Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 117 z 117

Wątek: fotele z preludy w Civic HB VI gen. - bez spawania

  1. #111
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    202

    Domyślnie

    odgrzeję troszkę temat, w które miejsce wsadzić tę podkładki żeby fotel nie był wychylony w stronę drzwi? podkładka na być między szyna i leżeć na dywaniku? czy ona ma być docisnieta śruba (podkładka pod uchem od szyny i docisnieta śruba)? jeśli dam między szynę a dywanik to jak to skręcić później? rozwiercac uszy od szyn?

  2. #112
    Użytkownik Awatar bubuzelski
    Dołączył
    Jul 2014
    Auto
    Civic EJ9
    Skąd
    Skaryszew/Radom
    Posty
    37

    Domyślnie

    Po wielu przygodach z urobionymi srubami, w koncu sie udalo i roznica ogromna, oczywisice na plus. Dzieki wielkie za poradnik

  3. #113
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Imię
    Piotr
    Auto
    EJ9 D16Z6
    Skąd
    Białystok
    Posty
    68

    Domyślnie

    W końcu się przymierzyłem do wstawienia foteli z pralki do cifa. Mimo robienia wszystkiego w spartańskich warunkach zajęło mi to suma summarum około 3h. Wszystko ma swoje miejsce i trybi. Robotą warto się zaopatrzyć w dłuższe śruby 10 z drobnym zwojem około 6cm, osobiście użyłem po 3 nakrętki na stronę, 12, aby dociągnąć te śruby przednie w wewnętrznym mechanizmie.

    Zmiana foteli okazała się nie tylko fanaberią ale i koniecznością, jak się okazało po wyjęciu fotela z cifa miał ułamany jeden zaczep o.O szok.

    Jeśli chodzi o odczucia... fotele wydają się masywniejsze, są dużo twarsze, przy skręcaniu, nawet dość ostrym, nie lata się po całym samochodzie no i siedzi się wyżej, ale to może być moje wrażenie przez to, że fotel był zniszczony.

    Dziękuję za pomoc, szerokości (miałem zrobić fotorelacje, żeby odnowić zdjęcia, ale telefon odmówił współpracy)

  4. #114
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam jakich przeróbek będzie wymagał montaż foteli z preludy 4 do cifa 4? Jak rozwiązaliście ten problem przy montażu?

  5. #115
    Użytkownik Awatar KWAQ9
    Dołączył
    Feb 2006
    Imię
    Bartek
    Auto
    D15Z6
    Skąd
    Wołomin
    Posty
    717

    Domyślnie

    Panowie, ładował ktoś z Was z EP3 stołki do EJ9?
    Jeśli tak to poproszę o poradę: dużo z tym zachodu?
    Ewentualnie jakiś link bo wertuję wertuję i nic mi nie wpadło w oko...

  6. #116
    Użytkownik Awatar KrycuDW
    Dołączył
    Jan 2013
    Imię
    Krystian
    Auto
    EG4 | EJ2 | EJ6
    Skąd
    Twardogóra/Wro
    Posty
    198

    Domyślnie

    Ładują, ale tak jak wszyscy piszą to siedzi się wyżej. Pisz do pawel1162 on ostatnio wsadzał je do ej6

  7. #117
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    26

    Domyślnie

    Podepne sie rowniez.

    Czy ktos z was probowal lub orientuje sie jak zamontowac fotele od preludy 3 generacji? 1987 w gore?
    Wg. Mnie sa mega fajne ale szyny i mocowanie sruby do podlogi sa zupelnie inne.
    Czy wywalenie wszystkiego i proba wlozenia szyn od ej9 ma sens?
    Tutaj montaz foteli z integry:
    https://youtu.be/jSXT_QrF1i8
    Bardzo prosze o pomoc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •