Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: B20vtec

  1. #11
    Użytkownik Awatar gibonek
    Dołączył
    Jul 2012
    Imię
    Łukaasz
    Auto
    Honda Mb6 Vti b20V
    Skąd
    Dębica
    Posty
    363

    Domyślnie

    ja mam y21 fd 4.4 i do b20 jest idealnie ,w sam raz jest ta skrzynia nie zmienił bym jej na s80

  2. #12
    Użytkownik Awatar Fawor
    Dołączył
    Feb 2005
    Auto
    EjK9 + 1.8T
    Skąd
    Tuchola/Poznań
    Posty
    4,371

    Domyślnie

    Zalezy do czego Na co dzień oczywiście, ze wystarczy. W sumie na seryjnej y2 CRXy z Poznania robią niskie 13tki/12,9, no ale tam tez masa gra role. Moja jak jeździła to na 3jce po jakimś czasie robiło mi się już nudno, więc 4,78 by wjechało jak w masełko

  3. #13
    Użytkownik Awatar wrobellos
    Dołączył
    Jan 2009
    Auto
    ED9 b18c6, FN2
    Skąd
    Łódź
    Posty
    306

    Domyślnie

    do seryjnego b20 zeby zamknac maske wystarczy ssak b18b nonvtec tzw w amerykach mini skunk, jak cos to mam taki zbedny

  4. #14
    Użytkownik Awatar Syszka
    Dołączył
    Oct 2012
    Imię
    Damian
    Auto
    D13Z6+
    Skąd
    Końskie
    Posty
    1,425

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fawor Zobacz posta
    Wyzyłowane D16 może Cie opier*olić na 1/4mili, ale w codziennym użytkowaniu bedzie duuza roznica na plus dla B20. A późniejszy potencjał bez porównania. Przemyślałbym tylko kwestię S80, jeśli chcesz 4,7, bo seria kręci sie bardzo nisko i będziesz musiał mocno wahlować biegami. S80 to najlepszy pomysł na kuciznę kręcącą się na 8500. No ale tez można podsumować tak samo, jak silnik bez głowicy - będzie potencjał na przyszłośc

    Pytanie tylko teraz czy jeśli bedzie musiał rzeźbic kolektor na flanszy, zeby podpasowac do B20, to czy nie lepiej jednak podnieść czapkę i za 1500zł od razu założyć głowicę VTECa...
    Dziękuję za odpowiedź.To chciałem wiedzieć.Fakt skrzynia jest do przemyślenia.Chciałbym najlepiej wykorzystać Nm seryjnego B20.
    Co do głowicy owszem, można by za jednym razem.Ale to koszt większy niż 1500zł.
    Tzn spinka wału czy jakoś tak i inne pierdoły.Przygotowanie głowicy.Także na początek seria wystarczy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •