Pokaż wyniki od 21 do 30 z 210

Wątek: Niestabilna moc w D15Z6

Widok wątkowy

  1. #1
    Użytkownik Awatar Fawor
    Dołączył
    Feb 2005
    Auto
    EjK9 + 1.8T
    Skąd
    Tuchola/Poznań
    Posty
    4,371

    Domyślnie Niestabilna moc w D15Z6

    Elo,
    temat trochę z kategorii 'noob' i podejrzewam, ze jedyne rozwiązanie znam - trzeba przejechać się ze stroicielem lifetime. ALE że nie mam teraz takiej możliwości to może ktoś wpadnie na trafiony pomysł..

    Ecovtec w gazie, ale zachowuje się tak samo na benzynie. Auto ciągnie odpowiednio do serii, a po chwili (częstość totalnie nieregularna) odcina mu, tak na moją dupohamownie, z 20KM...jadąc jednym położeniem gazu nagle auto dostaje muła, wciskasz - ledwo coś tam buczy i nie jedzie, jedziesz tak dalej - nagle przy tym samym położeniu znowu zaczyna przyspieszać. Nieraz przerwy trwają kilka minut, nieraz pół trasy itp itd. Dodatkowo da się odczuć podczas manewrów na półgazie (np parking), że auto zaczyna przerywać i jakby gubić jeden cyl. Wymieniona kopułka (była potyrana), moduł, kable (waliły przebicia) i świece (stare). Po każdym z tych manewrów na chwile było lepiej, ale wraca. Wiem jakie są czujniki w silniku także litanię umiem sobie ułożyć sam - TPS, MAP, IAT, halla, cewka itp itd Ale może ktoś już sie z takim czymś spotkał i nie bede musiał czekać na Niutona..bo dalej strzelać i wymieniać pół osprzętu już mi się nie chce

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez Fawor ; 21-07-14 o 15:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •