Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: D14A4 Mini Me inaczej...

  1. #1
    Użytkownik Awatar kaktusr
    Dołączył
    Jan 2008
    Auto
    EJ2 Si White Bitch
    Skąd
    Z nikąd xD
    Posty
    498

    Domyślnie D14A4 Mini Me inaczej...

    Cześć

    Czysto teoretycznie chciałem się zapytać co myślice na temat tego aby zrobić Minie Me z D14 ale zmieniając jego dół nie góre.
    Sprawa wygląda tak że ja mam D14A4 do kapitalnego remontu bo kopci od 3 tysięcy a qumpel ma nie potrzebne D15B2 Jako że nie mam za bardzo kasy na pożądnego Swapa a zmaiana góry w D14A4 jest bezsensu, pomyśleliśmy z qumplem aby zrobić D15 z górą od D14 która jest na wielopunkcie. Jak myśłicie jak to będzie działać ? Bo plan był taki aby wyremontować trochę nie przyszłościowe D14 założyć do niego kolektor 4-2-1 dobry dolot ze stożkiem i 2" wydech na przelocie który dał by koło 110km. A w takim wypadku gdybami z qumplem czy właśnie dół od d15 i góra na wielopunkcie na dałą by tych 110 km na starcie a póżniesze 4-2-1 itp dały jeszcze więcej. Nigdzie na forum nie widziałem takiego tematu lub za słabo szukałem, ale proszę nie odsyłajcie do szukajki

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Imię
    Maciek
    Auto
    Honda Civic EJ9, 1
    Skąd
    Łódź
    Posty
    71

    Domyślnie

    No masa odpowiedzi..

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Imię
    Arek
    Auto
    EJ2 J32a2
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    236

    Domyślnie

    A nie lepiej znaleźć d14 za parę setek podmienić i jechać dalej ? Jak nie ma siana to nie kombinujcie dojdą do tego paski uszcz3lki rozrządy i się zrobi 2000tys.

  4. #4
    Użytkownik Awatar JarkoCivic
    Dołączył
    Oct 2016
    Imię
    Jarko :-)
    Auto
    Honda Civic 5D MA9
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaktusr Zobacz posta
    Cześć

    Czysto teoretycznie chciałem się zapytać co myślice na temat tego aby zrobić Minie Me z D14 ale zmieniając jego dół nie góre.
    Sprawa wygląda tak że ja mam D14A4 do kapitalnego remontu bo kopci od 3 tysięcy a qumpel ma nie potrzebne D15B2 Jako że nie mam za bardzo kasy na pożądnego Swapa a zmaiana góry w D14A4 jest bezsensu, pomyśleliśmy z qumplem aby zrobić D15 z górą od D14 która jest na wielopunkcie. Jak myśłicie jak to będzie działać ? Bo plan był taki aby wyremontować trochę nie przyszłościowe D14 założyć do niego kolektor 4-2-1 dobry dolot ze stożkiem i 2" wydech na przelocie który dał by koło 110km. A w takim wypadku gdybami z qumplem czy właśnie dół od d15 i góra na wielopunkcie na dałą by tych 110 km na starcie a póżniesze 4-2-1 itp dały jeszcze więcej. Nigdzie na forum nie widziałem takiego tematu lub za słabo szukałem, ale proszę nie odsyłajcie do szukajki
    A po co te kombinacje?
    Nie lepiej cały słupek B2 wsadzić?

  5. #5
    Użytkownik Awatar kazik2_h9w3
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Karol
    Auto
    Acco K24
    Skąd
    Łódź
    Posty
    5,291

    Domyślnie

    Mysle ze kolega juz podjął decyzje
    Zobaczcie na date kiedy to napisal

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Imię
    Przemo
    Auto
    B18c4 ej2
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    102

    Domyślnie

    no powinna być dla #2 złota łopata xD

  7. #7
    Użytkownik Awatar JarkoCivic
    Dołączył
    Oct 2016
    Imię
    Jarko :-)
    Auto
    Honda Civic 5D MA9
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    97

    Domyślnie

    To ja się pytam gdzie admin? Temat 12 letni, żadnego odzewu, nikomu się nie przyda z pewnością. Dlaczego nie został usunięty, zablokowany, zakończony etc.

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JarkoCivic Zobacz posta
    To ja się pytam gdzie admin? Temat 12 letni, żadnego odzewu, nikomu się nie przyda z pewnością. Dlaczego nie został usunięty, zablokowany, zakończony etc.
    Nie miał czasu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •