Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Dorobienie kluczyka

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2005
    Skąd
    Krakow
    Posty
    34

    Domyślnie Dorobienie kluczyka

    Witam,

    Moze banalne pytanie... Czy mozna gdzies u jakiegos "slusarza" w powiedzmy centrum handlowym dorobic kluczyk do hondy (taki gruby - z immobilizerem czy co w nim siedzi)? Bo cena w hondzie jest dosc spora 220 zl - za kluczyk. A 2 - mam pilot oryginalny do alarmu fabrycznego (w hondzie civic 99 1.8 vti byly chyba oryginalne alarmy fabryczne) i tez potrzebuje taki pilot i czy to tez mozna gdzies dorobic.
    To wszystko maja byc zapasowe rzeczy wiec nie musi to byc kopia oryginalu - byle dzialalo.

    Pzdr

  2. #2
    Użytkownik Awatar delSol
    Dołączył
    Jul 2005
    Auto
    за&#10
    Skąd
    WWA
    Posty
    1,466

    Domyślnie

    ja dorabialem kluczyk w punkcie zajmujacym sie owym fachem i placilem 160pln (kluczyk z immobilaiserem)

    Wiec niestety tanio nie jest...

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Białystok
    Posty
    184

    Domyślnie

    U mnie w białym za dorobienie kluczyka z imobilizerem zapłaciłem 100zł , ale to było tak , że w centrum handlowym u jakiegoś rzemieślnika chcieli za taką usługe 150zł , a u siebie na osiedlu w zwykłym punkcie dorabiania kluczy 100zł . więc pochodż po róznych punktach dorabiania kluczy i pytaj sie o cene . to może znajdziesz taniej niz 160zł .
    Co do pilota to cięzko będzie znależc taki , jednynie może w ASO .
    Jak w polsce kupowana była twoja honda to dostaniesz pilot bez problemu , bo do hond w salonie montowali auto alarmy firmy "prestige" . Ale jak alarm jest jakiejś zagranicznej marki , to moga być problemy . Najlepiej podjedż do Aso i sie zapytaj.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2005
    Skąd
    Krakow
    Posty
    34

    Domyślnie

    czyli niestety minimum stowe trzeba dac. dzieki za pomoc

  5. #5
    Użytkownik Awatar cihy
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Michał
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1,135

    Domyślnie

    ciesz się, że tak... znajomy do auta innej marki po dorobione kluczyki jechał do berlina

  6. #6
    Użytkownik Awatar KuBiK
    Dołączył
    Sep 2004
    Auto
    GOLF CABRIO mk1
    Skąd
    Gocław
    Posty
    932

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cihy
    ciesz się, że tak... znajomy do auta innej marki po dorobione kluczyki jechał do berlina
    wow to ładnie,

    moj tata jak do rabiał do v70 to placil ponad 500 plus vat za sam kluczyk i kodownie go do auta i kasowanie pozostalych kluczykow ktorych nie posiadal co daje jakas tam nadzieje ze jesli by sie jakis stary 'znalaz' to i tak sie go nie odpali(no przynajmniej na szybko pomimo ze to orginal od tego auta) Wiec ja bym zbieral kase i zrobil to w ASO z wykasowaniem pozostalych kluczykow z pamieci auta(o ile jest taka opcja)

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2005
    Auto
    nie-honda:(
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    563

    Domyślnie

    ja po kradziezy kluczykow wymienialem wszystkei zamki i kluczyki w oplu.. jeden kluczyk wraz z pilotem kosztowal chyba ponad 300 netto.. i dalo sie to dostac tylko w aso.. pozniej to programowali.. no i kasowali stare.. moze tu jest podobnie.. pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •