Strona 766 z 924 PierwszyPierwszy ... 266666716756764765766767768776816866 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,651 do 7,660 z 9235

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

  1. #7651
    Użytkownik Awatar Kamilao88
    Dołączył
    May 2014
    Imię
    Kamil
    Auto
    Honda Civic Type S
    Skąd
    Nieporęt
    Posty
    921

    Domyślnie

    Czasami w 1.8 przy mrozach tak się właśnie dzieje podczas ruszania... Jak temperatura będzie dodatnią to objawy szarpania pewnie znikną

  2. #7652
    Użytkownik Awatar mloodzian
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Tomek
    Auto
    VW Passat B8 2020
    Skąd
    Posty
    590

    Domyślnie

    tez tak mam z tym sprzęgłem i szarpaniem a przebiegu mam tylko 45 tyś. To przypadłość wielu syfików VIII

  3. #7653
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Auto
    FK2
    Skąd
    Krak
    Posty
    51

    Domyślnie

    Podbijam pytanie - może ktoś się z tym spotkał? Zmieniłem akumulator i dalej tak miga

    Cytat Zamieszczone przez qwer Zobacz posta
    Zadam krótsze pytanie - co oznacza jak po przekręceniu kluczyka ikonka check engine po normalnym chwilowym świeceniu zamiga szybko 5 razy i potem zgaśnie?
    Czy to oznacza rozładowany akumulator? Znalazłem na YT film z identycznym miganiem check engine ale tam silnik nie kręci, a mój zapala - https://www.youtube.com/watch?v=6VVyOUvKqI8

  4. #7654
    Użytkownik Awatar mloodzian
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Tomek
    Auto
    VW Passat B8 2020
    Skąd
    Posty
    590

    Domyślnie

    nic to nie znaczy tak jest po prostu jak masz właczony zapłon i nie odpalisz auta

  5. #7655
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    222

    Domyślnie

    chcialbym wywolac tutaj kolege @Trafo do odpowiedzi. Idac za Twoim przewodnikiem demontazu wyswietlacza radia. Czy mozna wymienic sam ekran tj. szybke ? Czy ten element jest nierozlaczny ?

  6. #7656
    Użytkownik Awatar marcin001984
    Dołączył
    Jul 2012
    Auto
    FN1-> EP3-> FN1
    Skąd
    Oborniki/Poznań
    Posty
    4,603

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mloodzian Zobacz posta
    tez tak mam z tym sprzęgłem i szarpaniem a przebiegu mam tylko 45 tyś. To przypadłość wielu syfików VIII
    Ale nawet jak się rozgrzeje to przy ruszaniu drży.

  7. #7657
    Użytkownik Awatar TRAFO
    Dołączył
    Aug 2010
    Auto
    FK2 R18A2
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,161

    Domyślnie

    Niestety nie wiem bo jej nie ściągałem
    Ale z tego co widzę, to szybka trzyma się na takich samych zaczepach jak inne wyświetlacze, więc wydaje mi się że nie powinno być problemu.

  8. #7658
    Użytkownik Awatar Pieraś
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    a już mysłałem, że tylko moja szarpie ;-) ale zawuażyłem, że głównie się to dzieje jak ruszając daje się mało gazu i obroty są na poziomie 1k.
    mam 99k przejechane w niej.

  9. #7659
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    42

    Domyślnie

    Witam. Po uszczelnieniu wtryskiwaczy moc auta spadła drastycznie a spalanie wzrosło o jakieś 25%. Mechanik początkowo stwierdził że to pewnie któryś wtyskiwacz nie pracuje jak powinien po tym jak w sobie tylko znany sposób je sprawdził. Dzisiaj pojechałem na wymianę jednak wieczorem mechanik zadzwonił że sprawdził jeszcze wszytsko raz i wtryskiwacz już jest ok ale sprzęgło nie wysprzegla i stąd te objawy także sprzęgło do wymiany. Poradzi ktoś czy tak faktycznie może być czy gada bzdury i muszę skupić się jednak na tych wtryskach? Z góry dziekuje

  10. #7660
    Użytkownik Awatar bezk
    Dołączył
    Feb 2008
    Auto
    EP1 -> FN1+ FL
    Skąd
    Poznań
    Posty
    288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kamilao88 Zobacz posta
    Czasami w 1.8 przy mrozach tak się właśnie dzieje podczas ruszania... Jak temperatura będzie dodatnią to objawy szarpania pewnie znikną
    Rzeczywiście. Dziś, przy temperaturze -1 problem prawie nie występował.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •