Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zanik prądu

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    andrzej
    Skąd
    czestochowa
    Posty
    863

    Domyślnie Zanik prądu

    WITAM mam taki Problem z hanią od czasu do czasu ginie mi naPięcie ,brak mam wtedy kierunków , zegarka obrotomierza ,Predkościomierza kontrolki silnika , jak ruszę kablami koło bezPieczników to wszystko jest ok , ale nie mogę rozgryść który to kabelek .albo kostka ., Moze ktoś miał taki PrzyPadek i wie który Przewód albo kostka za to odPowiada z góry dzięki

  2. #2
    Użytkownik Awatar zakit
    Dołączył
    Aug 2009
    Imię
    Mateusz
    Auto
    Silvia S12/Laguna
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3,751

    Domyślnie

    bezpieczniki w kabinie czy w komorze silnika? zerknij na wszystkie kable. kiedys mialem faze ze w puszce bezpiecznikow pod maska spalił się styk glownego kabla plusowego, a że był pod przykrywką to nic nie bło widać. wymiana puszki mi pomogła.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    andrzej
    Skąd
    czestochowa
    Posty
    863

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zakit Zobacz posta
    bezpieczniki w kabinie czy w komorze silnika? zerknij na wszystkie kable. kiedys mialem faze ze w puszce bezpiecznikow pod maska spalił się styk glownego kabla plusowego, a że był pod przykrywką to nic nie bło widać. wymiana puszki mi pomogła.
    siemka u mnie jak ruszę w kabinie tu koło bezpieczników ,ale nie mogę wyczuć który to kabelek bo jak lekko dotknę to juz wszystko jest musi to być któryś główny prądowy , albo jakaś kostka , a nie chce wszystkiego wyciągać , ale jak bedzie trzeba to bede musiał i wtedy po kolei bede ruszał i patrzał , ale może ktoś miał takie cosik i wie co to dzięki

  4. #4
    Użytkownik Awatar rooter666
    Dołączył
    Jul 2008
    Imię
    Marek
    Auto
    EJ9 D14A3 LPG Stag
    Skąd
    Toruń
    Posty
    828

    Domyślnie

    sprawdź 2 kostki idące od stacyjki wpinane w puche bezpieczników.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    andrzej
    Skąd
    czestochowa
    Posty
    863

    Domyślnie

    problem rozwiązany nadpalone gniazdo czwartego bezpiecznika dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •