Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Filtr powietrza do vti

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2005
    Skąd
    Krakow
    Posty
    34

    Domyślnie Filtr powietrza do vti

    Witam

    Mam pytanie odnosnie ukladu dolotowego do civica vti (konkretnie 1.8 vti b18c4). Czytalem na forach rozne opinie na ten temat ale nie przekonaly mnie narazie one do niczego, poza tym glownie odnosiliy sie one wersji 1.6 (zdaje sobie sprawe ze to sa bardzo bardzo podobne silniki, niemniej odrobine wieksza pojemnosc moze miec tutaj akurat jakies znaczenie). Aktualnie mam serie z filtrem ktory juz do niczego sie nie nadaje i az boje sie z tym jezdzic. Zamowilem sobie wkladke k&n ale nie wiem czy dobrze zrobilem. Czy przy charakterysyce vti taka wkladka cos da? Czy bylaby duza roznica miedzy kitem k&n ze stozkiem(konkretnie pod ten model). Czy nie pogorszylby mi sie dol? Od razu mowie ze dzwiek stozka nie jest dla mnie zadnym argumentem za.
    Najchetniej bym prosil o odpowiedz z jakims poparciem w stylu wykresu z hamowni, ale oczywiscie kazda opinia jest dla mnie wazna :]

    Pzdr

  2. #2
    Użytkownik Awatar mighty
    Dołączył
    Nov 2004
    Imię
    Michał
    Auto
    GS300
    Skąd
    Gostyń
    Posty
    3,972

    Domyślnie

    wkładka da ci tyle ile seryjny filtr powietrza dolot ze stożkiem (porządnej firmy) to kolo 5-10 koni. ale te 10 to juz przy bardzo pomyslnych wiatrach

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2005
    Skąd
    Krakow
    Posty
    34

    Domyślnie

    hmmm, pisza ze wkladki sportowe tez daja ale bardziej w dolnym zakresie i mniej niz stozek. A te kity k&n 57i sa dobre (moge liczyc nawet na 10 koni)?

    [ Dodano: Wto 04 Paź, 2005 ]
    ok troszke poczytalem i poglowkowalem i patrzac na wykresy z hamowni b18 najlepiej by przydal sie dolot cai. Tylko gdzie moge dostac taki kit - k&n ma tylko te 57i ktore sa chyba kiszkowate bo to sa krotkie doloty(wiec na wiele nie mozna liczyc). Co innego moge zrobic? Poradzcie cos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •