Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 111

Wątek: Ile powinien palić na LPG

  1. #1
    jaro
    Gość

    Domyślnie Ile powinien palić na LPG

    D16Y7 przebieg 147 tys zatankowałem i wyszło 12,5 na 100km. Chyba trochę za dużo. Przejechałem na gazie 8 tys. i ciągle mam jakieś problemy. A to z uruchomieniem na ciepłym silniku, a to spadające wolne obroty prawie do zatrzymania, gaśnięcie przy jeździe na luzie, samochód jest strasznie zamulony. No i te spalanie. Było 10 a teraz jast 12,5 na 100km. powoli zaczynam dochodzic do wniosku że gaz nadaje się tylko do zapalniczek. Na dodatek mechanik który zakładał instalację kompletnie nie może sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś zna dobrego gazownika w okolicach warszawy, to proszę o adres, może być na gg.

  2. #2
    Użytkownik Awatar TDP
    Dołączył
    May 2005
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    996

    Domyślnie

    zapraszam na podleśną ... (bielany - warszawa)
    ja mam gaz tam zakładałem i działa bardzo dobrze ...

  3. #3
    Hycelius
    Gość

    Domyślnie

    Bo gaz jest do zapalniczek.W dodatku 2.21zł za litr to co to za intres?Więcej problemów niż to warte.

  4. #4
    Użytkownik Awatar KuBiK
    Dołączył
    Sep 2004
    Auto
    GOLF CABRIO mk1
    Skąd
    Gocław
    Posty
    932

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hycelius
    Bo gaz jest do zapalniczek.W dodatku 2.21zł za litr to co to za intres?Więcej problemów niż to warte.
    wbrew pozorom jest interes
    wiem moge przeciez zmienic prace i zarabiac tyle aby mnie bylo stac na tankowanie benzyny ale jest jak jest i na robienie ok 2-3 tys miesiecznie na benzynie mnie nie stac

  5. #5
    Użytkownik Awatar Dzida
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Michał
    Auto
    ED2 D16Z6 LPG
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3,300

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KuBiK
    Cytat Zamieszczone przez Hycelius
    Bo gaz jest do zapalniczek.W dodatku 2.21zł za litr to co to za intres?Więcej problemów niż to warte.
    wbrew pozorom jest interes
    wiem moge przeciez zmienic prace i zarabiac tyle aby mnie bylo stac na tankowanie benzyny ale jest jak jest i na robienie ok 2-3 tys miesiecznie na benzynie mnie nie stac
    Powiem tyle. Znam gościa, który ma corolczynę z rocznika 98, zagazował i beny pali mu 8,5-9, a gazu dyche. Wystarczy troche oszczędniej pojechac na gazie i wszyscy, którzy nie mają klapek na oczach widzą różnice między 2,27, a 4,39...

    Dobry gaz problemów zero. Nie wolno oszczędzać przy montażu... Ja kieruje się na razie marką. Jeśli ktoś tłucze dużo kilometrów (tak jak ja) to dobry tysiak z pensji można w wache wjebać.
    [URL="http://haparts.pl"][img]http://haparts.pl/podpis4g.jpg[/img][/URL]

  6. #6
    Hycelius
    Gość

    Domyślnie

    2-3 koła na benzyne miesięcznie? To gdzie ty jezdzisz?Na majorkę na weekend? Ja wydaje miesięcznie 600zł na paliwo a jazdze praktycznie wszedzie gdzie tylko mam ochote.

    Jakie klapki? Jak pali blisko dwa razy tyle gazu co benzyny i do tego koszt instalacji gazowej to
    gdzie ty tu masz logikę?A i bena 95 Pb jest w poznaniu na bp za 4.16 tankowałem dzis.

  7. #7
    Użytkownik Awatar KuBiK
    Dołączył
    Sep 2004
    Auto
    GOLF CABRIO mk1
    Skąd
    Gocław
    Posty
    932

    Domyślnie

    nie zrozumiales mnie 2-3 tys ale kilometrow a nie za 2-3 tys złotych

    sory za OT

  8. #8
    Hycelius
    Gość

    Domyślnie

    Zawsze rozwiazaniem jest zakup samochodu który będziesz w stanie utrzymać.

  9. #9
    Użytkownik Awatar Dzida
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Michał
    Auto
    ED2 D16Z6 LPG
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3,300

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hycelius
    Zawsze rozwiazaniem jest zakup samochodu który będziesz w stanie utrzymać.
    A są samochody, które kosztują 5 tysi i palą w granicach 4 litrów??
    [URL="http://haparts.pl"][img]http://haparts.pl/podpis4g.jpg[/img][/URL]

  10. #10
    Użytkownik Awatar hunter
    Dołączył
    Sep 2005
    Skąd
    Szczytno
    Posty
    114

    Domyślnie

    Chyba troszku odbiegliście od tematu mówcie co chcecie ale jakby nie patrzył jak na razie tank gazem zawsze wyjdzie taniej a nawiązując do tematu to teoretycznie 2l palić więcej powinien gazu niż benzyny ale to sie często nie sprawdza ani w jedną ani w druga strone :neutral: pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •