Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Na jakie wymienic tuleje tył

  1. #21
    Użytkownik Awatar Szczur[R]
    Dołączył
    Sep 2009
    Imię
    Andrzej
    Auto
    MB2
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    1,564

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luchuma Zobacz posta
    to taka cena zeby zwabic klienta
    potem sie okaze, ze byly problemy, ze trzeba bylo wahacz wymienic, jakies sruby urwane i trzeba doplacic ;]
    i raczej nie 70 tylko 700zl
    dokładnie tak, kilka lat temu skusiłem się na jednego mechanika z czewki właśnie - robi japońce i ma dobrą opinie w regionie. Fakt - partaczem nie jest, ale cena też wyszła konkretna. W dodatku dwa lata później śruby na które wymieniał te pourywane były nie do ruszenia, założył takie z łbem na imbus i dopier%^& tak że nawet najtwardsze klucze imbusowe się ukręcały przy kątrze :/
    Od tej pory robię sam prędzej buda zgnije niż będzie trzeba ponownie zawieszenie robić, a nawet jeśli, to wszystko odkręcę bez problemu i nic ciąć już nie będzie trzeba.

    Cytat Zamieszczone przez endriu286 Zobacz posta
    WITAM NO WŁAŚNIE TA pOD AMORTYZATOR ,NA STRONIE Z OLKUSZA pISZĄ ZE SĄ DWIE DŁUGOŚCI DLATEGO pYTAM

    http://poliuretany.olkusz.pl/pl/hond...kowa-1szt.html
    Niestety nie wiem jaki rozstaw mają widełki amortyzatora. Najlepiej było by jakbyś wszedł pod auto i zmierzył - albo odkręcając koło albo kładąc się obok koła - dasz radę dosięgnąć nawet linijką.
    Swoją drogą tą konkretną tuleje (oraz duży cukierek tylni) polecał bym oem chyba że zdecydowałeś się już na CAŁY komplet poli bo lubisz ostro jeździć i nie przeszkadza Ci większa twardość
    Ostatnio edytowane przez Szczur[R] ; 05-05-14 o 14:19

  2. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    andrzej
    Skąd
    czestochowa
    Posty
    863

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szczur[R] Zobacz posta
    dokładnie tak, kilka lat temu skusiłem się na jednego mechanika z czewki właśnie - robi japońce i ma dobrą opinie w regionie. Fakt - partaczem nie jest, ale cena też wyszła konkretna. W dodatku dwa lata później śruby na które wymieniał te pourywane były nie do ruszenia, założył takie z łbem na imbus i dopier%^& tak że nawet najtwardsze klucze imbusowe się ukręcały przy kątrze :/
    Od tej pory robię sam prędzej buda zgnije niż będzie trzeba ponownie zawieszenie robić, a nawet jeśli, to wszystko odkręcę bez problemu i nic ciąć już nie będzie trzeba.



    Niestety nie wiem jaki rozstaw mają widełki amortyzatora. Najlepiej było by jakbyś wszedł pod auto i zmierzył - albo odkręcając koło albo kładąc się obok koła - dasz radę dosięgnąć nawet linijką.
    Swoją drogą tą konkretną tuleje (oraz duży cukierek tylni) polecał bym oem chyba że zdecydowałeś się już na CAŁY komplet poli bo lubisz ostro jeździć i nie przeszkadza Ci większa twardość

    TAK MUSZE ZROBIĆ JAK BĘDĘ ZAKŁADAŁ ASR TO ZMIERZĘ SOBIE , A CO DO JAZDY TO LUBIE OSTRO pOŚMIGAĆ W ZAKRĘTACH CZĘŚĆ pOLI JUZ IDZIE TYLKO WŁASNIE JESZCZE TA ŚRODKOWA ALE TO JAKOŚ OGARNĘ pODZIĘKOWAŁ A TAK NA MARGINESIE CO TO ZA MECHANIK Z CZEWY OD JApOŃCÓW

  3. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Imię
    Mateusz
    Auto
    EJ9
    Skąd
    Okolice Cz-Wa
    Posty
    26

    Domyślnie

    z tego co mowil to 70 zl za caly tyl... tez mi sie wydaje to tanio az za tanio podjade do niego jutro i zobacze co mi powie ktore wedlug niego tulejki wymienic i potem do drugiego mechanika podjade zeby zobaczyc czy sa takiego samego zdania

  4. #24
    Użytkownik Awatar Szczur[R]
    Dołączył
    Sep 2009
    Imię
    Andrzej
    Auto
    MB2
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    1,564

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WasylCzWa Zobacz posta
    z tego co mowil to 70 zl za caly tyl... tez mi sie wydaje to tanio az za tanio podjade do niego jutro i zobacze co mi powie ktore wedlug niego tulejki wymienic i potem do drugiego mechanika podjade zeby zobaczyc czy sa takiego samego zdania
    za cały tył (robocizna) to nie licząc wahacza zbieżności od 300 do 400zł bym wziął, jeśli nie ma tam jakiejś mega rzeźby. Za wahacze zbieżności to zależy: 60zł jeśli uda się odkręcić, lub nawet 400zł jeśli się urwą śruby i trzeba wtedy ciąć budę pod siedzeniem i spawać.
    Za mniej to można co najwyżej drutem związać...

  5. #25
    Użytkownik Awatar ur8an
    Dołączył
    Apr 2013
    Auto
    EG8 -> EG4 D15B3 -
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    208

    Domyślnie

    Dokładnie tak jak mówi Szczur[R] - cena normalna, to od 150zł / strone, poniżej tego śmierdzi naciągactwem które wyjdzie przy odbiorze "aaa bo sie śruba urwała i trzeba 250zł dopłacić, ale auto ma pan zrobione" - już takich przerabiałem, gdzie na wymianie kolektora wydechowego za 50zł, miałem przy odbiorze zapłacić 300zł bo gość sonde urwał i kupił nową na mój koszt.

  6. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Imię
    Mateusz
    Auto
    EJ9
    Skąd
    Okolice Cz-Wa
    Posty
    26

    Domyślnie

    Witam,
    bylem u mechanika i okazalo sie ze wiekszość tulek jest ok (czyt. przejada jeszcze +/-10k km) tylko duzy cukierek jest w fatalnym stanie i jego bd wymieniac na dzien dzisiejszy. zaloze jakis japońskie tylko nie pamietam jakiej firmy. okazało się ze mi padły gumy na przegubach i tez je zrobie przy okazji. z pu i oem bd musial sie wstrzymac.;/. A to kupanie moze bys spowodowane zlym stanem cukierka??

  7. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    andrzej
    Skąd
    czestochowa
    Posty
    863

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WasylCzWa Zobacz posta
    Witam,
    bylem u mechanika i okazalo sie ze wiekszość tulek jest ok (czyt. przejada jeszcze +/-10k km) tylko duzy cukierek jest w fatalnym stanie i jego bd wymieniac na dzien dzisiejszy. zaloze jakis japońskie tylko nie pamietam jakiej firmy. okazało się ze mi padły gumy na przegubach i tez je zrobie przy okazji. z pu i oem bd musial sie wstrzymac.;/. A to kupanie moze bys spowodowane zlym stanem cukierka??
    Może jak jest już w złym stanie. Podjedz na warszawska 117a to ci zobaczę w jakim stanie są

  8. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Imię
    Mateusz
    Auto
    EJ9
    Skąd
    Okolice Cz-Wa
    Posty
    26

    Domyślnie

    Do poniedziałku się wytrzymam bo do czewy mam przynajmniej 35km jam w poniedziałek wymienię tego cukierka i bd pukac to przyjadę.

    Wysłane z mojego LT18i przy użyciu Tapatalka

  9. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Imię
    Adrian
    Auto
    EJ6
    Skąd
    Zamość/ Puławy
    Posty
    152

    Domyślnie

    witam Panowie odgrzeje trochę kotleta mam kilka pytań związanych z tylnim zawieszeniem. Mianowicie posiadam honde civic coupe ej6 2000rok i chciałbym wymienić tuleje przedniego wahacza tylnego zawieszenia z obu stron (na obrazku nr 5)

    znalazłem trzy propozycje
    http://www.strongflex.eu/pl/acura-in...nia-sport.html
    http://jdmshop.eu/Tuleja-wahacza-hon...uretan-TM0041P
    http://poliuretany.olkusz.pl/pl/hond...enia-1szt.html
    dlaczego ta tuleja ze strongflexa wygląda inaczej niż z jdm i olkusza ? którą firmę najlepiej wybrać ? autem zamierzam pojeździć minimum 5lat
    Ostatnio edytowane przez @di ; 19-10-14 o 19:44

  10. #30
    Użytkownik Awatar kamil39
    Dołączył
    Dec 2011
    Imię
    kamil
    Auto
    EG5
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3,643

    Domyślnie

    jdm to jest to samo co olkusz(tzn jdmshop bierze od Olkusza, ja montowalem w 5d te z olkusza i wszystko wporzadku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •