Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Boczne uchwyty w bagażniku

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Auto
    Civic IX 1.4 2013
    Posty
    3

    Domyślnie Boczne uchwyty w bagażniku

    Czy w którejś z wersji są boczne uchwyty do siatki w bagażniku? Widzę tylko jakieś nacięcia w wykładzinie i gniazda, a uchwytów nie?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Auto
    Civic IX 1.8 Sport
    Posty
    72

    Domyślnie

    Uchwyty są w komplecie z oryginalną siatką. Trzeba wyciąć te wgłębienia w wykładzinie, pod spodem jest gwint, do którego można przykręcić uchwyt. Ja póki co nie chcę przepłacać, więc czekam, aż pojawią się zamienniki (pewnie to kwestia czasu).

  3. #3
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Siatki sa uniwersalne, a uchwyty probowalbym dopasowac z innych aut.
    Swoja droga cost cutting masakryczny w 8gen uchwyty sa w standardzie, mimo, ze nie mam siatki

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    174

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sg_wol Zobacz posta
    Czy w którejś z wersji są boczne uchwyty do siatki w bagażniku? Widzę tylko jakieś nacięcia w wykładzinie i gniazda, a uchwytów nie?
    Jeśli chodzi Ci o siatkę do mocowania bagaży (którą np. ja dostałem przy kupnie auta Civic 5d Sport), to przecież są do niej dwa metalowe oznaczone uchwyty w siedzeniach tylnej kanapy oraz kolejne dwa po przeciwnej stronie przy progu bagażnika. Co jeszcze więcej trzeba ?

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Auto
    Civic IX 1.4 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dzięki ktyl za wyjaśnienie, po prostu trzeba poczekać na zamienniki, a już miałem podłubać co tam pod tą wykładziną jest.
    Dzejan te zaczepy na tyłach siedzeń to dodatkowe kotwiczenie fotelików, oczywiście można jakąś uniwersalną siatkę za 30 zl kupić na allegro i do tych zaczepów jakoś czepiać, ale to nie to samo bo rozstaw jest inny niż tych zaczepów na tylnej burcie.

  6. #6
    Użytkownik Awatar mickee
    Dołączył
    May 2007
    Imię
    Michał
    Auto
    MB2 '99; FK2 '07
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzejan Zobacz posta
    Jeśli chodzi Ci o siatkę do mocowania bagaży (którą np. ja dostałem przy kupnie auta Civic 5d Sport), to przecież są do niej dwa metalowe oznaczone uchwyty w siedzeniach tylnej kanapy oraz kolejne dwa po przeciwnej stronie przy progu bagażnika. Co jeszcze więcej trzeba ?
    Nie jestem przekonany, że te uchwyty w tylnych oparciach są do siatki. To są uchwyty do fotelików z ISOFIX na pas trzymający fotelik od góry. Oczywiście można przyczepić do nich co komu sie podoba ;-) Nie macie schowanej gdzieś siatki w bocznych schowkach w bagażniku?

  7. #7
    Użytkownik Awatar _posen
    Dołączył
    Mar 2014
    Imię
    Michał
    Auto
    FK8
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    u mnie uchwyty tylko przy klapie. te dwa na kanapie to pasy od isofixa. po lewej i prawej bagaznika mam takie dwa miejsca ktore wygladaja jakby naciete... tam chyba powinny byc te uchwyty. siatki nie mam... byla za doplata

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •