Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Najnowsze lampy led do civic przed liftem z 2013r

  1. #1
    Użytkownik Awatar najman
    Dołączył
    Dec 2006
    Auto
    Civic Si FG2 / V60
    Skąd
    Wawa-Czewa
    Posty
    519

    Domyślnie Najnowsze lampy led do civic przed liftem z 2013r

    Czy podejdą bez problemu?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #2
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    Poszukaj na civinfo w dziale 9th euro /lighting tematu o identyfikacji zarowek/lamp w ix genie. Tam jest sporo zdjec jak wygladaja i czym sie roznia lampy i nawet czlowiek, ktory to zretrofitowal na full led kupione na allegro. Jest troche problemow technicznych chyba, bo full led i ksenon ma autopoziomowanie w obu plaszczyznach bodazje i takie tam rozne kwiatki... A wszystko trzeba gdzies podlaczyc (nietypowe connectory do drl są). Poszukac musisz tam, bo z tego co wiem jeszcze nikt u nas tego nie ruszył. Ja bede myslal o tym dopiero jak w cos wywale )))


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #3
    Użytkownik Awatar najman
    Dołączył
    Dec 2006
    Auto
    Civic Si FG2 / V60
    Skąd
    Wawa-Czewa
    Posty
    519

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _posen Zobacz posta
    Poszukaj na civinfo w dziale 9th euro /lighting tematu o identyfikacji zarowek/lamp w ix genie. Tam jest sporo zdjec jak wygladaja i czym sie roznia lampy i nawet czlowiek, ktory to zretrofitowal na full led kupione na allegro. Jest troche problemow technicznych chyba, bo full led i ksenon ma autopoziomowanie w obu plaszczyznach bodazje i takie tam rozne kwiatki... A wszystko trzeba gdzies podlaczyc (nietypowe connectory do drl są). Poszukac musisz tam, bo z tego co wiem jeszcze nikt u nas tego nie ruszył. Ja bede myslal o tym dopiero jak w cos wywale )))


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dzięki za info!

  4. #4
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    Lampy powinno jakos sie udac zamontowac (h7 -> h7 z ledami), ale przejscie z h7--> full led jest tragicznie - tam koles pokazuje na zdjeciach, ze czujniki do poziomowania ledow sa z przodu i tylu samochodu - w h7 chyba dziala to inaczej. Byc moze ksenony latwiej by bylo dostosowac do nich, bo już maja chociazby spryskiwacze




    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    63

    Domyślnie

    Czy te światła halogenowe są aż tak słabe? Często jeżdżę w nocy a chce kupić tego Civic, tylko teraz która wersja najlepsza - z ledami czy Ksenony mi? I jaka to wersja wyposażenia. Miałem accorda VII z Ksenony mi i byłem niezadowolony-słabo świeciły, a nie były zuzyte

  6. #6
    Użytkownik Awatar krzysiekxx
    Dołączył
    Feb 2015
    Auto
    FK8 i Civic 2014 l
    Posty
    58

    Domyślnie

    Mam ksenony w IX i wydaje mi się, że raczej słabo świecą, zdecydowanie za nisko i biało-żółtawym światłem.

  7. #7
    Użytkownik Awatar fetorman
    Dołączył
    Jan 2010
    Imię
    Marcin
    Auto
    9gen 1.6 I-DTEC
    Skąd
    małopolska
    Posty
    500

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysiekxx Zobacz posta
    Mam ksenony w IX i wydaje mi się, że raczej słabo świecą, zdecydowanie za nisko i biało-żółtawym światłem.
    tez mam ten sam efekt i odczucia. W mojej ep3 przy oem xenonach swiecilo o wiele jasniej. Chyba trzeba zmienic na wyzsza wartosc np: 5k bo mam wrazenie ze to jest fabrycznie "przymulone" oswietlenie dla norm jasnosci. Cos jak LEDy w polifcie ze nie moga byc za jasne bo jasniejsze wymagaja spryskiwaczy.

  8. #8
    Użytkownik Awatar markom13
    Dołączył
    Aug 2007
    Imię
    Marek
    Auto
    Civic Tourer 1.6D
    Skąd
    PL/UK
    Posty
    60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysiekxx Zobacz posta
    Mam ksenony w IX i wydaje mi się, że raczej słabo świecą, zdecydowanie za nisko i biało-żółtawym światłem.
    Nie wiem w czym problem ,ale u mnie jest ok. Wreszcie mam auto z bardzo dobrymi swiatlami . NIE sa mega biale ,co mnie akurat cieszy.Oczy sie nie mecza. Znaki drogowe za to widac bardzo bialo .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •