Strona 2 z 151 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1517

Wątek: Chcę kupić Hondę VIII GEN., zna ktoś to auto? Warto?

Mieszany widok

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2016
    Imię
    Rafał
    Auto
    Honda Civic 8 gen
    Skąd
    Zgierz
    Posty
    81

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/oferta/honda-civic...tml#20f6a0c842

    Ktoś widział auto? Warto jechać zobaczyć (8h w obie strony)?
    Cena 47k, zdrożały teraz te auta, wydaje mi się, że aktualne ceny są strasznie wygórowane.
    Oczywiście szukam fajnego egzemplarza, ale takiej ceny się nie spodziewałem.

    W takiej cenie wg Was nie lepiej dorzucić i kupić IX generację?

  2. #2
    Użytkownik Awatar doogson
    Dołączył
    Sep 2007
    Imię
    Sławek
    Auto
    FN1 Type S+
    Skąd
    Tarnów
    Posty
    994

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez derekq Zobacz posta
    http://otomoto.pl/oferta/honda-civic...tml#20f6a0c842

    Ktoś widział auto? Warto jechać zobaczyć (8h w obie strony)?
    Cena 47k, zdrożały teraz te auta, wydaje mi się, że aktualne ceny są strasznie wygórowane.
    Oczywiście szukam fajnego egzemplarza, ale takiej ceny się nie spodziewałem.

    W takiej cenie wg Was nie lepiej dorzucić i kupić IX generację?
    Ceny dyktuje rynek, jak by nie było chętnych to nikt by w takiej cenie nie wystawil a tu masz koncówkę produkcji, niski przebieg i full opcję. Myślę że cena jest napewno do negocjacji ale w takiej cenie ja osobiscie bym nie kupił .

  3. #3
    Użytkownik Awatar Civmann
    Dołączył
    Sep 2015
    Auto
    Civic FK2 Exe...
    Posty
    317

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez derekq Zobacz posta
    http://otomoto.pl/oferta/honda-civic...tml#20f6a0c842

    Ktoś widział auto? Warto jechać zobaczyć (8h w obie strony)?
    Cena 47k, zdrożały teraz te auta, wydaje mi się, że aktualne ceny są strasznie wygórowane.
    Oczywiście szukam fajnego egzemplarza, ale takiej ceny się nie spodziewałem.

    W takiej cenie wg Was nie lepiej dorzucić i kupić IX generację?
    Z tej ceny jest pewnie trochę do urwania, nie wydaje wam się że wysoko stoi, w sensie przerwa między oponą a wnęką nadkoli jest spora a z pewnością większa niż w moim egzemplarzu. Chyba że mi tak siadły sprężyny bo Eibacha raczej nie mam.
    Co do 9 gena, zależy ile dołożyć? Oszczędniejszy i cichszy i bardziej komfortowy ale moim zdaniem mniej urodziwy zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz ale o gustach się nie dyskutuje, kto co lubi...

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Camaro Zobacz posta
    Promocyjna ta cena. Uważałbym z tym autem. Weź pod uwagę, że przy silniku > 2.0 masz akcyzę 18,6%, czyli auto przed akcyzą kosztowało ok. 22,4 tys. zł. Jeżeli od tego odejmiesz jeszcze zarobek handlarzyny, to musiał kupić samochód za coś około 20 tys. Z silnikiem diesla i takim przebiegiem - albo mina, albo masz podrabianą książkę i przebieg. W Niemczech auta też trzymają cenę. Tam nie ma żadnych promocji. Popatrz sobie na mobile.de, w jakich cenach jest UFO z tym silnikiem i takim przebiegiem.



    Takie moje zdanie.
    taką książke z dwoma wpisami załatwię ci w tydzień. Mina i to totalna z niemiec to takie diesele przyjeżdzają 6 letnie z przebiegiem ponad 200tyś innaczej jest z benzyną mam książkę z bezgi z corocznymi wpisami ale przy 150tyś km w hondzie na zachodzie robi się tak zwany duży serwis i tu już polak dopisał kilka ptaszków odnośnie wymiany świec oleju w skrzyni i takie tam pierdoły

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2016
    Imię
    Rafał
    Auto
    Honda Civic 8 gen
    Skąd
    Zgierz
    Posty
    81

    Domyślnie

    Jak wygląda sprawa kupna auta od autoryzowanego dealera Hondy (Warszawa)?

    Standardowo od użytkownika prywatnego jak chcę kupić auto to umawiam się do ASO.

    Pojechać do innego serwisu ASO, zawierzyć, czy powinni przedstawić jakiś raport z przyjęcia auta, wiecie jak to wygląda?
    Ostatnio edytowane przez derekq ; 26-11-16 o 00:46

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Auto
    Honda Civic 1.8 4D
    Posty
    532

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez derekq Zobacz posta
    Jak wygląda sprawa kupna auta od autoryzowanego dealera Hondy (Warszawa)?

    Standardowo od użytkownika prywatnego jak chcę kupić auto to umawiam się do ASO.

    Pojechać do innego serwisu ASO, zawierzyć, czy powinni przedstawić jakiś raport z przyjęcia auta, wiecie jak to wygląda?
    Jak kupowałem kiedyś w AutoWest, pokazali mi wydruk w wszystkich wizyt naprawczych oraz pomiar grubości lakieru i jazda próbna. Kupujesz, dostajesz fakturę i tyle.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2016
    Imię
    Rafał
    Auto
    Honda Civic 8 gen
    Skąd
    Zgierz
    Posty
    81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irecki26 Zobacz posta
    Jak kupowałem kiedyś w AutoWest, pokazali mi wydruk w wszystkich wizyt naprawczych oraz pomiar grubości lakieru i jazda próbna. Kupujesz, dostajesz fakturę i tyle.
    Dzięki za odpowiedź.

    To już 4 m-c poszukiwania Civica

    Pomimo budżetu, który nie wydaje mi się za mały:
    VIII 1.8- do 44k
    VIII Type R- do 50k
    IX- do 55k

    ciężko kupić w bardzo fajnym stanie autko. Jak faktycznie jest super, to zanim zdążę gdzieś dojechać pociągiem, to auta już nie ma.
    Dużo egzemplarzy poliftowych VIII ma niestety krzywą klapę, a IX i klapę i czasami drzwi.
    Niektórych to nie razi i nawet nie zwracają uwagi, mnie to wkurza. Nawet ludzie z Hondy mówią, że to nie wpływa na bezpieczeństwo, a wszystko składają roboty...
    Nowe też mają krzywe klapy
    Ale osobiście Civikiem jeździło mi się super i szukam do skutku, wiem jedno ma to być Honda Civic .
    Ostatnio edytowane przez derekq ; 27-11-16 o 20:32

  8. #8
    Użytkownik Awatar michalxd90
    Dołączył
    Jan 2010
    Imię
    Michał
    Auto
    ej2 d15b7
    Skąd
    Piła/Kaczory
    Posty
    81

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/honda-civic-typ-s-C36116540.html

    mam pytanko , czy dokładki w zderzakach type s były malowane w jakiejś wersji czy to mógł zrobić właściciel ? wypowie się ktoś w temacie ? bo szukam type-s i nie wiem jak rozróżniać te wersje a zależy mi na 100% oryginale

  9. #9
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 140KM Zobacz posta
    Kierownica jak z comforta a reszta executive ?
    Faktycznie, plastikowa kierownica, pewnie skora byla przetarta

    Cytat Zamieszczone przez michalxd90 Zobacz posta
    http://otomoto.pl/honda-civic-typ-s-C36116540.html

    mam pytanko , czy dokładki w zderzakach type s były malowane w jakiejś wersji czy to mógł zrobić właściciel ? wypowie się ktoś w temacie ? bo szukam type-s i nie wiem jak rozróżniać te wersje a zależy mi na 100% oryginale
    Z nieoryginalow to lakierowane listwy, felgi, kierowica, znaczek sport na tylnej klapie, tylne kierunkowskazy. a tak poza pytanie o to auto bylo w poscie nr 4 i nawet kilka odpowiedzi padlo
    Ostatnio edytowane przez filipfm ; 02-03-15 o 09:15

  10. #10
    Użytkownik Awatar michalxd90
    Dołączył
    Jan 2010
    Imię
    Michał
    Auto
    ej2 d15b7
    Skąd
    Piła/Kaczory
    Posty
    81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez filipfm Zobacz posta
    Faktycznie, plastikowa kierownica, pewnie skora byla przetarta



    Z nieoryginalow to lakierowane listwy, felgi, kierowica, znaczek sport na tylnej klapie, tylne kierunkowskazy. a tak poza pytanie o to auto bylo w poscie nr 4 i nawet kilka odpowiedzi padlo
    tak, tak.. widziałem te odpowiedzi jednak chciałem dopytać o te listwy głównie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •