Strona 1 z 152 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1517

Wątek: Chcę kupić Hondę VIII GEN., zna ktoś to auto? Warto?

  1. #1
    Użytkownik Awatar shinoda
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Konrad
    Auto
    FK3
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    1,185

    Domyślnie Chcę kupić Hondę VIII GEN., zna ktoś to auto? Warto?

    Ponieważ poprzedni temat zaginął, a myślę, że był przydatny - zakładam nowy temat do dyskusji o Civikach VIII generacji, jak w temacie.
    W miarę możliwości, jeśli ktoś zidentyfikuje padakę opisaną jako igła na necie - proponuję robić screena takiej aukcji/opisu i wrzucać go tutaj, bo dane internetowe mają to do siebie, że często "znikają" :-)

    Proszę o powstrzymanie się od zbędnego offtopa, gdyż od tego zależy przyszłość tego tematu.

    Jeśli ktoś szuka wersji Type-R, bądź Si - najlepiej będzie pytać w tym wątku w dziale Type-R: http://www.civicklub.pl/forum/showth...TR-ITR-RSX-itd

  2. #2
    Użytkownik Awatar TomeK ek4
    Dołączył
    Dec 2011
    Imię
    Tomek
    Auto
    CBR954RR
    Skąd
    wlkp
    Posty
    390

    Domyślnie

    witam
    znajomy szuka VIII gen HB 5d silnik 1.8 ma ktoś coś ciekawego do 26-27tys ?

    http://otomoto.pl/honda-civic-1-8-v-...C35480430.html

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2015
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Fajne :D UFO 1,8
    Skąd
    Wieś
    Posty
    83

    Domyślnie

    Tomek za tydzień mogę podjechać do tego komisu z linka i dowiedzieć się coś więcej o tym civicu z linka. Akurat będę śmigał przez ten rejon. Zaznaczam, że nie jestem mechanikiem i mogę co najzwyżej popytać, oglądnąć i zrobić więcej fotek

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    60

    Domyślnie

    Witam, co sądzicie o tej hondzie?

    http://otomoto.pl/honda-civic-typ-s-C36116540.html

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'
    Posty
    9,879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mareve Zobacz posta
    Witam, co sądzicie o tej hondzie?

    http://otomoto.pl/honda-civic-typ-s-C36116540.html
    Emblemat Sport na klapie z tyłu to nie jest standard. Wziął się z VII gen'a.
    Pod maską na plastikowej osłonie przedniego pasa siedzą inne spinki,ale to nie skreśla przecież tego auta tylko wzbudziło moją ciekawość
    Seryjnie były inne felgi. 17'cali Type-S. A na zdjęciu ewidentnie są 16' z comforta,ale to może być właśnie komplet zimowy.
    Tylne kierunki są z polifta,ale to może być mod ,bo są ładniejsze
    Obleć go miernikiem pomijając tylną klape

  6. #6
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucas.FK2 Zobacz posta
    Emblemat Sport na klapie z tyłu to nie jest standard. Wziął się z VII gen'a.
    Pod maską na plastikowej osłonie przedniego pasa siedzą inne spinki,ale to nie skreśla przecież tego auta tylko wzbudziło moją ciekawość
    Seryjnie były inne felgi. 17'cali Type-S. A na zdjęciu ewidentnie są 16' z comforta,ale to może być właśnie komplet zimowy.
    Tylne kierunki są z polifta,ale to może być mod ,bo są ładniejsze
    Obleć go miernikiem pomijając tylną klape
    To sa fele z Accorda, z Civicu nie bylo takich, comfort chyba byl na blaszakach

  7. #7
    Użytkownik Awatar 140KM
    Dołączył
    Mar 2013
    Auto
    FK2 1.8 Exec
    Skąd
    3city
    Posty
    359

    Domyślnie

    Kierownica jak z comforta a reszta executive ?

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'
    Posty
    9,879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez filipfm Zobacz posta
    To sa fele z Accorda, z Civicu nie bylo takich, comfort chyba byl na blaszakach
    Faktycznie Filip delikatna pomyłka są bardzo podobne do tych z ufo. Tak to zależało od salonu, spotykałem seryjne 16cali i w comfortach

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Imię
    Grey
    Skąd
    Pruszków
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cześć Wszystkim!

    Dziś byłem oglądać ta sztukę:

    http://otomoto.pl/honda-civic-2-2-ctdi-C35335759.html

    Samochód sprowadzony z Niemiec, książka serwisowa(dwa wpisy) nie ma potwierdzenia przebiegu, wnętrze wygląda na bardzo zadbane, mogę uwierzyć w te 160kkm. Silnikowo wszystko zdaje się być ok,jedynie przy gaszeniu słychać bardzo lekki,ledwo wyczuwalny pisk, jakby zatrzeć styropianem o styropian
    Samochód ma całą oryginalną powłokę lakierniczą. Jedyną rzeczą która mnie martwi to zardzewiałe śruby na zawiasach drzwi. Każde drzwi trzymają się na dwóch zawiasach z czego na każdy zawias przypadają po dwie śruby. Dolny zawias ma zardzewiałe śruby natomiast górny jest ok,tak jest przy wszystkich drzwiach, jakby auto stało po koła w wodzie. Moje pytanie jest takie czy to normalne czy jednak ktoś z Was już się z tym spotkał? Kolejną rzeczą jest pojawiająca się rdza na progach pod plastikami/listwami, widziałem tylko kawałek bo reszta była dobrze przymocowana. Tylne prawe drzwi na samym dole od wewnątrz mają już rdzę, delikatną,a pozostałe mają nalot rdzy, śruby w kołach (chodzi o śrubę trzymającą piastę?o tą która jest przykręcona do przugub'u?) z obu stron była zardzewiała,to nie był nalot rdzy, to była korozja to tak ma, czy jednak mogę podejrzewać, iż auto było zalane do połowy? W środku wszystko czyste, bez zapachów, bez pleśni, bez jakichkolwiek oznak zalania. Sam już nie wiem co mam myśleć. czy ta generacja tak ma? Jeżeli zaprowadzę auto do ASO powiedzą mi na 100% czy auto miało przygodę z wodą?

  10. #10
    Użytkownik Awatar Camaro
    Dołączył
    Aug 2012
    Imię
    Karol
    Auto
    R18A2
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    153

    Domyślnie

    Promocyjna ta cena. Uważałbym z tym autem. Weź pod uwagę, że przy silniku > 2.0 masz akcyzę 18,6%, czyli auto przed akcyzą kosztowało ok. 22,4 tys. zł. Jeżeli od tego odejmiesz jeszcze zarobek handlarzyny, to musiał kupić samochód za coś około 20 tys. Z silnikiem diesla i takim przebiegiem - albo mina, albo masz podrabianą książkę i przebieg. W Niemczech auta też trzymają cenę. Tam nie ma żadnych promocji. Popatrz sobie na mobile.de, w jakich cenach jest UFO z tym silnikiem i takim przebiegiem.

    Takie moje zdanie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •