Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 117

Wątek: fotele z preludy w Civic HB VI gen. - bez spawania

  1. #21
    Użytkownik Awatar Włóczykij
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Grzesiek
    Auto
    EK4 sedan
    Skąd
    Żary (LŁ)
    Posty
    1,271

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lyski1981 Zobacz posta
    panowie w V genie nic nie jest krzywo!!
    i nietrzeba tak szaleć z szynami wystarczą 2 kontowniki i 2 śróbki(ale kródkie) i finito pasi igła siedzi się suuuuper i napewno nie krzywo!!!
    wiem bo montowałem już 2 komplety jeden jest u mnie a 2 u zioooomka Lopeza!!
    a fotele kozak od nic dodać,nic ująć!!!!!
    może jakiś bardziej obszerny opisik?

  2. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Auto
    kwestia dnia
    Skąd
    Zduńska Wola
    Posty
    71

    Domyślnie

    korniq -nie miales problemow z fotelem pasazera? bo ten dziwny mechanizm pozwalajacy na przesuwanie prawego fotela w civicu jakos nie bardzo chce zyc w zgodzie z preludowym siedziskiem. problem mam ze sruba od mocowania zapiecia pasa. zdaje sie, ze elegancko nie da sie tego zalatwic jak w przypadku lewej strony (troche sie buja, odstaje i w ogole nie jest cudownie).
    jutro lece po prowadnice od RHD civica i powinno wtedy byc OK, ale ciekaw jestem czy tobie nie sprawilo to problemu. lewy poszedl idealnie wedle opisu, za ktory serdecznie dziekuje
    Ostatnio edytowane przez waw ; 07-08-08 o 23:04

  3. #23
    Użytkownik Awatar MarcinC2
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Marcin
    Auto
    D14Z1@Z2 w EJ9 '99r
    Skąd
    Wilga&Warszawa
    Posty
    129

    Domyślnie

    Zabrałem się za montaż Pralkowych foteli do Ciffa sposobem Korniq'a, póki co ogarnąłem fotel kierowcy ale napotkałem mały problem. Mianowicie interesuje mnie jaką śrubę daliście (Korniq, Waw) w miejscu gdzie należy zastosować tuleję, oryginalna jest za krótka a na szybko nie udało m sie znaleźć pasującej śruby, chyba szkopuł tkwi w drobnozwojowym gwincie. Na razie zamonciłem fotel w aucie bez tego mocowania ale chciałbym możliwie szybko je uzupełnić i ew. zakupić pożądaną śrubę.

  4. #24
    Użytkownik Awatar Lopez`
    Dołączył
    Jun 2007
    Imię
    Dawid
    Auto
    WITEK PAŁER
    Skąd
    Poznań!
    Posty
    1,687

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Włóczykij Zobacz posta
    może jakiś bardziej obszerny opisik?
    Z grubsza fotostory jest w moim temacie.

  5. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    63

    Domyślnie

    no i nie widzialem ze ktos w tym temacie klepie

    korniq -nie miales problemow z fotelem pasazera? bo ten dziwny mechanizm pozwalajacy na przesuwanie prawego fotela w civicu jakos nie bardzo chce zyc w zgodzie z preludowym siedziskiem. problem mam ze sruba od mocowania zapiecia pasa. zdaje sie, ze elegancko nie da sie tego zalatwic jak w przypadku lewej strony (troche sie buja, odstaje i w ogole nie jest cudownie).
    jutro lece po prowadnice od RHD civica i powinno wtedy byc OK, ale ciekaw jestem czy tobie nie sprawilo to problemu. lewy poszedl idealnie wedle opisu, za ktory serdecznie dziekuje
    wszystko przebieglo identycznie z fotelem kierowcy jak i pasazera szczerze mowiac.. zapomnialem wspomniec jeszcze, ze moje fotele okazaly sie wyjete z angielskiej wersji, wiec tak naprawde jako kierowca siedze teraz na fotelu pasazera a pasazer ma dodatkowo regulowane 'uwypuklenie' oparcia. Ale to nie powinno miec zadnego znaczenia

    Zabrałem się za montaż Pralkowych foteli do Ciffa sposobem Korniq'a, póki co ogarnąłem fotel kierowcy ale napotkałem mały problem. Mianowicie interesuje mnie jaką śrubę daliście (Korniq, Waw) w miejscu gdzie należy zastosować tuleję, oryginalna jest za krótka a na szybko nie udało m sie znaleźć pasującej śruby, chyba szkopuł tkwi w drobnozwojowym gwincie. Na razie zamonciłem fotel w aucie bez tego mocowania ale chciałbym możliwie szybko je uzupełnić i ew. zakupić pożądaną śrubę.
    wez oryginalna srube i do sklepu ze srubami dopasowac dluzsza z takim samym gwintem robilismy to u mechanika, wiec mial stosy roznych srob i szybko znalazla sie wlasciwa

  6. #26
    Użytkownik Awatar Włóczykij
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Grzesiek
    Auto
    EK4 sedan
    Skąd
    Żary (LŁ)
    Posty
    1,271

    Domyślnie

    Tak się tu piekliłem i nic z tego nie wyszło... Hanka się sprzedała, a w piwnicy fotele stoją zrobione pod Vgen.

    Teraz pytanie :
    Czy dużej rzeźby będzie wymagało wsadzenie ich do VIgen? Czy tylko podmiana prowadnic itp. jak na początku tematu?
    Kupiłem EJ9 i te fotele rzeczywiście są jak kanapa u babci...

  7. #27
    Użytkownik Awatar wydma8
    Dołączył
    Oct 2006
    Skąd
    z iglo
    Posty
    714

    Domyślnie

    Witam.

    Wlasnie jestem na etapie montazu foteli z prelki w 6gen i mam problem w jaki sposon sciagnac plastik po stronie gdzie jest raczka od oparcia??

    Pozdrawiam

  8. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2006
    Imię
    Marcin
    Auto
    celica
    Skąd
    W-w,Zmc
    Posty
    199

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wydma8 Zobacz posta
    Witam.

    Wlasnie jestem na etapie montazu foteli z prelki w 6gen i mam problem w jaki sposon sciagnac plastik po stronie gdzie jest raczka od oparcia??

    Pozdrawiam
    Masz przeciez 2 zaslepki a pod nimi wkrety....

  9. #29
    Użytkownik Awatar wydma8
    Dołączył
    Oct 2006
    Skąd
    z iglo
    Posty
    714

    Domyślnie

    Zgadza sie, srubki mam juz dawno odkrecone, ale demontaz plastiku blokuje mi raczka od regulacji pochylenia oparcia...

  10. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2006
    Imię
    Marcin
    Auto
    celica
    Skąd
    W-w,Zmc
    Posty
    199

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez wydma8 Zobacz posta
    Zgadza sie, srubki mam juz dawno odkrecone, ale demontaz plastiku blokuje mi raczka od regulacji pochylenia oparcia...
    energicznie ja pociagnij

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •