Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Kopułka zapł. w 4gen - jak zrobić żeby nie rozwalić..

  1. #11
    Użytkownik Awatar barni
    Dołączył
    Mar 2005
    Skąd
    Torun
    Posty
    115

    Domyślnie

    kurde,wlasnie psikalem z 10 razy i dalej siedzi na miejscu..nie wiem juz kurde czym to ruszyc.

    pozdr

  2. #12
    Użytkownik Awatar Arv
    Dołączył
    Nov 2004
    Auto
    EE8 ED7 DC2
    Skąd
    W-wa Białołęka
    Posty
    325

    Domyślnie

    Ziom, żaden wkrętak tylko klucz nasadowy 8mm na przedłużce!! Aha, jakie 5 śrub??? Kopułka jest na 3 przykręcona!!

  3. #13
    Użytkownik Awatar barni
    Dołączył
    Mar 2005
    Skąd
    Torun
    Posty
    115

    Domyślnie

    klucz 8mm na srube z krzyzykiem?nie da rady..i na prawde nie sa 3 sruby u mnie...jest 5 takich na krzyzykowy srubokret..pozdr

  4. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2004
    Imię
    Rem
    Auto
    ZE1
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2,021

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Arv
    Ziom, żaden wkrętak tylko klucz nasadowy 8mm na przedłużce!! Aha, jakie 5 śrub??? Kopułka jest na 3 przykręcona!!
    tak zrobic nalezy!

    nie widzialem nigdy na 5 srub ale moze malo widzialem, jak nie ma na nasadke tylko na krzyzak to mozesz naciac brzeszczotem łepek tak zeby bylo na płaski i wtedy sprobowac, jak nie to szlifierka tez mozna pojechac, pozniej rowiercic srube( sruby sa niskiej wytrzymalosi bez problemu sie przeznie wierci, temat przerobiony 8) )

  5. #15
    Użytkownik Awatar Arv
    Dołączył
    Nov 2004
    Auto
    EE8 ED7 DC2
    Skąd
    W-wa Białołęka
    Posty
    325

    Domyślnie

    Wiesz co, nie wiem co to za 4gen, ale zrób fotę jak możesz, bo aż ciekawy jestem jak to wygląda. Moje śrubki mają sześciokątne główki, odległość między ściankami 8 mm . Jak chcesz to mam 2 kopułki w domu, jedna chyba w niezłym stanie, mogę oddać za darmo, ale jest na 3 śruby!! :grin:

  6. #16
    Użytkownik Awatar barni
    Dołączył
    Mar 2005
    Skąd
    Torun
    Posty
    115

    Domyślnie

    ok,zrobie zdjecie w najblizszym czasie i zapodam tu do tematu.srube bedzie trzeba potraktowac chyba na prawde szlifierka.pozdrawiam

  7. #17
    Użytkownik Awatar siemaR
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Marcin
    Auto
    efka dwa, cb750 SF
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    805

    Domyślnie

    Takie dziwne pytanie - robisz to na samochodzie? Jak tak, to 3 śruby, wykręć cały aparat, będziesz miał lepszy dostęp, dobre kombinerki z ostrymi ząbkami, złap tą śrube za łeb i ją ruszysz albo ukręcisz Tylko uważaj żeby nie połamać kopułki Rozebrałem w ten sposób cały aparat, bo śrubokrętem się nie bardzo dawało

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •