Strona 740 z 924 PierwszyPierwszy ... 240640690730738739740741742750790840 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,391 do 7,400 z 9235

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

  1. #7391
    Użytkownik Awatar butler.gdansk
    Dołączył
    Sep 2011
    Imię
    Szymon
    Auto
    Civic FK3
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    3,179

    Domyślnie

    Mi właśnie pilot zaczął odmawiać posłuszeństwa jak jest zimno... Oj zastanowił bym się nad tym pomysłem.

  2. #7392
    Użytkownik Awatar TRAFO
    Dołączył
    Aug 2010
    Auto
    FK2 R18A2
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,161

    Domyślnie

    Znajomy ma w aucie otwieranie zbliżeniowe, ale wyprowadził sobie pod auto takie tajne styki, gdzie wystarczy podpiąć zewnętrzny akumulator i nie ma problemu z otwarciem drzwi.
    W sumie pomysł z klamkami nie taki zły jak się go odpowiednio zabezpieczy...

  3. #7393
    Użytkownik Awatar Po3gan
    Dołączył
    Jun 2012
    Auto
    Tajpesik FN3
    Skąd
    mam brać na mody
    Posty
    81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez IVTEC Zobacz posta
    Kolego a po co Ci używka? Ja wymieniałem od strony kierowcy ale nowy w ASO 150zl + montaż 50zl. Ale masz nowy a nie wytarta używkę.
    W sumie racja, nie ma co oszczedzac te parę PLN 😉 a wymienić to już sam ogarnę. Dzięki za info 😉

  4. #7394
    Użytkownik Awatar marcin001984
    Dołączył
    Jul 2012
    Auto
    FN1-> EP3-> FN1
    Skąd
    Oborniki/Poznań
    Posty
    4,603

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szabla. Zobacz posta
    Możesz zrobić fortece ale jak Ci padnie akumulator albo bateria w pilocie to już fortecy nie otworzysz
    Wystarczy że akumulator będzie w miarę nowy i nie padnie od tak i nowe baterie w pilocie lub drugi pilot w pobliżu.
    Równie dobrze można zatkać czymś wejście na kluczyk

  5. #7395
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    37

    Domyślnie

    Witam. Może ktoś z was posiada żarówki o podwyższonej wydajności H7? Posiadam obecnie żarówki H7 narva. Myślałem nad zakupem tych markowych Philips night Racing lub innych podobnych cena zestawu od 120 za dwie żarówki. Myślicie że warto? Czy lepiej wydać te pieniążki na dobry wosk.

    Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

  6. #7396
    Użytkownik Awatar kamil9489
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukasz90DM Zobacz posta
    Witam. Może ktoś z was posiada żarówki o podwyższonej wydajności H7? Posiadam obecnie żarówki H7 narva. Myślałem nad zakupem tych markowych Philips night Racing lub innych podobnych cena zestawu od 120 za dwie żarówki. Myślicie że warto? Czy lepiej wydać te pieniążki na dobry wosk.

    Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    Jakieś żarówki +120% warto wpakować bo świecą lepiej od zwykłych ale bez przesady. U siebie wpakowałem Tungsram Megalight Ultra +120% i jestem zadowolony. Duży wpływ na oświetlenie ma też stan klosza lampy. Zwykle przemycie mokrą mikrofibrą z kurzu może pomóc. Lekko matowy warto odnowić odpowiednią polerką czy to mechanicznie czy ręcznie

    Wysłane z mojego SM-G389F przy użyciu Tapatalka

  7. #7397
    Użytkownik Awatar 19adamo88
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    289

    Domyślnie

    mam okazję nabyć po taniości oponki firmy PROFIL...miał ktoś do czynienia z tą firmą? moje słabe, niedługo przydałoby się wymienić

  8. #7398
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'
    Posty
    9,879

    Domyślnie

    To Polska firma,polecam je do upalania. Do normalnej jazdy na codzień niekoniecznie

  9. #7399
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2015
    Auto
    FK2 1.8 GT
    Skąd
    Katowice
    Posty
    45

    Domyślnie

    Zakupiłem kamerkę samochodową i planuję podpiąć ją na stałe. Gdzie najlepiej się wpiąć? Poniżej moje typy.
    Do lampki podsufitki (najbliżej)? Do gniazda zapalniczki od spodu? Do puszki bezpieczników, pod jakieś wolne gniazdo?

    Pewnie wiele osób już przerabiało temat więc może ktoś podpowie zanim się za to zabiorę.

    Pozdrawiam,
    Michi

  10. #7400
    Użytkownik Awatar Saawrel
    Dołączył
    Mar 2012
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic 5D 2,2 iCDTI
    Skąd
    Kraków/UK
    Posty
    738

    Domyślnie

    Wszytko zależny czy kamera musi mieć zasilanie cały czas. nawet jak samochód jest zamknięty, bo ma funkcje nagrywania po wykryci ruchu przed samochodem tu też czasem kamery maja baterie do tej funkcji. Jeśli nie, to nie ma to znaczenia, ale moim zdaniem najłatwiej do złącza koło bezpiecznika 34, tam zreszta masz kilka opcji zasilania.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •