zarowki.
    Okaze sie podczas rozbierania konsoli, ewentualnie sprobuje podjechac na sklad czesci Hondy w okolicy moze maja taki panel wyciagniety zeby go ogladnac.




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •