Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Sprzęgło Honda Civic VII 3D

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Imię
    Marcin
    Auto
    Honda Civic VII 1
    Posty
    22

    Post Sprzęgło Honda Civic VII 3D

    Witam Serdecznie mam mały problem, potrzebuje wymienić sprzęgło w mojej Hondzie Civic VII 3D 90km zastanawiam się jakie są najlepsze zamiennik do Hondy słyszałem ze całkiem dobre są firmy EXECEDY ?? posiadam auto dopiero pół roku proszę o pomoc. Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Awatar mlawa85
    Dołączył
    Feb 2012
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Lexus IS300 SC '02
    Skąd
    Warszawa/Słupsk
    Posty
    6,551

    Domyślnie

    bierz Exedy i sie nie zastanawiaj dobre ceny ma sivy

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Imię
    Marcin
    Auto
    Honda Civic VII 1
    Posty
    22

    Domyślnie

    Czyli Exedy jest dobrą firmą jako zamiennik do Hond, tak się właśnie zastanawiam jaka firma robi najlepsze zamiennik do Hond

  4. #4
    Użytkownik Awatar mlawa85
    Dołączył
    Feb 2012
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Lexus IS300 SC '02
    Skąd
    Warszawa/Słupsk
    Posty
    6,551

    Domyślnie

    ja mialem u siebie wlasnie Exedy, jakosc wzgledem ceny bardzo dobra przez 20 tys km nic sie nie działo a po wyjeciu sprzegla wygladalo bardzo dobrze. Nowe sprzeglo w ASO kosztowało wtedy kolo 1200 zł... wybor wydaje sie byc prosty.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Imię
    Marcin
    Auto
    Honda Civic VII 1
    Posty
    22

    Domyślnie

    Dzięki za Pomoc, mam jeszcze pytanie co wchodzi w kompletne sprzęgło ?? I mam do ciebie pytanie jak ruszam czasami gwałtownie albo z takim szarpnięciem słyszę takie klikniecie z dwa razy, czy może to być wina sprzęgła czy wina poduszki pod silnikiem albo nie wiem końcowki drązków się kierowniczy wyrobiły

  6. #6
    Użytkownik Awatar mlawa85
    Dołączył
    Feb 2012
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Lexus IS300 SC '02
    Skąd
    Warszawa/Słupsk
    Posty
    6,551

    Domyślnie

    tarcze docisk lozysko

    Klikniecie?? przerabialem urwana poduszke, slyszalbys ja przy ruszaniu ale nie nazwałbym tego kliknieciem. Najlepiej podjechac na kanal i obejrzec poduszki czy nie sa urwane, czesto leci ta z przodu od skrzyni. Jakby co mam taka na sprzedaz

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Imię
    Marcin
    Auto
    Honda Civic VII 1
    Posty
    22

    Domyślnie

    `ja mam takie zgrzytniecie czy coś w tym stylu, myślisz ze to jest poduszka pod silnikiem ???. A to nową?? na sprzedaż masz do tego akurat modelu???

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Auto
    HC EU7
    Posty
    229

    Domyślnie

    Może też odzywać się łożysko za kołem zamachowym (poz.13). W Acordach zamiast łożyska jest tam tulejka (cena 25zł) i ona powoduje czasem takie lekkie zgrzytnięcie w zależności od tego jak puści się sprzęgło. Wymieniać tego w zasadzie nie ma potrzeby jeśli nic innego nie dzieje się ze sprzęgłem np. szarpanie, ślizganie itp. Jeśli jednak zdecydujesz się na wymianę sprzęgła to też polecam EXEDY TUTAJ MAJĄ niezłe ceny.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Imię
    Marcin
    Auto
    Honda Civic VII 1
    Posty
    22

    Domyślnie

    Panwoie.czy mozecie mi cos jeszcze poradzic w tym temacie?

  10. #10
    Użytkownik Awatar mlawa85
    Dołączył
    Feb 2012
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Lexus IS300 SC '02
    Skąd
    Warszawa/Słupsk
    Posty
    6,551

    Domyślnie

    kolego, skad jestes?? objawy ktore opisujesz dosc ciezko zdiagnozowac nie slyszac ich. Mysle ze najlepszym rzwiazaniem jest podjechac do sprawdzonego warszatu, ktory bedzie w stanie to ocenic. Dlatego tez pytam o to gdzie urzedujesz bo moze ktos bedzie Ci w stanie polecic dobrego mechanika

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •