Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Maglownica od civica do CRX ed9

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Imię
    Adam
    Auto
    Canada eg8 D16A8+
    Posty
    152

    Domyślnie Maglownica od civica do CRX ed9

    Siema.
    Kupiłem parę dni temu eleganckiego CRX ed9 z 91 roku. Jak wiadomo te zabawki nie mają wspomagania, czytałem trochę o przekładce maglownicy i pompy wspomy z civica IV generacji. Jednak mam praktycznie całą civic Vgen w częściach i między innymi magiel był w bardzo dobrym stanie. Parkowanie CRX bez wspomy na kapciach 185 to jest dosłownie siłownia a przełożenie też mi nie leży bo żeby skręcić koła do oporu potrzeba chyba 4 i pół obrotu. I z tego właśnie względu chcę przełożyć magiel z civica V tak by trochę ucywilizować CRXa.
    Jak ktoś ogarniał kiedyś podobny temat to powiedzcie czy to w jakiś sposób będzie dało się dopasować skoro od civica IV podobno siada bez problemu. Łapę do pompy jakoś sobie wyrzeźbię.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Imię
    Mieszko
    Auto
    CRX B16A1
    Skąd
    Toruń
    Posty
    37

    Domyślnie

    Siema, z tego co kojarzę maglownica w 5g jest mocowana nad sankami w 4g / CRX pod. Poza tym sanki się różnią mocowaniami. Dlatego przekładka będzie możliwa tylko jeśli będziesz miał sanki od wersji ze wspomaganiem i maglownicę od wersji ze wspomaganiem od 4 generacji. Przerabiałem ten temat w zeszłym roku i takie rozwiązanie jedynie było możliwe. Ale może są jakieś tajemnice o których nie wiem, jak tak to proszę o weryfikację przez bardziej kumatych pozdro

  3. #3
    Użytkownik Awatar siara87
    Dołączył
    Apr 2012
    Imię
    karol
    Auto
    EJ2, EJ6, EP4
    Skąd
    Miedzyrzec Podl
    Posty
    2,049

    Domyślnie

    jak wyzej, z Vgen nie podejdzie ani magiel ani sanki

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    21

    Domyślnie

    Tylko od c4g pasuje .

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    12

    Domyślnie

    czy ja wiem czy jest taka tragedia bez wspomy? toż to lekkie autko, ja tam nigdy nie miałem problemu z parkowaniem a jakoś przypakowanym koksem nie jestem

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Imię
    Adam
    Auto
    Canada eg8 D16A8+
    Posty
    152

    Domyślnie

    Poradziłem sobie już z tematem. Kupiłem magiel razem z sankami od IV gena. Temat do zamknięcia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •