Strona 909 z 924 PierwszyPierwszy ... 409809859899907908909910911919 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,081 do 9,090 z 9235

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

  1. #9081
    Użytkownik Awatar jelczyk
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Jacek
    Auto
    EP3-> FN1-> FC1 Si
    Skąd
    Wwa / Sokołów P.
    Posty
    232

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gucioo Zobacz posta
    Mega mi się podobają JR211770XX2574SM - Model JR21 silver ale one przy rozmiarze 17 cali mają szerokość 7 czyli ok, ale to et40 nie pasuje niby...
    z takim ET będzie OK, nic nie będzie obcierać przy szerokości 7J. Możesz śmiało brać

    Ja u siebie przód mam równo felgę z nadkolem (7.5J ET33). Jak miałbym porównać te co chcesz zamówić (7J ET40) to różnica techniczna wynosiła by 13,4mm. To oznacza, że Twoja felga będzie o 13,4mm bardziej schowana w nadkolu


  2. #9082
    Użytkownik Awatar gucioo
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Paweł
    Auto
    Civic VIII uFo
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    84

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jelczyk Zobacz posta
    z takim ET będzie OK, nic nie będzie obcierać przy szerokości 7J. Możesz śmiało brać

    Ja u siebie przód mam równo felgę z nadkolem (7.5J ET33). Jak miałbym porównać te co chcesz zamówić (7J ET40) to różnica techniczna wynosiła by 13,4mm. To oznacza, że Twoja felga będzie o 13,4mm bardziej schowana w nadkolu

    Kurde to spory zapas tym bardziej, że twoje felgi właśnie wyglądają względem nadkola perfekto

    Swoją drogą mega do hondy podobają mi się bardziej JR11 7,25J ,35ET ) - ale ja mam hanie w srebrnym kolorze a ten model felg już nie występuje w takim kolorze , jedynie gun metal, taki ciemniejszy szary/grafit ciekawe czy to by spasowało się ze srebrną budą.
    Ostatnio edytowane przez gucioo ; 13-03-21 o 16:11

  3. #9083
    Użytkownik Awatar jelczyk
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Jacek
    Auto
    EP3-> FN1-> FC1 Si
    Skąd
    Wwa / Sokołów P.
    Posty
    232

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gucioo Zobacz posta
    Kurde to spory zapas tym bardziej, że twoje felgi właśnie wyglądają względem nadkola perfekto

    Swoją drogą mega do hondy podobają mi się bardziej JR11 7,25J ,35ET ) - ale ja mam hanie w srebrnym kolorze a ten model felg już nie występuje w takim kolorze , jedynie gun metal, taki ciemniejszy szary/grafit ciekawe czy to by spasowało się ze srebrną budą.
    Jak masz srebrną, to nawet wskazane żeby założyć w kolorze gun metal PS. wejdź w mój odnośnik i na spójrz na ostatnie zdjęcie z pierwszego postu, tam jest foto mojej byłej srebrnej EP3 na felgach w kolorze gun metal polecam

  4. #9084
    Użytkownik Awatar creamono
    Dołączył
    Jul 2010
    Auto
    Civic EK3 sedan
    Skąd
    SWD Śląsk
    Posty
    102

    Domyślnie

    Panowie, miałem już 4 Hondy i chciałbym teraz dać szansę skrzyni AT. Chodzi mi po głowie sedan 2010, 1.8 ze skrzynią o trybacg "P R N D S". Czy to jest ten lepszy automat? bo nie chciałbym CVT, fajnie byłoby mieć AT tylko nie chciałbym przejść na gorsze po świetnym manualu z Hondy. Dzięki za każda odpowiedź.

  5. #9085
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2021
    Imię
    Mateusz
    Auto
    Honda Civic VIII 1
    Skąd
    Łańcut
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam posiadam Hondę Civic VIII z silnikiem 1,4. Mam taki problem gdy odpalam po 2-3 sekundach gaśnie i delikatnie strzeli z wydechu. Wymieniłem świece, czujnik położenia wałka, czujnik temperatury silnika, sprawdzone zostały cewki, wymieniony rozrząd na nowy, podmieniany był komputer na nowy, sprawdzona cała elektryka w specjalistycznym warsztacie, i dalej tak samo w komputerze brak błędów, gdy odpali za 2 lub 3 razem pracuje OK, Civic jeździ tylko na 98 Pb
    Proszę o pomoc

  6. #9086
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    5

    Domyślnie

    Z ciekawości. Ile Wam pokazuje w mm poziom oleju w HDS jak podłączacie swojego ufoka? Mi zazwyczaj 64mm.

    Ile czasu zajmie laikowi regeneracja zacisków w swoim garażu? Czy lepiej oddać to komuś co tym się zajmuje?

    Dziękuję

  7. #9087
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Imię
    Paweł
    Auto
    Honda Civic FK2
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    115

    Domyślnie

    Wymieniałem ostatnio górne mocowania na przodzie razem z łożyskami i po zrobieniu ponad 1000km od tego czasu w prawym kole słyszę trzeszczenie jak kręcę kierownicą (jak się wolno jedzie albo na postoju). Wydaje się, że to właśnie z okolic mocowania. Dodatkowo czasem przy dohamowaniu albo ruszaniu lubi stamtąd dobiec pojedyncze metaliczne stuknięcie. Nie wiecie co to może być? Wada materiału, błąd w montażu? Części raczej porządne - SNR.

  8. #9088
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2018
    Posty
    24

    Domyślnie

    Cześć, jaki akumulator ładować do FN2
    Wg. intercars: https://intercars.pl/produkty/290021...ic-45ah-330a-l
    Wg. whatbattery.co.uk: http://whatbattery.co.uk/honda-civic...011-batteries/ 60AH 540A
    Aktualnie mam 45AH wsadzony przez poprzedniego właściciela, w dolnej części ramki widać, że jest trochę luzu na szerokości, ale góra elegancko pasuje do akumulatora, więc nie wiem czy 60AH wejdzie...

  9. #9089
    Użytkownik Awatar Echuu
    Dołączył
    Apr 2011
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK2+EP2+EVO4
    Skąd
    KSSE
    Posty
    782

    Domyślnie

    bry dzion

    gdzie zlokalizuję przekaźnik podgrzewania lusterek w VIII?

    edit:

    aha, i jak by mi ktoś mógł przypomnieć co mam dokładnie wciskać i jak przekręcać kluczyk, żeby odpalić menu serwisowe na wyświetlaczu klimatyzacji był bym bardzo wdzięczny
    Ostatnio edytowane przez Echuu ; 21-07-21 o 00:32

  10. #9090
    Użytkownik Awatar tsunami
    Dołączył
    Sep 2012
    Imię
    Dawid
    Auto
    Honda Civic Type R
    Skąd
    Krakow / Londyn
    Posty
    320

    Domyślnie

    Ma ktos jakis sprawdzony sposob na zdejmowanie sierpow tyl i przod zeby nie połamać uchwytów? Kolega mi podpowiada ze by odgiąć nadkole i wypychac te żółte zatrzaski... ktos probowal czegos innego ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •