Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: Ściąganie auta podczas przyspieszanie 1.8 vti MC2

  1. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Auto
    MC1 D16B2 S1LA
    Skąd
    Łódź
    Posty
    703

    Domyślnie

    Panowie a czy przypadkiem wyrobiony kielich amortyzatora też nie daje takich objawów?

  2. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    Civic Typ-r R FK2
    Posty
    238

    Domyślnie

    Co do poliuretanów to nie mogę założyć bo mam auto na Niemcu i muszę robić przegląd w Niemczech a tam nie przejdzie mi przeglądu na poliuretanach!

  3. #13
    Użytkownik Awatar Poll
    Dołączył
    Sep 2011
    Auto
    PUG 407sw
    Posty
    4,619

    Domyślnie

    Zrób kapitalny remont zawieszenia przedniego i tylnego na zwykłych tulejach z lepszej półki. Nie musisz mieć żadnych pol. Mnie osobiście odstrasza skrzypienie i podwyższona twardość.

  4. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    Civic Typ-r R FK2
    Posty
    238

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o przód to jest już wszystko wymienione(zawieszenie) na nowe oprócz łączników stabilizatora, tyłu nie ruszałem jeszcze!A jeżeli chodzi o poliuretan to miałem w EJ2 i byłem zadowolony,ale teraz nie mogę go założyć!

    Postanowiłem,że wymienię jeszcze raz tuleje wahacza przedniego dolnego tylko teraz właśnie słucham waszych porad co do tulei jaka firma itp.Są teraz z Yamato i kicha nie samowita,są za miękkie i to może być ten problem ,że podczas dodawania gazu ściąga w lewo!
    Ostatnio edytowane przez Kisiel ; 01-02-16 o 19:39

  5. #15
    Użytkownik Awatar MichałCK
    Dołączył
    Jul 2012
    Imię
    Michał
    Auto
    MB1 D16Y2
    Skąd
    Kielce
    Posty
    2,505

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kisiel Zobacz posta
    Jeżeli chodzi o przód to jest już wszystko wymienione(zawieszenie) na nowe oprócz łączników stabilizatora, tyłu nie ruszałem jeszcze!A jeżeli chodzi o poliuretan to miałem w EJ2 i byłem zadowolony,ale teraz nie mogę go założyć!

    Postanowiłem,że wymienię jeszcze raz tuleje wahacza przedniego dolnego tylko teraz właśnie słucham waszych porad co do tulei jaka firma itp.Są teraz z Yamato i kicha nie samowita,są za miękkie i to może być ten problem ,że podczas dodawania gazu ściąga w lewo!
    Tak jak pisałem powyżej prawdopodobnie to wina tego Sramato
    Pisałeś kilka postów temu że polecili Ci jakieś tuleje w Haparts, czyżby właśnie Yamato polecono? Bo już nie rozumiem czy nie Febest..
    Zmieniaj czym prędzej na Febest, a jak masz więcej gotówki to kupuj OEM.

  6. #16
    Użytkownik Awatar mirasek
    Dołączył
    Mar 2007
    Imię
    Mirek
    Auto
    MA9/BD9/SF5/LN108
    Skąd
    Libia
    Posty
    3,196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartko Zobacz posta
    Panowie a czy przypadkiem wyrobiony kielich amortyzatora też nie daje takich objawów?
    Cokolwiek przez to rozumieć, to nie w naszych hondach, gdzie amortyzator + sprężyna pełni tylko funkcję nośną, a geometrię trzyma zwrotnica + górny i dolny wahacz. W autach z kolumnami mac phersona będzie tak jak piszesz, górne mocowanie kolumny jest kluczowe. Szukałbym czegoś niedokręconego albo uszkodzonej tulei... Po wymianie gumek zawieszenie było dokręcane na opuszczonym aucie?

  7. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    Civic Typ-r R FK2
    Posty
    238

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o sklep Haparts to proponowano mi tuleje OEM,a jeśli chodzi o zawieszenie to było dokręcone jak auto stało na kołach!A jeśli chodzi o tuleje Febest czy ktoś morze podrzucić mi linka z tymi tulejami,bo ja znajduje tylko tuleje na tył!Dzięki!

  8. #18
    Użytkownik Awatar MichałCK
    Dołączył
    Jul 2012
    Imię
    Michał
    Auto
    MB1 D16Y2
    Skąd
    Kielce
    Posty
    2,505

    Domyślnie

    http://jdmshop.eu/czesci-Honda/czesc...-honda-Hab-040

    Trzeba napisać do do nich maila i zapytać się czy będą te tuleje, w każdym razie to numer wg. Febest HAB-040

    lub http://e-parts24.com.pl/pl/p/HAB-040...GO-PRZOD/11655

  9. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    Civic Typ-r R FK2
    Posty
    238

    Domyślnie

    Ok,dzięki kolego napiszę do nich i zapytam czy są te tuleje,dam znać jak wymienię je , czy coś się zmieniło z tym ściąganiem auta!

  10. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    Civic Typ-r R FK2
    Posty
    238

    Domyślnie

    Koledzy jeszcze jedno pytanie,bo wymieniałem też sworznie zwrotnicy,czy tam się ustawia kąt wyprzedzenia tego sworznia?Bo nie zwróciłem uwagi na to przy montażu!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •