Strona 70 z 70 PierwszyPierwszy ... 2060686970
Pokaż wyniki od 691 do 694 z 694

Wątek: klimatyzacja

  1. #691
    Użytkownik Awatar janekb84
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    JANUSZ
    Auto
    EJ9 B18c4,EP3,FN2
    Skąd
    BOOSTperformance
    Posty
    1,176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rav_1994 Zobacz posta
    sprawdź szczelinę na sprzęgle sprężarki , na ostatku jak nie będzie zamykać, zrób jak Davido_ zaznaczył, usuń podkładkę lub zmień jej grubość i problem z głowy u mnie mechanik nad tym 2 dni główkował i czarował, po czym sam sobie to ogarnąłem
    Czym przyblokowales tarczę żeby odkręcić nakretke? Od strony nadkola podchodziłeś czy trzeba zderzak i zbiornik zrzucić?

  2. #692
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2014
    Imię
    Karol
    Auto
    Civic VIII 1.8 5D
    Skąd
    Tychy
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cześć,
    proszę o poradę co mogło się stać z klimatyzacją. Dwa miesiące temu zrobiony serwis klimy i wszystko hulało jak trzeba do czasu. Jakiś tydzień temu zaczęła dziać się dziwna rzecz - klima zaczęła chłodzić powietrzem o jednakowej temperaturze tzn. w trybie Auto czy ustawiłem Lo czy 28 stopni to leciało zimne powietrze a jedyne co się zmieniało to siła nadmuchu (jedynie ustawienie Hi dawało ciepłe powietrze). Dwa dni temu klima przestała całkiem działać w największe ponad 30 stopniowe upały i nie działa od tego czasu. Teraz po prostu nie ma różnicy między AC On i Ac Off. Dmuchawa się załącza i samochód coś robi bo po kliknięciu Auto załącza się wewn. obieg i dmuchawa na maksymalne obroty, ale chłodu brak. Czy wiecie może co mogło się stać?

  3. #693
    Użytkownik Awatar TRAFO
    Dołączył
    Aug 2010
    Auto
    FK2 R18A2
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,161

    Domyślnie

    Mogło się zepsuć cokolwiek. Wejdź sobie tutaj; https://civic.one.pl/odnosniki/napra...iagnostyka.htm i zrób diagnostykę a na pewno na coś Cię naprowadzi.

  4. #694
    Użytkownik Awatar Davido_
    Dołączył
    Feb 2014
    Auto
    Fn2
    Skąd
    3city
    Posty
    419

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karol__w Zobacz posta
    Cześć,
    proszę o poradę co mogło się stać z klimatyzacją. Dwa miesiące temu zrobiony serwis klimy i wszystko hulało jak trzeba do czasu. Jakiś tydzień temu zaczęła dziać się dziwna rzecz - klima zaczęła chłodzić powietrzem o jednakowej temperaturze tzn. w trybie Auto czy ustawiłem Lo czy 28 stopni to leciało zimne powietrze a jedyne co się zmieniało to siła nadmuchu (jedynie ustawienie Hi dawało ciepłe powietrze). Dwa dni temu klima przestała całkiem działać w największe ponad 30 stopniowe upały i nie działa od tego czasu. Teraz po prostu nie ma różnicy między AC On i Ac Off. Dmuchawa się załącza i samochód coś robi bo po kliknięciu Auto załącza się wewn. obieg i dmuchawa na maksymalne obroty, ale chłodu brak. Czy wiecie może co mogło się stać?
    Na poprzedniej stronie masz odpowiedź, podkładka pod sprzęgłem kompresora klimatyzacji. U mnie identyczny objaw i pomogło.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •