Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Samochód do oceny przed zakupem

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    126

    Domyślnie Samochód do oceny przed zakupem

    Hej,

    potrzebuje kupić samochód koniecznie w Norwegii.. Znalazłem jedno ciekawe ogłoszenie tylko zastanawia mnie fakt niskiej ceny, Ogolnie 1 kr to około 50 gr więc auto kosztuje 10000zł, na tle innych wypada zdecydowanie jako okazja. Proszę o ocene

    Auto w okazyjnej cenie za 10 tys
    http://www.finn.no/finn/car/used/obj...nkode=61824657


    Drugie auto natomiast cena to 23 tys
    http://www.finn.no/finn/car/used/obj...nkode=61521920

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Auto
    K20A2 Ep3
    Skąd
    Krakow
    Posty
    1,254

    Domyślnie

    Cena okazyjna 10tys bo przedlift w 1.4 który nie ma mocy.Muł jak Matiz.A drugi to 1.6 polift z w miare dynamicznym silnikiem gdzie wyprzedzanie nie będzie problemowe jak w 1.4 90km bez vteca

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    126

    Domyślnie

    Wydaje mi się ,że to nie wystarczający powód do ceny o połowe niższej.
    To że 1.4 jest jaki jest to wiem, mam tą samą moc co prawda w 6 gen a tu jest 7 więć lepiej na pewno nie będzie ale jestem z tym pogodzony/ Norwegia jest jaka jest limit prędkości 110km na autostradzie robi swoje, nie szukam rakiety. Auto dla dziewczyny do jazdy po mniejszym miasteczku.

    Interesuje mnie ocena głównie zdjęć
    Dodatkowo rozumiem taki przebieg na tym aucie wrażenia nie robi ? Głównie ważne żeby blacharka była okej bo silnikiem zajmą się Panowie z MorowiCar w razie potrzeby. Nie oczekuje ,że za tą cene silnik będzie igła

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Auto
    D16V1 5D
    Skąd
    Ropczyce
    Posty
    489

    Domyślnie

    Ze zdjęć nikt Ci auta nie oceni.
    Akurat 3 tygodnie temu kupiłem vii dałem trochę więcej ale zobacz jaki stan podwozia.(mam temat w dziale VII)

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Auto
    K20A2 Ep3
    Skąd
    Krakow
    Posty
    1,254

    Domyślnie

    Napisałem ci ze przedlift i tyle one kosztują.Jeszcze jest bity w lewy blotnik.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    126

    Domyślnie

    Przód czy tył ? Jest znacząca różnica między przed a po liftem ? mam na myśli tylko sprawy techniczne bo to ma być dupowód i jak na Norwegie przystało Ciepło w Dupe wóz
    Na zakupy oczywiście z miernikiem się wybieram

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Auto
    VII 2004 5d 1.6 EU
    Skąd
    Dębica
    Posty
    255

    Domyślnie

    Sytuacja między 1.4 a 1.6 wygląda trochę inaczej bo 1.6 też rakietą nie jest ale pozwala już na w miarę sensowne przyspieszenie i wyprzedzenie, a pali tyle samo co 1.4, zawsze to mniej wyżyłowany silnik. Zwróć uwagę na łożyska skrzyni biegów. W przypadku 1.6 dostajesz koła zimowe na dość fajnych felgach.
    Po zdjęciach nigdy nie odważyłbym się samochodu oceniać. Można ocenić jedynie ogólniki ale nie kwestie decydujące o zakupie bo to dopiero zobaczyć można na żywo, a nie na fotografiach w niskiej rozdzielczości. I faktycznie jest wgniotka w lewym przednim błotniku z przodu w przedlifcie, ale mogła powstać w różnych okolicznościach bo nie widać jakiegoś przytarcia. Elektryczne szyby tylko z przodu.

  8. #8
    Użytkownik Awatar medionass
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Qbass
    Auto
    EU7 z D14Z5
    Skąd
    Poznań
    Posty
    6

    Domyślnie

    Przedlifty z 2003 u Nas chodzą nawet po 13 000 w dobrym stanie.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Auto
    D16V1 5D
    Skąd
    Ropczyce
    Posty
    489

    Domyślnie

    ja za włocha z 2001 tyle dałem plus opłąty

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •