Witam,
Kilka pytań o przeniesienie rozwiązań z wersji amerykańskiej do europejskiej (VI gen. 4D EK3):
1. Power Door Locks (MASTER DOOR LOCK SWITCH) ze str. 53. flasha z linku poniżej - mam zwykłą klamkę, co trzebaby zrobić, aby dołożyć taki system?
2. Pilot jak ze str. 54. - czy da się w miarę łatwo taki system zaimplementować? Trzeba to jakoś łączyć z kodem immobilisera czy to jest oddzielne "uwierzytelnienie"?
3. Zabezpieczenie bagażnika str. 57/60 - da się coś takiego założyć? Jeśli tak to jak i jak przeprogramować zabezpieczenie na kod mojego kluczyka?
4. Tempomat - dałoby się zrobić tak, aby był włączany z łopatki świateł "od siebie" (łopatka ta odgina się od siebie i nie zaskakuje mrugając fabrycznie długimi, więc na chłopski rozum powinno się dać, a jak jest w rzeczywistości?)? Ponadto co trzeba przy dołożeniu takiego systemu dołożyć? Pedał gazu z amerykańca, przycisk, kontrolka, podłączenie do komputera (da się to zrobić na moim P2Y?) i co jeszcze? Znalazłem w prawdzie ten toutorial, ale nie jestem najlepszy w języku angielskim, więc jakby gdzieś była wersja pl to byłbym wdzięczny.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Jak ktoś potrzebuje poniższego owner's manuala pobranego i obrobionego to pisać, sam chętnie przyjmę jak ktoś posiada lepszą wersję, a zwłaszcza w języku polskim.
Flash Owner's Manual 4D 1996