Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Gdzie kupić filtr przeciwpyłkowy (kabinowy)

  1. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,969

    Domyślnie

    Ja miałem jakiś japoński i po nr kupowałem w tym roku znów taki sam

  2. #12
    Użytkownik Awatar Poll
    Dołączył
    Sep 2011
    Auto
    PUG 407sw
    Posty
    4,619

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Camellia Racing Zobacz posta
    U babci z watoliny będzie najlepszy!
    Z węglem kamiennym - 2 bryłki starczą.

    A co do filtrów węglowych to gdzie sens i logika? Skoro jest obieg zamknięty i przestaje śmierdzieć na zwykłym po 2 sek to na kiego ten węgiel? Bimber możecie przez węgiel przepuszczać a nie tutaj ; )) Zresztą drogi jest i zawsze mi powtarzał gościu ze sklepu - zmień Pan ten częściej lepiej, a nie ten węglowy długo trzymać i racji ma troche. Moim zdaniem filtr po każdej zimie powinien być zmieniony i zabawa w drogie nie ma sensu.

  3. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,969

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Poll Zobacz posta
    Z węglem kamiennym - 2 bryłki starczą.

    A co do filtrów węglowych to gdzie sens i logika? Skoro jest obieg zamknięty i przestaje śmierdzieć na zwykłym po 2 sek to na kiego ten węgiel? Bimber możecie przez węgiel przepuszczać a nie tutaj ; )) Zresztą drogi jest
    To chyba nie wiesz jaki jest sens takiego fiktra bo nie o filtrowanie zapachów tu chodzi, filtr i tak zmieniam po zimie i różnica między zwykłym 25-30zl a węglowym za 40.50zl nie jest jakaś kosmiczna. Z resztą to indywidualna sprawa czy ktoś woli mieć bardziej filtrowane powietrze czy nie

  4. #14
    Użytkownik Awatar Poll
    Dołączył
    Sep 2011
    Auto
    PUG 407sw
    Posty
    4,619

    Domyślnie

    To powiedz jaka jest różnica? Czym wyróżnia się węgiel? Zapachy i niby dymy pochłania? Aż tak cudowny to on nie jest, ale magia działa na takich jak Ty. Płyny owszem, ale do filtracji powietrza to on takiej magii nie ma aż.

  5. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,969

    Domyślnie

    Nadal nie zrozumiałeś. Pyłki to może i pochłania ale nie zapachy i dymy. Tak w ogóle to każdy decyduje za siebie bo kto mi zabroni wydać te kilka zł więcej na taki filtr choćby właśnie dla takiego widzi mi się bo mam. Twoje zdanie jest takie że nie warto i szanuję to dlatego nie piszę że tylko i wyłącznie trzeba kupić taki filtr, poprostu zwracam uwagę na teoretycznie lepsze filtrowanie a zakup i wybór to iwndywidualna sprawa. Swoją drogą do polo 2008 ost kupowałem i wychodzi taniej jeszcze jak do hondy i biorąc pod uwagę że co roku go wymieniam to dadatkowe nawet 20zl w skali roku to żaden wydatek

  6. #16
    Użytkownik Awatar apw911
    Dołączył
    Nov 2012
    Imię
    Do usunięcia
    Posty
    358

    Domyślnie

    Powiedzcie mi co zrobić by auto tak nie parowało podczas jazdy w deszczu. Nie wiem czy ten filtr mi moknie czy co:/

  7. #17
    Użytkownik Awatar Camellia Racing
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Camellia Racing
    Posty
    2,582

    Domyślnie

    Włączyć klimatyzację, odtłuścić szyby itp

  8. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Imię
    Bartlomiej
    Auto
    MB8 D15Z8 VTi
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,335

    Domyślnie

    pochłaniacz wilgoci zamontuj ten w 5d modelowo szyby parują dość mocno

  9. #19
    Użytkownik Awatar apw911
    Dołączył
    Nov 2012
    Imię
    Do usunięcia
    Posty
    358

    Domyślnie

    Non stop jeżdżę na klimie niby problem znika ale nie likwiduje przyczyny. Gdy puszczam nawiew bez klimy na szyby widać jak od tego powietrza wilgoć się osadza na szybach.

  10. #20
    Użytkownik Awatar Endrju1
    Dołączył
    Dec 2013
    Auto
    Lexus IS200
    Skąd
    LLB
    Posty
    813

    Domyślnie

    Posprawdzaj czy gdzieś ci woda nie przesiąka, nie powinny szyby cały czas parować. Sprawdź czy po wyjęciu silnika nie jest wilgotny, może gdzieś pod dywanikami masz wilgoć, może jeszcze gdzie indziej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •