Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Wasze opinie - Accord 98r 2,2 V-Tec

reyou
    Gość

Domyślnie Wasze opinie - Accord 98r 2,2 V-Tec

Witam
    Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem kupienia nowej furki. Furka głównie dla żonki, dla mnie tylko w weekendy;-). Wcześniej mieliśmy Civic'a 99r 5D, dlatego wybór tylko pada na Honde. Znalazłem takie ogłoszenie:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=69607364

Niestety nie ma forum Accord'a, więc pytam tutaj - głównie chodzi o sprawę z automatem - jak serwis, czy są awaryjne itp, no i czy ta cena jest atrakcjna jak dla tego modelu.
    Proszę o poradę fachowców.
    Pozdrawiam
    reyou

Tomo
    Gość

Domyślnie

Jakość wykonania nie jest tak dokładna jak jakość Hond z rynku Japońskiego ale będzie odpodała civicowi jakiego mieliście.

Silnik duży i mocny - na pewno nie będzie brakowało mocy ale palić będzie dużo.

Z opisu wynika że auto super - sprawdzić dokładnie jak mocy był wypadek i przestudiować książkę serwisową (bo napisane że kupiony w PL)

reyou
    Gość

Domyślnie

Właśnie...
    Nie ma książki.
    Są tylko faktury na bieżące naprawy (te wykonane ostatnio). Jest jeszcze ewentualnie możliwość kontaktu z pierwszym właścicielem. Obecnie sprzedaje go kobieta (raczej pewne - rozmawiałem z nią) kupiła go w maju. Sprawdzała ponoć w ASO wszystkie elementy zawieszenia. Silnik suchy. Rozrząd wymieniony...
    Pozdrawiam
    reyou

Użytkownik Awatar boomer

Domyślnie

Tomo a wiesz ze jest duzo opinii ze jakosc wykonania i wyciszenia w 5d ktore byly skadane w UK jest duzo wyzsza niz w 3D W roznych testach i katalogach samochodow uzywanych wlasnie to pisza Ale to tylko jako ciekawostka
    Co do Accorda to skoro byl kupiony w PL to jak moze nie miec ksiazki? Nawet zeby nie byla wypelniana po okresie gwarancyjnym. Zadzwon do pierwszego wlasciciela, dowiedz sie gdzie kupowal i serwisowal. Zadzwon do serwisu, nie mow ze chcesz kupic ten samochod bo z dziwnych powodow nie ujawniaja czasami co robili w danym aucie tylko powiedz ze go kupiles i chciales sie dowiedziec co bylo robione z nim wczesniej. Obejrzyj dokladnie samochod w jakims dobrym warsztacie. W Wawie polecam Parowcowa, powiedza co jak bylo bite, ktore czesci oryginalne, co dziwnego z autem. Zycze ci zeby okazalo sie ze stan jak w opisie bo kiedys sam myslalem wlasnie nad takim accordem 2.2, silnik niczego sobie - ladna pojemnosc i niezla moc wiec wydaje mi sie ze calkiem fajnie to to jezdzi i nie bedzie brakowalo mocy (potem zawsze mozna go robic )

reyou
    Gość

Domyślnie

Witam ponownie.
    Cena tej Hondiczki --> http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=69607364 spadła z 24 900 do 22 000. Teraz lepiej w podjęciu decycji??

Użytkownik Awatar havok
    Imię
    Piotr
    Auto
    czarne

Domyślnie

Niekoniecznie, bo cena minimalna nie została osiągnięta...

Użytkownik

Domyślnie

Accord z tym silnikiem to fajna sprawa. Nie pali duzo! Ok 9-11litrow. Mam Accorda Coupe 2.2 Vtec 95 rok i na dodatek w automacie. Sprawuje sie super. Bez urazy ale po KILKUDZIESIECIU HONDACH jakie przewinely mi sie przez rece w tym roku moge stwierdzic ze pod wzgledem wyposazenia i komfortu jazdy - a takze stosunku cena do jakosci Accord wypada lepiej.Znnacznie lepiej. Hondy Civic w tech VTEC juz nawet w poj 1.5 kosztuja troche. Accorda Coupe kupisz duuuzo taniej - i to nawet z pelnym wypsazeniem - elektryczne fotele- skóry itd.
    Civic to civic,jest czadowy. Technologia VTEC wymiata.Ale czasami mozna byc juz znuzonym modelem swojego auta i czas na zmiany.Ja wlasnie tak zrobilem ale nie wykluczam ze kiedys jeszcze wroce do Civica, bedzie to wtedy i tylko wtedy jesli trafie na 1.5 VTEC 3d z przebiegiem ponizej 50tys km i z klima. Mialem juz kilka takich aut i nadal chodza mi po glowie.Ehh,Poki co wole je sprzedawac innym

[ Dodano: Nie 15 Sty, 2006 ]
    A jesli bylbys zainteresowany to zapraszam do mnie. Mam na sprzedaz pieknego ACCORDA 1998 rok 1.8 automat- z oryginalnym przebiegiem 30tys km!!!!!Rarytas.
    Auto jest uszkodzone w prawy tyl - koszt naprawy ok 3000zl z czesciami. Warto--ma wszystko- kremowe skóry- klime,poduszki pow, nawigacje!!!!, podgrzewane fotele ,szyberdach.Uwaga auto jest jak nowe.1 wlasciciel w Niemczech- starsza kobieta Wnetrze jest idealne. Fotki na maila.Cena 16500 zl.
    Kupujac to auto nawet po kilku latach bedziesz mogl sie cieszyc jego minimalnym przebiegiem. 30tyskm - 100%oryginalne!!!

reyou
    Gość

Domyślnie

Dzięki
    Od listopada jeżdzę już ta Hondą (w sumie to żonka jeździ, ja się w weekendy delektuję ;-). Poprawka się należy - jest to 98r a nie 99 jak w temacie. Co do spalania - to teraz ciągnie troszkę więcej niż 9-11 litrów o których piszesz, ale głównie z powodu automatu, zimy no i trasy - krótkie odcinki tylko w mieście. Tak jak piszesz, jest bardzo wygodna. Przesiadając się na kolejny samochód, (poprzednio HC99 5D), to chyba już CRV lub Legend :-).
    Pozdrawiam
    reyou

Uprawnienia umieszczania postów