Strona 3 z 152 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1517

Wątek: Chcę kupić Hondę VIII GEN., zna ktoś to auto? Warto?

  1. #21
    Użytkownik Awatar Winni
    Dołączył
    Apr 2014
    Imię
    Adrian
    Auto
    FN1 Turbo
    Posty
    2,033

    Domyślnie

    Na zdjęciach ciężko ocenić, tam gdzie byl dzwon pewnie nowe/ używki zamontowane, no i pewnie też jakimś nabłyszczaczem potraktowane żeby ładniej się prezentowały

  2. #22
    Użytkownik Awatar money
    Dołączył
    Mar 2015
    Imię
    Konad
    Auto
    Civic VIII 2006
    Skąd
    Krakow/Rzeszow
    Posty
    86

    Domyślnie

    Czyli jednym slowem mam sobie odpuscic ten egzemplarz?;-d

  3. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Auto
    Civic VIII FK2
    Posty
    56

    Domyślnie

    czy ktoś oglądał te auto? pojawia sie już drugi lub trzeci raz, z pewnością to komis lub inny handlarz ale...
    http://otomoto.pl/honda-civic-C33874831.html

  4. #24
    Użytkownik Awatar Camaro
    Dołączył
    Aug 2012
    Imię
    Karol
    Auto
    R18A2
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    153

    Domyślnie

    Ani słowa o bezwypadkowości.
    Zmieniona gałka zmiany biegów i logo Hondy na kierownicy (lub cała poduszka).
    Pod maską brak osłony górnej grila i pasa przedniego.
    Brak korka płynu do spryskiwaczy.

  5. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    222

    Domyślnie

    http://olx.pl/i2/oferta/honda-civic-...ml#:de3b04ad6a

    wyglada na fajna sztuke i calkiem niedroga. Moze ktos ma jakies blizsze informacje?

  6. #26
    Użytkownik Awatar bezk
    Dołączył
    Feb 2008
    Auto
    EP1 -> FN1+ FL
    Skąd
    Poznań
    Posty
    288

    Domyślnie

    Ośmioletnie auto z przebiegiem 70 kkm i instalacją LPG? Ciekawe.

  7. #27
    Użytkownik Awatar shinoda
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Konrad
    Auto
    FK3
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    1,185

    Domyślnie

    Wymieniony srodek na TYpe-R i ani slowa o tym w opisie...
    Kierownica mugen... litosci.
    Welur idealnie czysty? Zdaje sie ze siedzenia z Type-R sa z alcantary? no dobra... moze jest ignorantem i sie nie zna. czepiam sie.

    "Auto ma na wyposażeniu wszystko co oferuje CIVIC, bo jest w najbogatszej wersji wyposażenia czyli EXECUTIVE"

    zawsze mni to wkurza... takie pisanie z dupy. a kamera cofania? a navi? executive bez navi? check system na desce.

    wyglada fajnie, ale trzeba wypytac wlasciciela o co chodzi z ta wymiana srodka. szczegolnie, ze napisal ze auto zarejestrowane jako 5 osobowe, a type-R bylo na 4 osoby... a skoro srodek jest z typ-R to co z pasami na 5 pasazera?

  8. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Imię
    Darek
    Auto
    Suzuki Swift Sport
    Skąd
    DSW
    Posty
    370

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shinoda Zobacz posta
    "Auto ma na wyposażeniu wszystko co oferuje CIVIC, bo jest w najbogatszej wersji wyposażenia czyli EXECUTIVE"

    zawsze mni to wkurza... takie pisanie z dupy. a kamera cofania? a navi? executive bez navi? check system na desce.
    nie wiem jak rozumieć co piszesz ?Bo ja mam wersje EXE z PL salonu.Bez navi (i wcale nie płacze bo fabryczna i mapy są takie sobie...
    p.s.Zaletą tego czerwonego jest fakt ,ze mozna weryfikować przebieg i historię (jest z PL)A moze to jakis milosnik Hondy ,ktory nie jest czlonkiem Civic Klub.Jak ktos z forum zrobi przeszczep na type r to same ochy i achy.Myślę ,ze auto mozna zobaczyc i obiektywnie ocenić.Ja zawsze szukam aut od milosnikow motoryzacji .Nigdy od handlarzy ani takich;"panie ja tam nawet pod maskę nie zaglądam..".
    pzdr
    Ostatnio edytowane przez artax ; 27-03-15 o 23:39

  9. #29
    Użytkownik Awatar shinoda
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Konrad
    Auto
    FK3
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    1,185

    Domyślnie

    chodzilo mi bardziej o to, ze pisza ze auto jest max (cyt. "najbogatszej wersji wyposazenia") wyposazone, a jednak moim zdaniem brakuje kilku elementow. nie mowie czy sa one uzyteczne bardziej badz mniej - sam mam navi i korzystam od swieta, tylko jak jade gdzies daleko, z dwustrefowej klimy nie korzystam, a skora... no jest.. (korzystam za to z kamery cofania i dla mnie to najbardziej uzyteczny element dodatkowego wyposazenia w tym aucie) - chodzi mi o sam fakt pisania takiego "pod sprzedaz". picowanie slowami ale fakt - na wiele osob to dziala - moze jak sam kiedys bede moj sprzedawal to tak napisze :P


    ja sie nie czepiam ze auto ma przeszczep srodka od type-R, tylko ze gosc w opisie w ogole o tym nie wspomina... - cos mi tu ni gra - wszystko jest do wyjasnienia na miejscu, ewentualnie na "dzien dobry" pytanie przez telefon.

    jesli to milosnik... to chyba co nieco wie? wypadaloby..
    jesli 1 wlasciciel to chyba wie, co kupil.


    aa i fakt - exe i navi... tu sie niepotrzebnie czepilem co kraj, to inne "gadzety" w roznych wersjach wyposazenia.
    auta nie dyskwalifikuje. moze byc super.

  10. #30
    Użytkownik Awatar shrek565
    Dołączył
    May 2013
    Auto
    Civic IX Exe. 2.2
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    370

    Domyślnie

    Panowie ile wołać za VIII gena 2007 rok 2.2 przebieg org 170 tys stan 7/10. ???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •