Strona 26 z 28 PierwszyPierwszy ... 162425262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 277

Wątek: Przekładnia kierownicza (maglownica) - naprawa

  1. #251
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Imię
    Mati
    Auto
    Civic VIII UFO 1.8
    Skąd
    Kraków
    Posty
    4

    Domyślnie

    Panowie tulejka wymieniona wraz z drążkiem kierowniczym mimo że był dobry. Stuki kierownicy jak i z prawej strony ucichły. Została do zrobienia zbieżność.

  2. #252
    Użytkownik Awatar jelczyk
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Jacek
    Auto
    EP3-> FN1-> FC1 Si
    Skąd
    Wwa / Sokołów P.
    Posty
    232

    Domyślnie

    U mnie tez tulejka wymieniona, nic teraz nie stuka. Ale za to strasznie czuly jest teraz caly uklad kierowniczy i troche ciezej chodzi kierownica. Tez takie mieliscie odczucia?

  3. #253
    Użytkownik Awatar Starstruck
    Dołączył
    Jan 2011
    Imię
    Duff
    Auto
    WRX | FD7
    Skąd
    Warszawa [WA]
    Posty
    8,534

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kamilao88 Zobacz posta
    Prawdopodobnie mógłbym spróbować dorobić takie tulejki na wzór tej z Ukrainy. Jedynie byłaby różnica, że część metalowa była by ze stali nierdzewnej. Jeśli byłoby 10 chętnych koszt byłby ok 100 zł z ewentualną wysyłką. Jeśli są chętni, to zróbcie listę.
    Jeśli jest dalej taka możliwość - napisz mi proszę PW z kosztami.

    Jeśli nie - dajcie Panowie jakiś namiar na te tulejki. Spróbuję, zawsze 1200 zł w kieszeni.

  4. #254
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    196

    Domyślnie

    Polecacie kogoś w gdańsku kto regeneruje przekładnie

  5. #255
    Użytkownik Awatar agent_lol
    Dołączył
    Apr 2006
    Skąd
    Kraków
    Posty
    517

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jelczyk Zobacz posta
    U mnie tez tulejka wymieniona, nic teraz nie stuka. Ale za to strasznie czuly jest teraz caly uklad kierowniczy i troche ciezej chodzi kierownica. Tez takie mieliscie odczucia?
    a nie masz za ciasno spasowanej tej tulejki ? wg internetowych instrukcji ma być delikatny luz
    Mi tak mechanik zepsuł przekładnię, wcisnął na siłę bez spasowania, kierownica chodziła cieżko jak cholera i była bardzo czuła (masz wpomaganie kierownicy,ktore jak wyczuje opór to daje całą siłę, dlatego przy małym ruchu kierownicą silnik wpomagania cisnął ile mógł) lekki ruch kierownicą i auto skręcało na drugi pas
    Albo dasz radę to wyjąć i roszlifować troszkę, albo licz na to ze się to jakoś z czasem ułoży/dotrze

  6. #256
    Użytkownik Awatar jelczyk
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Jacek
    Auto
    EP3-> FN1-> FC1 Si
    Skąd
    Wwa / Sokołów P.
    Posty
    232

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agent_lol Zobacz posta
    a nie masz za ciasno spasowanej tej tulejki ? wg internetowych instrukcji ma być delikatny luz
    Mi tak mechanik zepsuł przekładnię, wcisnął na siłę bez spasowania, kierownica chodziła cieżko jak cholera i była bardzo czuła (masz wpomaganie kierownicy,ktore jak wyczuje opór to daje całą siłę, dlatego przy małym ruchu kierownicą silnik wpomagania cisnął ile mógł) lekki ruch kierownicą i auto skręcało na drugi pas
    Albo dasz radę to wyjąć i roszlifować troszkę, albo licz na to ze się to jakoś z czasem ułoży/dotrze
    Dzieki za odpowiedz. Mi tez to mechanik robil, miale robic sam ale nie mam ostatnio czasu na takie rzeczy. Z tego co mowisz to mam identyczne odczucia i zachowanie auta. Jutro musze sam zajrzec co jest grane


    EDIT:
    Dzisiaj powalczylem z tulejka, okazalo sie ze na listwie w ogole nie bylo smaru, tulejka byla w sumie na scisk. Srodek tulejki potraktowalem papierem sciernym i nawalilem duzo smaru. Odkrecilem jeszcze srube ktora dociska listwe (ta ze sprezyna), bylo sucho - nawalilem duzo smaru i po zlozeniu wszystkiego jest super 🙂 brak jakich kolwiek stukow i kierownica "skreca" jak przed zalozeniem😊 dzieki wielkie za podpowiedz!
    Ostatnio edytowane przez jelczyk ; 08-02-20 o 18:14

  7. #257
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    143

    Domyślnie

    Jakby ktoś był chętny to mam na do sprzedania tą tulejkę. Kupiona na Ukrainie.
    Nie było kiedy założyć. Już nie jest mi potrzebna.

    EDIT: sprzedana
    Ostatnio edytowane przez daromc ; 28-05-20 o 10:40

  8. #258
    Zbanowany
    Dołączył
    May 2020
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ogólnie na pewno dużo części jest dostępnych w sklepie https://jdmshop.eu/ więc możesz tam zajrzeć. Dobra oferta, bo sklep właśnie ma części zamienne wiec można kupić taniej a jakościowo są na dobrym poziomie więc myślę, że dla siebie też coś będziesz w stanie znaleźć.

  9. #259
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2020
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam.
    Czy tworzy się jakaś nowa grupa osób zamawiających owe tulejki?

  10. #260
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2020
    Posty
    9

    Domyślnie

    Z uwagi na brak chętnych, zamówiłem tylko dla siebie.
    Być może będę mógł produkować takowe tulejki. Dam znać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •