Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: Cisza z glosnikow...

  1. #11
    Użytkownik Awatar sebawo
    Dołączył
    Feb 2011
    Imię
    Sebastian
    Auto
    EJ6 + B16A2
    Skąd
    SRS
    Posty
    747

    Domyślnie

    helix to raczej nie fabryczny zestaw może miało troszkę więcej mocy na wyjściu to działało Moja opinia taka, że jak na 20 letnim sprzęcie jest napisane 4x40W to tyle ma, a jak na nowym, to jest max połowa z tego
    6 grajków - 6 kanałów w wzmaku, żeby to miało ręce i nogi. Tylko ja się pytam po co tyle? dobry zestaw z przodu zagra Ci lepiej niż 16 głośników połączonych 'na pałę'

  2. #12
    Użytkownik Awatar Tomeszek
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    Tomek
    Auto
    Saxo VTS
    Skąd
    Poznań
    Posty
    998

    Domyślnie

    Nie mialo helixow ale mialo 6 glosnikow i o to mi chodzilo. Skoro fabrycznie tyle mialo, co wiecej to oryginalny gathers ktory jest w pyte rare to dlaczego mam go redukowac i cos zmieniac?
    Z reszta tyly duzo daja przynajmniej mnie sie dobrze slucha muzyki w takim zestawieniu, ew nowe przody by sie przydaly bo te juz nie daja rady

  3. #13
    Użytkownik Awatar Muzyk-Grzes
    Dołączył
    Feb 2009
    Auto
    Accord Coupe CG4
    Skąd
    Wałbrzych
    Posty
    2,824

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebawo Zobacz posta
    Tylko ja się pytam po co tyle? dobry zestaw z przodu zagra Ci lepiej niż 16 głośników połączonych 'na pałę'
    Dokładnie ,dwa dobre głośniki z przodu i skrzynka dla głębi z tyłu i masz dobre audio.

  4. #14
    Użytkownik Awatar Tomeszek
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    Tomek
    Auto
    Saxo VTS
    Skąd
    Poznań
    Posty
    998

    Domyślnie

    Nie ma opcji na zadne skrzynki basowe. Ma byc tak jak napisalem w poscie wyzej. To jedyna opcja to podlaczenie np tylnych glosnikow pod wzmak? Kurde bezsens podlaczac 13cm 30w glosniki pod wzmacniacz :/ nie ma radia ktore jest mocniejsze niz te 4x50w?

  5. #15
    Użytkownik Awatar Muzyk-Grzes
    Dołączył
    Feb 2009
    Auto
    Accord Coupe CG4
    Skąd
    Wałbrzych
    Posty
    2,824

    Domyślnie

    Zostaw pod radiem przód a tylne podłącz pod mały wzmacniacz i powinno zadziałać ,ja też mam pionka DEH - 4000UB i mam tylko dwa głośniki z przodu pod nim bo więcej nie ciągnął i tak tył mam na wzmacniaczu.

  6. #16
    Użytkownik Awatar raizzo
    Dołączył
    Sep 2011
    Auto
    EG3 D13B2/7
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    360

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomeszek Zobacz posta
    Nie ma opcji na zadne skrzynki basowe. Ma byc tak jak napisalem w poscie wyzej. To jedyna opcja to podlaczenie np tylnych glosnikow pod wzmak? Kurde bezsens podlaczac 13cm 30w glosniki pod wzmacniacz :/ nie ma radia ktore jest mocniejsze niz te 4x50w?
    Nie znajdziesz takiego radia, nawet modele flagowe Clarion, Alpine, Pionner itp. nie dysponują taką mocą. Nigdy nie należy się sugerować mocą, która jest na radiu ponieważ jest to moc maksymalna a rzeczywista jest przynajmniej o połowę mniejsza. Dlatego jedynym i sensownym rozwiązaniem jest zakup wzmacniacza, bez którego po prostu ten sprzęt jaki posiadasz nie zagra nigdy prawidłowo.

  7. #17
    Użytkownik Awatar Tomeszek
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    Tomek
    Auto
    Saxo VTS
    Skąd
    Poznań
    Posty
    998

    Domyślnie

    Bedzie rzezba w wiazce, nie lubie tego :/ polecasz jakis maly wzmacniacz? Zalezaloby mi wlasnie na niewielkich rozmiarach generalnie

    Edit
    W sumie to mam na chacie taki maly wzmacniacz ale 2x50w to moze by przody pod niego podlaczyc a tyl pod radio?
    Ostatnio edytowane przez Tomeszek ; 03-05-14 o 14:21

  8. #18
    Użytkownik Awatar Muzyk-Grzes
    Dołączył
    Feb 2009
    Auto
    Accord Coupe CG4
    Skąd
    Wałbrzych
    Posty
    2,824

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raizzo Zobacz posta
    Nie znajdziesz takiego radia
    W sumie to by znalazł ,ale koszt takiego radia to pół ceny auta wiec raczej nie niskobudżetowe.
    Tu masz tani i nieduży 4 kanałowy http://allegro.pl/voise-kraft-vk-240...146877199.html

    Cytat Zamieszczone przez Tomeszek Zobacz posta
    Bedzie rzezba w wiazce, nie lubie tego :/
    A co chcesz rzeźbić? Odłączasz głosniki z tyłu w kostce iso. Ciągniesz kable RCA do wzmacniacza z tyłu i tam go instalujesz.

  9. #19
    Użytkownik Awatar Tomeszek
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    Tomek
    Auto
    Saxo VTS
    Skąd
    Poznań
    Posty
    998

    Domyślnie

    Eg6 mialo glosniki z tylu na kostke do fabrycznej instalacji wiec to nie jest takie oo, pozatym nie wiem czy chce rzezbic oem... Nie jestem tego zwolennikiem predzej gdzies przy radiu podepne kable do wzmaka i wzmak gdzies pod deske.. Kurde ale lipa tyle czasu wszystko bylo ok trase 200km zrobilem i gralo a od jakiegos czasu puszcza fochy

  10. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    Grzegorz
    Auto
    EK3
    Skąd
    Lublin
    Posty
    35

    Domyślnie

    Nie ma potrzeby ingerować w instalacje oem, nic nie wycinasz, nic nie lutujesz. Masz 4 głośniki z tyłu? a nie lepiej 2 porządniejsze? Końcówki mocy nie siądą Ci od razu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •