Strona 151 z 152 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,510 z 1517

Wątek: Chcę kupić Hondę VIII GEN., zna ktoś to auto? Warto?

  1. #1501
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'
    Posty
    9,879

    Domyślnie

    Koniecznie czarny? Lepiej dwa razy przemyśl czy aby na pewno

  2. #1502
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Oj tak. Czarny w Hondzie to duze wyzwanie :/
    Mam juz 2gą czarną - i wiadomo, przy uzywakach czasem nie ma co wybrzydzac, ale jakbym mogl wybierac, to nigdy wiecej czarnego koloru

  3. #1503
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2020
    Imię
    Arek
    Auto
    FN2 - K20Z4/K24
    Skąd
    Kołobrzeg
    Posty
    38

    Domyślnie

    hej
    kupiłeś? nie widać tego ogłoszenia a jak byłem ostatnio po fn2 tow Katowicach także byłem więc nie wiem czy ten sam czy inny. ten co oglądałem był salon PL coś koło 170tyś przebiegu.
    powder

  4. #1504
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2020
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cześć. Słuchajcie, szukam sobie Hondy. Tak z ciekawości wszedłem na mobile.de czyli niemiecki odpowiednik otomoto. Zaznaczyłem Hondy Civic od prywatnych osób z lat 06 - 08. Nieuszkodzone i wiecie co mi wyskoczylo? Większość samochodów ma przebiegi ok 150 tys. To bardzo mało. Powyżej 200 tys to prawie wcale nie ma. Skąd taka różnica w stosunku do Polski gdzie u nas duzo jest Hond powyżej 200 tys, do tego wiekszosc pewnie cofane , wiec lekko mają pewnie nawet do 300 tys.

  5. #1505
    Użytkownik Awatar zyga502
    Dołączył
    Sep 2007
    Imię
    Zbigniew
    Auto
    civic FK2 Tourer
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maciekd Zobacz posta
    Cześć. Słuchajcie, szukam sobie Hondy. Tak z ciekawości wszedłem na mobile.de czyli niemiecki odpowiednik otomoto. Zaznaczyłem Hondy Civic od prywatnych osób z lat 06 - 08. Nieuszkodzone i wiecie co mi wyskoczylo? Większość samochodów ma przebiegi ok 150 tys. To bardzo mało. Powyżej 200 tys to prawie wcale nie ma. Skąd taka różnica w stosunku do Polski gdzie u nas duzo jest Hond powyżej 200 tys, do tego wiekszosc pewnie cofane , wiec lekko mają pewnie nawet do 300 tys.
    a ceny są jakie?

  6. #1506
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Łukasz
    Auto
    EK3->EP2->FK2
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    194

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maciekd Zobacz posta
    Cześć. Słuchajcie, szukam sobie Hondy. Tak z ciekawości wszedłem na mobile.de czyli niemiecki odpowiednik otomoto. Zaznaczyłem Hondy Civic od prywatnych osób z lat 06 - 08. Nieuszkodzone i wiecie co mi wyskoczylo? Większość samochodów ma przebiegi ok 150 tys. To bardzo mało. Powyżej 200 tys to prawie wcale nie ma. Skąd taka różnica w stosunku do Polski gdzie u nas duzo jest Hond powyżej 200 tys, do tego wiekszosc pewnie cofane , wiec lekko mają pewnie nawet do 300 tys.
    Ja mam 2006 i dobijam do 145 tys km udokumentowanego polskiego przebiegu. U nas też są takie tylko w dobrym stanie nie ma sensu sprzedawać bo średnią cenę ulepy tak obniżyły że szkoda gadać.
    Podbijam pytanie ile kosztują te z de?

    Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

  7. #1507
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2020
    Posty
    2

    Domyślnie

    Zazaczyłem rocznikowo 2006 - 2008, bezwypadkowe, od prywatnego wlaściciela. Wysłoczyly mi 72 wyniki. Ceny od 8800 do 28000. Średnia cena wychodzi ok 20 tys. Myślę , że to tanio wychodzi, szczególnie, że przebiegi ok 100- 150 tys. Jakbym chciał sprowadzić do Polski to trzeba doliczyć ze 2 tys.

    A powiedzcie mi Panowie, jak sprawdzić date produkcji reflektorów w Civic 8 hmm?

  8. #1508
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'
    Posty
    9,879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maciekd Zobacz posta
    A powiedzcie mi Panowie, jak sprawdzić date produkcji reflektorów w Civic 8 hmm?
    Nie sprawdzisz. A już na pewno nie z zewnątrz.

  9. #1509
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Jest naklejka od gory lampy z data. Ale jest to niewidoczne na aucie

  10. #1510
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2017
    Auto
    Civic VIII
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cześć!

    Przymierzam się do zakupu Civica, ostatnio byłem oglądać tą oto sztukę https://www.otomoto.pl/oferta/honda-...ID6Db3vH.html?

    i teraz pytanie...sprawdziłem sobie to auto po numerze vin - w opisie w opcjach wyposażenia widzę NAV (navigation) - a nie widzę by ta sztuka była w nią wyposażona...ktoś ma jakiś pomysł? Coś innego rzuca wam się w oczy?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •