Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: honda civic V coupe ej2 D15b7 1994r problem

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    3

    Domyślnie honda civic V coupe ej2 D15b7 1994r problem

    witam mam problem z moją honda 5 gen coupe kupiłem ją nie dawno i problem polega na tym ze ją przerywa tak jak by pracowała na 3 garach i potem sie wkręca przy małych obrotach jak go zduszę tak mniej wiecej od 1tys do 2,5 ty potem juz idzie normalnie na benzynie w miare jest okey ale na gazie tragedia jak sie zagrzeje bo jak zimny wszystko git dopiero jak sie zagrzeje świruje byłem u gazownika wymienił reduktor i powiedział ze ze strony gazowej wiecej nie może zrobić i dalej szarpie no nie mam pojęcia co to może być

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2015
    Imię
    Kamil
    Auto
    Civic EJ1
    Skąd
    Wisznice
    Posty
    43

    Domyślnie

    Sprawdź świece, przewody, kopułkę i palec.. Ja miałem też ten problem i zaczynałem na najprostrzej rzeczy czyli na świecach.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2015
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic VI 1.4iS
    Skąd
    Kraków
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamil19 Zobacz posta
    Sprawdź świece, przewody, kopułkę i palec.. Ja miałem też ten problem i zaczynałem na najprostrzej rzeczy czyli na świecach.
    Tak jak kolega wyżej napisał, zacznij od najprostszych spraw. Ja miałem u siebie tak, że zaczął mi przerywać na gazie (myślałem, że to coś z reduktorem, bo benzyna ok). Po jakimś czasie podobnie było i na benzynie. Więc co zacząłem sprawdzać świece, aparat przeczyściłem i mierzyłem rezystancje na przewodach WN. Niby wszystko ok na przewodach było a nawet super. Wkurzyłem się i jeszcze raz coś mnie podkusiło, żeby dokładniej sprawdzić przewody WN. Więc w nocy odpaliłem i zacząłem rekami dotykać. Na początku jak zimny silnik to ok, ale po chwili dostałem raz po ręce. Więc srubokręt do ręki i jadę wszędzie po przewodach czy będzie iskra przeskakiwać. Im bardziej się silnik rozgrzewał tym wicej przeskakiwało. Po chwili to nawet przewody same zaczeły świecić jak małe pioruny. Kupiłem nowe (dla pewności zmierzyłem rezystancje i trochę kiepska była jak na nówki, ale założyłem) i gites po sprawie. Po prostu izolacja przewodów po jakimś czasie mimo, żę nie ma uszkodzeń ani przetarć czy dziurek jest spaczona Sprawdź kable potem reszte.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •