Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 231

Wątek: swap ile koszuje ?? tak naprawdę

  1. #11
    Użytkownik Awatar bydle
    Dołączył
    Jul 2007
    Imię
    NoName
    Auto
    350Z & EJ9
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    488

    Domyślnie

    Skoro swap jest w granicach 10-12 tys, nie bardziej oplacalne jest kucie silnika i wlozenie turbo? Mowie rzecz jasna o takich silnikach jak np D16Z6...

  2. #12
    Użytkownik Awatar bartiH22A
    Dołączył
    Jan 2007
    Imię
    Bartek
    Auto
    EG8 H22A/7
    Skąd
    Piła
    Posty
    221

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bydle Zobacz posta
    Skoro swap jest w granicach 10-12 tys, nie bardziej oplacalne jest kucie silnika i wlozenie turbo? Mowie rzecz jasna o takich silnikach jak np D16Z6...
    jak masz już taki silnik pod maską to połowa sukcesu jak go nie ma to swap na B serie wydaje sie tańszy i bardziej prosty, ale zdażają sie okazje. Ostatnio ktoś sprzedawal kompletne turbo do D serii za 2800, dawało to ok. 190km. Wszystko zależy z kąd? z kim? jak? i gdzie?

  3. #13
    Użytkownik Awatar bydle
    Dołączył
    Jul 2007
    Imię
    NoName
    Auto
    350Z & EJ9
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    488

    Domyślnie

    Tzn. moim zdaniem sensownym swapem jest swap na h22a i tylko taki wchodzil by w gre gdyz daje on wiecej mocy, tanszy do kupienia ( niz b seria ) , wiekszy litrarz, a dalsze kwestie modow wydaje mi sie ( ale tylko wydaje ) ze beda oscylowac w podonych kwotach gdyby modzic dalej B serie a H ma lepsza wyjsciowa...jak nie mam racji poprawcie mnie i przekonajcie ze lepiej na B

  4. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    6,430

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bydle Zobacz posta
    Tzn. moim zdaniem sensownym swapem jest swap na h22a i tylko taki wchodzil by w gre gdyz daje on wiecej mocy, tanszy do kupienia ( niz b seria ) , wiekszy litrarz, a dalsze kwestie modow wydaje mi sie ( ale tylko wydaje ) ze beda oscylowac w podonych kwotach gdyby modzic dalej B serie a H ma lepsza wyjsciowa...jak nie mam racji poprawcie mnie i przekonajcie ze lepiej na B
    W zakupie tanszy ale o ile mi wiadomo drozszy w montazu - inaczej jezdzilo by pelno h22 w civiacach a nie raptem kilka - podobnie jak z k-seria

  5. #15
    Użytkownik Awatar bydle
    Dołączył
    Jul 2007
    Imię
    NoName
    Auto
    350Z & EJ9
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    488

    Domyślnie

    no domyslam sie ze nie tak latwo wsadzic h22a w civic'a...w sumie to sam teraz przechodze przez etap czy zrobic w moim mini-me i kuc go czy zrobic swapa na h22a czy na b serie...ale nie moge znalesc odpowiedniego rozwiazania...

  6. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Auto
    kwestia dnia
    Skąd
    Zduńska Wola
    Posty
    71

    Domyślnie

    mozna sprobowac F20B (bluetop)z usa sciagnac. cena niezla przy obecnej cenie dolca. od razu jest skrzynia ze szpera. reszta roboty to cos jak H22A, bo mocowania sa bodaj te same.

  7. #17
    Użytkownik Awatar bydle
    Dołączył
    Jul 2007
    Imię
    NoName
    Auto
    350Z & EJ9
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    488

    Domyślnie

    ale seria F to juz nie H

  8. #18
    Użytkownik Awatar Tomasz
    Dołączył
    Jun 2008
    Auto
    EG4 - B18c4
    Skąd
    POznań ZOO
    Posty
    311

    Domyślnie

    a jak to wyglada przy d15b2 na b16a2 lub b18 w budzie eg4 ? tez nie ma wiekszych problemow?

    i przy okazji .. wie ktos czy , gdzie , i w za ile ktos by sie podjol swampa w poznaniu??

  9. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Auto
    kwestia dnia
    Skąd
    Zduńska Wola
    Posty
    71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bydle Zobacz posta
    ale seria F to juz nie H
    F20B=Accord SiR-T, 98-02Years, 197 Horsepower, 144 Torque, DOHC VTEC 1997ccm JDM

    bardziej rozwojowy niz H i zawsze unikat

  10. #20
    Użytkownik Awatar bydle
    Dołączył
    Jul 2007
    Imię
    NoName
    Auto
    350Z & EJ9
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    488

    Domyślnie

    No okej zgodze sie ale jest jeszcze kwestia dostepnosci czesci do unikatow

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •