Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Pytanie: Dolot CAI Simota Civic VII 1.4

  1. #11
    Użytkownik Awatar LeszekCIVIC
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Leszek
    Auto
    Honda Civic VII 3D
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    107

    Domyślnie

    zaczipowac = przestroic

  2. #12
    Użytkownik Awatar iljash
    Dołączył
    May 2011
    Imię
    Maciej
    Auto
    bi em dablju 323
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,482

    Domyślnie

    ( ja wiem co to znaczy ) ale jak ty chcesz benzyne chipowac masz wolnossaca benzynke nie da rady .

    Tego kompa co masz u siebie nie da sie tak poprostu stroic. Potrzebujesz kupic innego w skrocie, ktory kosztuje okolo 600 zl , a do tego usluga strojenia i podlaczenia pewno prawie drugie tyle. Do tego zauwaz, ze nie ma to totalnie sensu narazie bo przy modach takich jak wydech i dolot jest to nieoplacalne ( zwlaszcza przy 1.4 )
    Nie wiem natomiast czy kolektor ssacy od d16y8/d16z6 itd pasuje do 1.4 ( do 1.6 napewno, ale jest troche rzezby ) Majac taki kolektor ssacy zrobiony, wydech, dolot, moznaby sie zastanawiac czy jest sens strojenia, ale moim zdaniem wciaz bedzie to sens znikomy conajwyzej .

    Zrobic jakis fajny dolot, zeby autko cos tam oddychalo, ewentualnie wydech, ale nie oczekiwac cudow Najbardziej "rozjowy" jesli mozna uzyc slowa rozwojowy, bedzie swap na d16v1

  3. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Imię
    Jarosław
    Auto
    Honda Civic EP1
    Skąd
    Jordanów
    Posty
    14

    Domyślnie

    Dobra to co byście mi polecili bo chce wymienić seryjny dolot na coś co fajnie by wyglądało ale nie zamulilo silnika?

  4. #14
    Użytkownik Awatar LeszekCIVIC
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Leszek
    Auto
    Honda Civic VII 3D
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    107

    Domyślnie

    chodzilo mi o to ze to pomylka z mojej strony chodzilo mi o hondate , a z czym sie wiarze (chodzi mi o koszt i przerobki) swap na d16v1 drogi kolego jesli oczywiscie chce ci sie pisac to bede dzwieczny

  5. #15
    Użytkownik Awatar iljash
    Dołączył
    May 2011
    Imię
    Maciej
    Auto
    bi em dablju 323
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,482

    Domyślnie

    Mieszasz pojecia, nie do konca wiesz o czym mowisz, albo ja nie moge zalapac Hondata jest raczej do K serii i jest to drogi zakup, Tobie calkowicie nie potrzebny. Nasze auta mozna stroic na kompach za te 500-600 zl, ale nazwa mi teraz uciekla . Swap na d16v1 juz koszta gdzies byly rozpisane, ale to jest 2000-3000 zl na gotowo, bo nie ma jakos mega duzo roboty, to nie swap na K serie gdzie nic nie pasuje

    http://www.civicklub.pl/forum/showth...highlight=swap

  6. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Imię
    Aleks
    Auto
    Honda Civic type s
    Skąd
    warszawa
    Posty
    2

    Domyślnie

    Czesc, mam taka sprawe. Jeżdzę honda EP1 d14z4 (type s) i chciałbym kupic stozek i dolot (słyszałem, ze sam stozek nie ma sensu) wiec moglby ktos miły i kto sie ZNA, bo ja nie bardzo wysłać mi do 450/500 takie cuda, ktore dadzą mi inny dźwięk i moze troszke mocy? Byłbym wdzięczny i pozdrawiam


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    D14Z6 sorry


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #17
    Użytkownik Awatar Karoles
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Karol
    Auto
    Lexus GS 430
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2,748

    Domyślnie

    dobra a teraz podstawowe pytanie co da ten stozek w d14 ?bez obrazy ale to naprawde sa bardzo malo podatne mody dajace jakies odczucie, moim skromnym zdaniem lepiej kupic dedykowana wkladke i cieszyc sie stosunkowo niskim spalaniem i bezawaryjnym przemieszczaniem z pkt a do pkt b i tyle w temacie

  8. #18
    Użytkownik Awatar mlawa85
    Dołączył
    Feb 2012
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Lexus IS300 SC '02
    Skąd
    Warszawa/Słupsk
    Posty
    6,551

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aleks199666 Zobacz posta
    Czesc, mam taka sprawe. Jeżdzę honda EP1 d14z4 (type s) i chciałbym kupic stozek i dolot (słyszałem, ze sam stozek nie ma sensu) wiec moglby ktos miły i kto sie ZNA, bo ja nie bardzo wysłać mi do 450/500 takie cuda, ktore dadzą mi inny dźwięk i moze troszke mocy? Byłbym wdzięczny i pozdrawiam


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    D14Z6 sorry


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Mod bez sensu w takim silniku, lepiej dolozyc do wakacji

  9. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Auto
    K20A2 Ep3
    Skąd
    Krakow
    Posty
    1,254

    Domyślnie

    Moja rada sprzedajcie mula 1.4 i kupcie coś mocniejszego w tych samych pieniadzach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •