Strona 823 z 924 PierwszyPierwszy ... 323723773813821822823824825833873923 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,221 do 8,230 z 9235

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

  1. #8221
    Użytkownik Awatar lukasnld
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic VIII 2.2 ict
    Skąd
    Venlo
    Posty
    112

    Domyślnie

    Z tego co pamiętam to nie trzeba wymieniać wszystkiego na nowe a wystarczy wprasować łożysko ale nie kojarzę teraz do których rolek. Można w ten sposób sporo zaoszczędzić. Ja bym wymieniał tylko to co wymiany wymaga bo zamienniki skończą się szybciej niż to co masz seryjnie montowane. Wiem bo wymieniam już kolejny raz te same elementy mimo że były z wyższej półki

  2. #8222
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    26

    Domyślnie

    Dzięki za pomoc

  3. #8223
    Użytkownik Awatar jabko11
    Dołączył
    Aug 2012
    Imię
    Albert
    Auto
    honda civic eg6
    Skąd
    krk, nowy sącz
    Posty
    276

    Domyślnie

    Panowie mam pytanie , szukałem eibach pr kit do fn2 wśród sprzedawców na Allegro i odpisują mi że zestaw zawiera tylko 4 sprężyny , natomiast gdzie kupić aby zestaw był kompletny wraz z oldbojami które należy tez wymienić ?

  4. #8224
    Użytkownik Awatar CzechuXX
    Dołączył
    Jul 2018
    Imię
    Grzegorz
    Auto
    Renault Megane2.0T
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    260

    Domyślnie

    Proszę o wyjaśnienie za co odpowiada czujnik montowany w nagrzewnicy...
    https://allegro.pl/honda-civic-ufo-c...641179381.html

  5. #8225
    Użytkownik Awatar lukasnld
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic VIII 2.2 ict
    Skąd
    Venlo
    Posty
    112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jabko11 Zobacz posta
    Panowie mam pytanie , szukałem eibach pr kit do fn2 wśród sprzedawców na Allegro i odpisują mi że zestaw zawiera tylko 4 sprężyny , natomiast gdzie kupić aby zestaw był kompletny wraz z oldbojami które należy tez wymienić ?
    Zależy od wysokości najlepiej będzie założyć bilstein b6 lub b8. Nie jest to tanie ale naprawdę dobre. Co do odbojów to nie rozumiem. Amor i sprężyna reszta seryjna chyba że chcesz niżej ale z resztką komfortu to dajesz niższe gumy pod sprężyny jednak do hondy nie wiem od czego podejdą

  6. #8226
    Użytkownik Awatar jabko11
    Dołączył
    Aug 2012
    Imię
    Albert
    Auto
    honda civic eg6
    Skąd
    krk, nowy sącz
    Posty
    276

    Domyślnie

    Zestaw eibach pro kit to sprężyny + odboje , wbrew pozorom sprężyny są te same natomiast do type r są dodawane odboje , z chęcią kupiłbym b6 lub b8 , do fn2 niema ich dostępnych

  7. #8227
    Użytkownik Awatar Marecki
    Dołączył
    May 2008
    Imię
    Marek
    Auto
    R18A2
    Skąd
    Suweren
    Posty
    2,102

    Domyślnie

    Czym potraktować te plastikowe listwy zewnętrzne, żeby pozostały czarne na dłużej? Lub ewentualnie gdzie kupić takie listwy w sensownej cenie?

  8. #8228
    Użytkownik Awatar lukasnld
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic VIII 2.2 ict
    Skąd
    Venlo
    Posty
    112

    Domyślnie

    Jabko 11 a szukałeś w ofercie koni z regulacją twardości? Bliźniaków technixów nie bierz bo one tylko i wyłącznie nadają się na tor
    Marecki kup sobie byle jaki środek do zderzaków. Ja mam jakiś najtańszy środek w sprayu i robi przyciemnienie na parę miesięcy. 10x droższy środek profesjonalny leży jeszcze nigdy nie użyty z braku sensu

    Tu masz zestawik
    https://www.extreme-carstyling.nl/ei...waAjT7EALw_wcB

    A zapomniałbym napisać żebyś nie wierzył w to obniżenie. To wszystko jest zależne od tego jak bardzo masz obciążone auto. Najlepiej kupić seryjne sprężyny i po założeniu odmierzyć ile chcesz mieć niżej a następnie wysłać sprężyny do firmy zajmującej się ich skracaniem. Będziesz miał wtedy idealnie jak chcesz i do tego lepszy komfort. Koni są w sprzedaży do civica 8. Jak ogarniesz wrzuć jakieś fotki jak to wygląda.
    Ostatnio edytowane przez lukasnld ; 05-11-18 o 21:30

  9. #8229
    Użytkownik Awatar Marecki
    Dołączył
    May 2008
    Imię
    Marek
    Auto
    R18A2
    Skąd
    Suweren
    Posty
    2,102

    Domyślnie

    Kupiłem byle jaki środek do zderzaków i jest rzeczywiście byle jaki. Tzn blaknie po kilku dniach. Macie jakieś inne rady w tym temacie?

  10. #8230
    Użytkownik Awatar lukasnld
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic VIII 2.2 ict
    Skąd
    Venlo
    Posty
    112

    Domyślnie

    Było to już poruszone na tym forum. Najlepiej wejdź sobie na forum cardetailingu bo tutaj każdy jedynie wypowie się na bazie 1 max 3 środków a tam masz cały przekruj rynku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •