Strona 875 z 924 PierwszyPierwszy ... 375775825865873874875876877885 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,741 do 8,750 z 9235

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

  1. #8741
    Użytkownik Awatar Meentor
    Dołączył
    Mar 2007
    Imię
    Robert
    Auto
    EM2
    Skąd
    Krk
    Posty
    2,031

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TRAFO Zobacz posta
    To czekamy, bo może czujniki są coś warte a usterka "math-a" wynika z czego innego.
    czujnik NTY wstawiony, działa - błędów niema, przejechałem się i nic nie wyskakuje czyli pewnie dobry

  2. #8742
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    30

    Domyślnie

    Czy ktoś wymieniał pompę sprzęgła i jest w stanie polecić jakiegoś producenta? Auto ma już 12 lat (1.8 hatchcback 2007), więc chce kupić coś ekonomicznego. Zastanawiam się nad pompą delphi, ashika...
    Ostatnio edytowane przez luki2691 ; 07-10-19 o 19:41

  3. #8743
    Użytkownik Awatar kullnikk
    Dołączył
    Nov 2010
    Auto
    FN2
    Skąd
    Białystok
    Posty
    127

    Domyślnie

    Wie ktoś co może być przyczyną różnych odczytów spalin na poszczególnych rurach wydechowych? Na prawej wszystko jest w normie, natomiast w lewej sonda pokazuje mocno zawyżony wynik.

  4. #8744
    Użytkownik Awatar kamil9489
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kullnikk Zobacz posta
    Wie ktoś co może być przyczyną różnych odczytów spalin na poszczególnych rurach wydechowych? Na prawej wszystko jest w normie, natomiast w lewej sonda pokazuje mocno zawyżony wynik.
    Pewnie konstrukcja tłumika końcowego. Prawa rura przechodzi jakby przez dodatkową sekcje dlatego bardziej dymi lewa.

    Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

  5. #8745
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2019
    Imię
    Julian
    Auto
    EP1->FK2
    Posty
    26

    Domyślnie

    Wie ktoś co może być przyczyną że od strony pasażera leci z nawiewów zimne powietrze? Nawiew ustawiony na Hi AC off dual off od kierowcy gorąco a od pasażera i nawiewy górne i na nogi zimne powietrze
    Ostatnio edytowane przez LUI ; 13-10-19 o 00:25

  6. #8746
    Użytkownik Awatar kamil9489
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LUI Zobacz posta
    Wie ktoś co może być przyczyną że od strony pasażera leci z nawiewów zimne powietrze? Nawiew ustawiony na Hi AC off dual off od kierowcy gorąco a od pasażera i nawiewy górne i na nogi zimne powietrze
    Sprawdź poziom płynu chłodniczego i czy nie ma jakiś błędów od klap nawiewów (sprawdź hds-em)

    Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

  7. #8747
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    27

    Domyślnie

    Czy mógłbym mi ktoś wkleić która osłona silnika (ta dolna, pod samochodem ) będzie pasować do Civic 1.8 benzyna 5d 2007r.? Na aukcja piszą, że wszystkie pasują, a widziałem co najmniej trzy wersje. Najlepiej prosiłbym o link do tej właściwej.

    PS. Fajnie by było gdy ktoś miał takową osłonę do sprzedanie w okolicach Lublina +/- 100km.

  8. #8748
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Imię
    leszek
    Auto
    eg4> ej6> fn1
    Skąd
    okolice Leżajska
    Posty
    103

    Domyślnie

    Witam, potrzebuję informacji jak zdemontoweć klapkę wlewy paliwa w civicu 3D ufo FN1

  9. #8749
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Auto
    ep3
    Skąd
    Tarnów
    Posty
    121

    Domyślnie

    Wklejam tutaj chociaż wiem że jest osobny temat opony i felgi, ale tam od dwóch dni nie mogę otrzymać odpowiedzi.
    Szybkie pytanko. Pacjent to Civic 5d 1.8 2011r. Kupiłem na zimę felgi o oznaczeniu: 7j 16h2 et50 5x114,3 z otworem centrującym 64. Chcę do nich kupić opony, i z tego co mi się wydaje najrozsądniejszym wyborem będą Debica Frigo HP2 205/55/16. Czy przy tym rozmiarze felgi to mądry wybór, czy będzie obcierać, wystawać albo głupio wyglądać??
    z góry dzięki za info

  10. #8750
    Użytkownik Awatar Kamilao88
    Dołączył
    May 2014
    Imię
    Kamil
    Auto
    Honda Civic Type S
    Skąd
    Nieporęt
    Posty
    921

    Domyślnie

    Wydaje mi się optymalnie. Seryjne et OEM felg jak pamiętam ma 55 przy 17". Opona tutaj nie ma większego znaczenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •