Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Kupno Civic-a z 1985 roku za 2200

  1. #1
    Mucha126p
    Gość

    Domyślnie Kupno Civic-a z 1985 roku za 2200

    Witam mam na imie Daniel i jestem nowym uzytkownikiem tego forum.
    Prosze o rade.
    Jestem przed kupnem Hondy Civic z 1985 roku,jej przebieg to koło 200 tysiecy,rozrzad byl wymieniany w styczniu br.,hamulce byly robione w tym roku,podloga byla robiona w tym roku,zalozony jest nowy gaz zalozony w sierpniu.Gosciu chce za nia 2200 ale wytarguje sie na 1800.Jest to silnik 1.3 - 71 KM.Lakier jest nowy,blacharka i konstrukcjha jest ok,razi mnie przebieg 200 tysiecy.Czy to pojezdzi jeszcze ??
    Prosze o rade czy mam ja kupic czy darowac sobie,moje fundusze sa skromne a bardzo mi sie podoba ten samochod i chcialbym go kupic.
    Prosze o opinie.Szczere.

    Pozdrawiam Daniel.

  2. #2
    Użytkownik Awatar Dzida
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Michał
    Auto
    ED2 D16Z6 LPG
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3,300

    Domyślnie

    Ten rocznik może się okazać studnią bez dna... Być może trzeba będzie pakować kase bez końca, a być może obejdzie się bez niczego. Obejrzyj ją bardzo dokładnie!

    Dla otuchy dodam, że moja Honda ma 325 tysi przebiegu i lata ja noofka...
    [URL="http://haparts.pl"][img]http://haparts.pl/podpis4g.jpg[/img][/URL]

  3. #3
    Mucha126p
    Gość

    Domyślnie

    a z czym moze byc najwiekszy problem ? z jakimi podzespolami ? silnik,zawieszenie,blacha,konstrukcja ??

  4. #4
    Użytkownik Awatar hcc
    Dołączył
    Aug 2004
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FD7
    Skąd
    Wall Street
    Posty
    1,323

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mucha126p
    ,zawieszenie,blacha
    - wlasnie te

  5. #5
    Hycelius
    Gość

    Domyślnie

    85 rok? Obawiam się że to auto może być jak zauważyli przedmówcy na etapie "skarbonki".

  6. #6
    Użytkownik Awatar Pati
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Patryk
    Auto
    555 Blue GC8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6,529

    Domyślnie

    zalezy jak dbana. jesli regularnie naprawiana to pochodzi, ale wiedz ze bedziesz mial klopoty z blacharką i elementami zawieszenia.
    to ta czerwona z tarnowa?

  7. #7
    Rider
    Gość

    Domyślnie

    Siemka cena nie jest zła ale niepatrz tylko na wygląd . Ja się kiedyś też zgrzałem nawygląd i niby było wszystko okey a po krótkim czasie zaczeło wszystko wychodzić fakt że to nie była Hondzina . No a HONDA to HONDA
    Bądzmy dobrej myśli że po zakupie będzie wszystko oki. :grin:

  8. #8
    Użytkownik Awatar carlose
    Dołączył
    Sep 2004
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,202

    Domyślnie

    furka może być fajna, taki mały old school

  9. #9
    Użytkownik Awatar Ralf
    Dołączył
    Aug 2004
    Skąd
    Kobyłka pod Wars
    Posty
    595

    Domyślnie

    podłoga była robiona?? :shock: moja juz prawie 16 letna ma podloge w idealnym stanie. Przebieg 200tys jesli jest oryginalny to bardzo nieduzo (ktoś robił tylko 10.000 rocznie? )

    Taka Honda na pewno nie bedzie tanim samochodem i te 2koła które masz za nią dać podejrzewam ze bedziesz wkładał regularnie co jakiś czas(jesli bedziesz chciał zeby to było w dobrym stanie). Jeśli bardzo chcesz H to poszukaj 4 gen. za 3tys 1.3 spokojnie kupisz i bedzie miała 15 a nie 20lat i podłoge oryginał w idealnym stanie.
    A jesli szukasz niewielkiego samochodu który tanio kupisz i bedzie tani w eksploatacji to raczej nie Honda. Proponowałbym VW Polo, Corse lub cos w tym stylu... Wiem z własnego doświadczenia ze VW Polo jadł części za 1/5 albo 1/10 tego co moja obecna Civiczka.
    No ale Civic *******ziela

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •