Strona 16 z 18 PierwszyPierwszy ... 61415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 172

Wątek: Interfejs lub komputer diagnostyczny - czytanie, kasowanie błędów itp

  1. #151
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    22

    Domyślnie

    Mam taki i torque w pełnej (płatnej) wersji kasuje błędy.

  2. #152
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    62

    Domyślnie

    ja uzywam pcmscan

  3. #153
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam serdecznie forumowiczów, jestem posiadaczem UFO, stwierdziłem że mając taką rakietę warto zakupić interfejs bo między innymi trochę buja mi go na jałowych obrotach. U naszych azjatyckich kolegów nabyłem takie coś http://www.ebay.com/itm/MVCI-3-IN-1-...-/332155813569, zainstalowałem hds w wersji 3.101.015 na Virtualnej maszynie i mam problem, maszyna przechwytuje mi urządzenie ale program go nie widzi, o ile dobrze kojarzę to w programie powinna pojawić się ikonka o parowaniu z interfejsem czy jakoś tak ale nic takiego nie występuje. Robię wszystkie czary opisane przez TRAFO ale nie chce wystartować. Czy ktoś mógłby mi podesłać link do jakiejś sprawdzonej wersji lub podpowiedzieć co jest nie tak?

  4. #154
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2017
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam

    Temat stary ale chyba najwięcej osób brało w nic udział odnośnie kabla HDS Compatible
    Kupiłem program oraz kabel i podczas testów kabel nie chce się komunikować z Funkcją BODY ELECTRICAL wyrzuca błąd o braku połączeniu przy innych funkcjach wszystko jest ok.
    Sprawdzone zarówno na wersji hds 2 jak i 3.
    Przy całościowym teście auta niby robi test body electrical i nie wykrywa błędów a na pewno mam błąd klimatyzacji "P" ponieważ można to zdiagnozować bezpośrednio z komputera samochodu

    Czy to po prostu jest poza możliwościami tego kabla? Jedna osoba napisała że nie mozna nim sprawdzić elektryki natomiast ktoś inny napisał że można.

    Mój samochód to
    Honda Civic VIII sedan
    2008
    HYBRID IMA 1,3


    Edit jeżeli ktoś ma problem z instalacją programu to posiadam wszystkie potrzebne rzeczy sterowniki program które się nie wysypują

  5. #155
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Auto
    CIVIC VIII 2.2 SPO
    Skąd
    WMG
    Posty
    131

    Domyślnie

    Panowie pomóżcie, czytam wątek w kółko i nie wiem do końca co mam kupić. Przeglądam to ALIEXPRESS i trochę głupieję, stąd pewnie i jeszcze głupsze moje pytania:

    1. czy ma znaczenie wersja HDS-a i zależy od niej liczba dostępnych funkjconalności, czy to po prostu wersja softu i można używać różnych wersji? Najczęsciej pojawia się wersja v3.101.015 , ale są też V3.101.044, V3.102.004 i inne

    2. czy np. przejściówka RS232 na USB ZTEK umożliwia korzystanie ze wszystkich funkjconalności HDS-a? Kiedyś miałem do czynienie z programowaniem prostych sterowników i musiałem wtedy szukać starego laptopa z portem szeregowym, bo przejściówki z RS232 na USB nie działały.

    3. do czego jest zasilacz na tych aukcjach. HDS nie jest zasilany ze złącza w samochodzie?


    Może ma ktoś kupiony i sprawdzony ten HDS w granicach 95-115$ z ALiExpress i mógłby wkleić konkretny link aukcji?

  6. #156
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    62

    Domyślnie

    kupiłem to jak przyjdzie będę testował
    https://pl.aliexpress.com/item/Buy-Q...311.0.0.D6mkEt

  7. #157
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    27

    Domyślnie

    kupiłem https://www.aliexpress.com/snapshot/...Id=32757027624, niestety w transporcie pękła płyta zae sterownikiem, mógłby ktoś udostępnić sterownik do kabla?

  8. #158
    Użytkownik Awatar MikeFoto
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    Mike
    Auto
    Lexus CT200h
    Skąd
    www.mikefoto.pl
    Posty
    6,108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez w1rus Zobacz posta
    kupiłem https://www.aliexpress.com/snapshot/...Id=32757027624, niestety w transporcie pękła płyta zae sterownikiem, mógłby ktoś udostępnić sterownik do kabla?
    Nie łatwiej odezwać się do sprzedawcy ?

  9. #159
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    222

    Domyślnie

    podlaczylem elma i wyskoczyl blad P0617 Starter Relay Circuit High. Na desce nie pali sie nic, silnik wydaje sie, ze chodzi normalnie. Elmem nie da sie tego bledu skasowac a musze, to zrobic bo inaczej nie dostane TUV : ) Macie pomysly, od czego zaczac szukac tej usterki ?

    Ten fehler oznaczał u mnie błąd przekaźnika rozrusznika.
    Ostatnio edytowane przez esbe ; 13-01-18 o 14:55

  10. #160
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Auto
    CIVIC VIII 2.2 SPO
    Skąd
    WMG
    Posty
    131

    Domyślnie

    Panowie przyszedł i po miesiącu mój HDS z Aliexpress i mam mały problem. HDS w komplecie ma zasilacz sieciowym i na wyjściu 12V 1A, a że mieszkam w bloku to ciężko z przedłużaczem. Czy ja go mogę po prostu zasilić
    z gniazda zapalniczki w samochodzie? Czy to nie jest w jakiś sposób niewskazane przy jednoczesnym podłączeniu i sprawdzaniu tego samochodu?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •