Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Gdzie w Hondzie Civic VII znajduje się moduł centralnego zamka/immo ?

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    10

    Domyślnie Gdzie w Hondzie Civic VII znajduje się moduł centralnego zamka/immo ?

    Witam
    Gdzie w aucie znajduje się moduł centralnego zamka zwany przez innych sterownikiem immo Coś takiego jak poniżej
    http://www.nanodatex.pl/modul-sterow...c-o865850.html
    http://allegro.pl/sterownik-immo-hon...066316239.html
    Nie chodzi mi o transmiter omrona bo ten wymieniłem i dalej nic nie działa ; (

  2. #2
    Użytkownik Awatar pawlo1990
    Dołączył
    Sep 2012
    Imię
    Paweł
    Auto
    Honda civic sport
    Skąd
    Września
    Posty
    195

    Domyślnie

    Ale ci chodzi o ten co pilot jest czy centralny zamek bo od pilota to jest koło licznika a ten 2 musze pomyslec juz 2 takie rozebralem ale musze sobie przypomnieć

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    10

    Domyślnie

    Nie transmiter/przekaźnik http://5.allegroimg.pl/original/20/6.../27/6350612757 ,bo ten wymieniłem i dalej nie da się zaprogramować pilotów, na dodatek symbol kluczyka na desce rozdzielczej mruga po 2-ch sekunach od włączenia zapłonu . Chodzi mi o ten ten drugi http://allegro.pl/sterownik-immo-hon....html#imglayer.
    Bo już nie wiem co innego może być

  4. #4
    Użytkownik Awatar pawlo1990
    Dołączył
    Sep 2012
    Imię
    Paweł
    Auto
    Honda civic sport
    Skąd
    Września
    Posty
    195

    Domyślnie

    Jak mi się przypomni to napisze ale mi się zdaje że jest to gdżeś kolo nóg pod licznikiem ale nie pamiętam dokladnie jak nie jest to pilne dam ci znać później bo musze jeszcze jedna Hondę rozebrać i nawet ci zdjęcie wyślę w którym miejscu

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    10

    Domyślnie

    Fajnie, dzięki... aż tak mi się nie śpieszy, auto stoi już tydzień rozgrzebane... a pomysłów już brak jak go uruchomić. Nie orientujesz się czasem czy ten sterownik to trzeba jakoś programować, czy wystarczy podmienić i zaprogramować sekwencją kluczyki ?

  6. #6
    Użytkownik Awatar pawlo1990
    Dołączył
    Sep 2012
    Imię
    Paweł
    Auto
    Honda civic sport
    Skąd
    Września
    Posty
    195

    Domyślnie

    Ja ten sam pilot to wiesz jAK zrobiłem właśnie te 2 sterowniki i działało a skąd jesteś

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    10

    Domyślnie

    Wg instrukcji 20-75,22-247 immo jest za licznikiem, ale go tam nie widzę.
    No właśnie podejrzewam że coś padło w tym immo. Myślałem że kupię inny na allegro i podmienię
    Tylko nie wiem czy po podmianie tego ( białego ) sterownika, da się zaprogramować posiadane przeze mnie kluczyki...tą sekwencją 4x włącz , naciśnij i wyłącz ??...czy musze mieć jakiegoś kompa i soft do przeprogramowania ?
    Objaw mam taki że po raz 4 "rozkodowały" się piloty i centralny/immo przestało na nie reagować.
    3x udało się to naprawić przez sekwencję 4x włacz, naciśnij przycisk i wyłącz zapłon, za 4ym razem już nie. Chociaż za 3-cim razem łatwo nie było.
    Przypuszczałem że może transmiter/przekaźnik padł, kupiłem na allegro i dalej bez zmian. Na kostce od tego przekaźnika jest napięcie i pojawia się na jej kolejnych pinach po przekręceniu stacyjki.
    Przypuszczam że padł jakiś przekaźnik... albo ten immo, ale aż tak się nie znam.
    Niestety bardzo daleko mam do Wrześni z Rzeszowa

  8. #8
    Użytkownik Awatar pawlo1990
    Dołączył
    Sep 2012
    Imię
    Paweł
    Auto
    Honda civic sport
    Skąd
    Września
    Posty
    195

    Domyślnie

    Szkoda bo mam takie 2 hondy na części to bym po wymieniali i sprawdzali co jest nie tak ale pilotów juz nie mam ale bym założyli od swojej 2 hondy co aktualne jest w remoncie i wkrote ja wystawie 1.6 sport na sprzedaż elektryka to bardzo ciężki temat

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    10

    Domyślnie

    No szkoda. Ale jak byś pomógł mi zlokalizować gdzie dokładnie jest to immo to i tak mi dużo pomożesz

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Imię
    Marcin
    Auto
    Civic SPORT CTDi
    Skąd
    Czechowice-Dz.
    Posty
    97

    Domyślnie

    Immo nie podmienisz ot tak sobie. Musisz je parować z kluczykami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •