Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Wymiana płynu w sprzęgle

  1. #11
    Użytkownik Awatar kobert
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    ROBERT
    Auto
    civ VII Es. 2005
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,087

    Domyślnie

    strzykawka wyciagasz ile sie da ze zbiorniczka zeby miec mniej roboty po co masz caly plyn przepompowac przez odpowietrznik. Jak juz go wyciagniesz ile sie da, to zalewasz nowym i nowym uzupelniasz. na odpowietrznik zakladasz rurke tylko po to zeby sobie nie pozalewac podlogi w garazu (jesli nie zalezy ci na roslinach i nie dbasz o ekologie to mozesz lac na glebe ) wazne zeby ci pomocnik nie puscil pedalu do puki nie zakrecisz odpowietrznika bo pociagnie powietrze, ktore tez w koncu przgonisz odpowietrzajac dalej juz poprawnie, ale lepiej tego uniknac

  2. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    32

    Domyślnie

    Cześć,

    Pojawił się dziś u nie problem z wrzuceniem jakiegokolwiek biegu, po zagrzaniu silnika udało się wrzucić 3kę i tak ruszyć z miejsca. Po przejechaniu kilkunastu metrów wskoczyła 4ka no i po kilku km z lekkim trudem wskoczyła reszta. Postanowiłem wymienić płyn w układzie sprzęgła. Niestety mam teraz jeszcze większy problem bo pedał sprzęgła leży w podłodze, a układ się nie odpowietrza - robię wszystko tak jak na forach czytałem i klapa. Pompuję sprzęgłem, odkręcam odpowietrznik i nic . Czynność powtarzam, ale bez rezultatu. Macie jakieś sugestię? Dodam, że chodzi o Ufo.

  3. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2016
    Imię
    Dawid
    Auto
    Civic VIII GT
    Skąd
    Warm - Mazu
    Posty
    70

    Domyślnie

    Jestem po wymianie płynu i dla przyszłych kolegów którzy będą to robić po raz pierwszy dodam że aby ubyło płynu w zbiorniczku przy podnoszeniu pedała sprzęgła musi być przekręcony kluczyk na zapłonie bo inaczej nie pobiera nic ze zbiorniczka. Tak samo jest zresztą przy wymianie płynu hamulcowego. U mnie żeby wypływał czysty płyn to zrobiłem około 5-6 dolewek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •