Strona 92 z 160 PierwszyPierwszy ... 42829091929394102142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 911 do 920 z 1594

Wątek: Części / Rarytasy / Dobre oferty / Ciekawe graty do UFO

  1. #911
    Użytkownik Awatar 19adamo88
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    289

    Domyślnie

    zwykły przedlift, podoba mi się

  2. #912
    Użytkownik Awatar przemek82
    Dołączył
    Nov 2014
    Imię
    Przemek
    Auto
    Civic VIII
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1,698

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Omenariusz Zobacz posta
    Ehhh szkoda że po lift szukam do przedlifta i nie moge upolować. Chodź i tak będą wszystkie listwy malowane bumperem ale obawiam się że jeśli wezmę dokładkę od po lifta i pomaluję bumperem to będą się róźnić bo jakby nie patrzeć to przedliftowa ma już jako tako strukturę
    Jak miałem ładną to nie chciałeś z całymi wszystkimi zaczepami nieporysowaną itp ;p Teraz szukaj wiatru w polu

  3. #913
    Użytkownik Awatar Omenariusz
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    348

    Domyślnie

    Chyba też zostawie tylną oem :P czemu ten pakiet gp tył musi być taki byle jaki

  4. #914
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    13

    Domyślnie

    Witam, planuję zakup Hondy Type S i będę chciał w niej zmienić atrapę grilla na Type S (jeśli będzie miała akwarium), pomalować progi pod kolor nadwozia i dołożyć lotkę od Type R. Dzwoniłem dzisiaj do ASO Honda i o ile za atrapę cena jest w miarę normalna (690zł, na allegro 650zł) to jak się dowiedziałem o cenie lotki to opadła mi szczęka. Ponoć kosztuje ponad 4000zł. Czy ktoś kto montował lotkę mógłby to potwierdzić? Przecież to kawałek blachy... Poza tym na początku facet mówił że nie da się zamontować takiej lotki bo muszę mieć nadwozie od Type R... Z tego co mi wiadomo to też nieprawda.

    Ponadto, dowiedziałem się również że tych plastikowych progów nie da się pomalować i musiałbym dokupić progi akcesoryjne pomalowane (jeśli tak, to jaki mniej więcej jest ich koszt?). Pytam bo mi śmierdzi na kilometr tymi odpowiedziami które dostałem dzisiaj od ASO.

    Z góry dzięki za odpowiedzi.

  5. #915
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Imię
    Dawid
    Auto
    Honda Civic VIII
    Skąd
    Zelów
    Posty
    84

    Domyślnie

    Progi każdy rodzaj da się pomalować

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  6. #916
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sajkor Zobacz posta
    to jak się dowiedziałem o cenie lotki to opadła mi szczęka. Ponoć kosztuje ponad 4000zł. Czy ktoś kto montował lotkę mógłby to potwierdzić? Przecież to kawałek blachy...
    Nie blachy. Witaj w swiecie Hondy, gdzie niektore rzeczy w ASO kosztuja jakby byly ze zlota. Uzywki nawet tu na forum chodza w cenach ok 600-800 zł. Są jeszcze repliki za sporo nizsza kase, ale z ich jakoscia bywa roznie.

    Cytat Zamieszczone przez Sajkor Zobacz posta
    Poza tym na początku facet mówił że nie da się zamontować takiej lotki bo muszę mieć nadwozie od Type R... Z tego co mi wiadomo to też nieprawda.
    Kolejny przykład na myślenie a'la ASO czyli jak czegos nie ma w manualu, to sie nie da zrobic. Da sie zrobic, tylko trzeba pokombinowac - wiercic otwory w klapie. Czasem trzeba dokupic elementy montazowe bo handlarze ich nie dorzucaja. A kosztują słono - patrz punkt 1


    Cytat Zamieszczone przez Sajkor Zobacz posta
    Ponadto, dowiedziałem się również że tych plastikowych progów nie da się pomalować i musiałbym dokupić progi akcesoryjne pomalowane (jeśli tak, to jaki mniej więcej jest ich koszt?).
    Pomalować się da wszystko*, tylko trzeba więcej czasu i materiałów poświęcić, żeby się dało i wyglądało

    Za wyjątkiem amelinum, tego nie pomalujesz


    Cytat Zamieszczone przez Sajkor Zobacz posta
    Pytam bo mi śmierdzi na kilometr tymi odpowiedziami które dostałem dzisiaj od ASO.
    Które to ASO z ciekawości zapytam

  7. #917
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez filipfm Zobacz posta
    Które to ASO z ciekawości zapytam
    Honda D&D we Wrocławiu

    Dzięki wielkie za odpowiedź. Czyli w przypadku gdybym kupił Type S i miał do zrobienia te 3 rzeczy (grill, progi/zderzaki, lotka), byłbyś mniej więcej w stanie określić ile kasy musiałbym w to dodatkowo włożyć? Bo nie wiem czy szukać już takiej która przynajmniej część z tych rzeczy ma zrobione.

  8. #918
    Użytkownik Awatar MikeFoto
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    Mike
    Auto
    Lexus CT200h
    Skąd
    www.mikefoto.pl
    Posty
    6,108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sajkor Zobacz posta
    Honda D&D we Wrocławiu

    Dzięki wielkie za odpowiedź. Czyli w przypadku gdybym kupił Type S i miał do zrobienia te 3 rzeczy (grill, progi/zderzaki, lotka), byłbyś mniej więcej w stanie określić ile kasy musiałbym w to dodatkowo włożyć? Bo nie wiem czy szukać już takiej która przynajmniej część z tych rzeczy ma zrobione.
    Progi na allegro to koszt ok 200zl sztuka.
    Przedni zderzak typeR to ok 300zl w gore. Podobnie tył. Grill nowy 580zl w haparts.
    Zostaja jeszcze plastiki nadkoli które nie są malowane w TypeS (przedliftowych). Lotka to ok 600zl wzwyrz za oryginał albo 180 wzwyż za zamiennik.
    Do tego dochodzi malowanie zazwyczaj ok 300zl za element. Więc sobię skalkuluj


    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  9. #919
    Użytkownik Awatar malykciuk
    Dołączył
    Jan 2007
    Imię
    Artek:)
    Auto
    Fn2>Eg4>Ep1>Fn1
    Skąd
    Łódź
    Posty
    430

    Domyślnie

    a czym się różni zderzak type R od type S ?? WYDAJE MI SIĘ, że to dokładnie to samo więc nie ma sensu kupować, wystarczy pomalować dokładki i progi..
    spoiler spokojnie za 400 znajdziesz ori, trzeba tylko zorganizować blaszki montażowe (chyba że bez blaszek nie będzie odstawał rogami to tylko środkowe otwory i skręcić..)

  10. #920
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MikeFoto Zobacz posta
    Progi na allegro to koszt ok 200zl sztuka.
    Przedni zderzak typeR to ok 300zl w gore. Podobnie tył.
    Progi i zderzaki w Type S nie są takie same jak w Type R? Na zdjęciach wyglądają chyba identycznie. Jeśli tak to można je po prostu pomalować skoro wszystko da się pomalować Nie wiem tylko czy w Type S i R materiał jest ten sam, bo jeśli miałbym malować te z Type S i za parę tygodni się rozklekota to już wolę kupić oryginały od Type R (o ile pasują do Type S) i mieć to z głowy. Z drugiej strony jeśli progi i zderzaki Type R'a są z tego samego materiału to bez sensu kupować.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •