Strona 641 z 924 PierwszyPierwszy ... 141541591631639640641642643651691741 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,401 do 6,410 z 9235

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

  1. #6401
    Użytkownik Awatar Civmann
    Dołączył
    Sep 2015
    Auto
    Civic FK2 Exe...
    Posty
    317

    Domyślnie

    Mam niemal identyczne tyle tylko że niczym nie osłonięte w lusterkach zew. Przetrwały upały i mrozy. Swiecą od ponad roku. Dają bardzo szeroki kąt światła więc można je polecić choć w kloszu lepiej moim zdaniem będą wyglądać takie : http://allegro.pl/zarowki-philips-t1...564057680.html
    Mam je i z xenonem świetnie się pokrywają barwą.

  2. #6402
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, czy mógłby mi ktoś na zdjeciu pokazać, gdzie szukać odpowietrznika w reflektorze? Nigdy nie miałem problemu z zaparowaniem, aż do dzisiaj:/ Chcę zobaczyć czy cos się tam nie zatkało. Znalazłem temat, w którym ktoś już to pokazywał, ale niestety tamto zdjęcie nie działa. Chodzi o hatchbacka
    Ostatnio edytowane przez dust ; 23-02-17 o 19:01

  3. #6403
    Użytkownik Awatar jelczyk
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Jacek
    Auto
    EP3-> FN1-> FC1 Si
    Skąd
    Wwa / Sokołów P.
    Posty
    232

    Domyślnie

    Dzieki za podeslane linki zobacze jak bedzie z markowymi postojowkami.

  4. #6404
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2016
    Imię
    Dawid
    Auto
    Civic VIII GT
    Skąd
    Warm - Mazu
    Posty
    70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dust Zobacz posta
    Witam, czy mógłby mi ktoś na zdjeciu pokazać, gdzie szukać odpowietrznika w reflektorze? Nigdy nie miałem problemu z zaparowaniem, aż do dzisiaj:/ Chcę zobaczyć czy cos się tam nie zatkało. Znalazłem temat, w którym ktoś już to pokazywał, ale niestety tamto zdjęcie nie działa. Chodzi o hatchbacka
    Miałem ten sam problem i niestety muszę Cię zmartwić bo aby dostać się do odpowietrznika należy wyjąć lampę a tym samym zdjąć zderzak przedni. Odpowietrznik jest na dolnej części reflektora. Zdjęcia nie mogę podesłać bo miałem to robione w ramach rękojmi w salonie dealerskim ASO. Jako ciekawostka dodam że w tej lampie co parowała a raczej się rosiła aż (podejrzewam że nie oryginalna) w ogóle nie było odpowietrznika dlatego go zrobili. Teraz czasami też mi potrafią leciutko zaparować reflektory ale to jest tylko drobna mgiełka w rogu i szybko schodzi

  5. #6405
    Użytkownik Awatar MathewB
    Dołączył
    Nov 2016
    Auto
    FD7
    Skąd
    KR
    Posty
    25

    Domyślnie

    Panowie i Panie, ma ktoś może schemat instalacji bluetooth Honda HFT ? Lub wie ktoś co i gdzie podłączyć ? Mam komplet z wyświetlaczem i wszystkimi kablami do radia. Będę wdzięczny

  6. #6406
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2016
    Imię
    Matheo
    Auto
    Honda Civic Sedan
    Skąd
    Wrocław/Grajewo
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam Panowie! Chciałbym zapytać czy mogę gdzieś kupić okrągłą zaślepkę śrub podszybia zewnętrznego do civic'a sedan? Ułamał mi się jeden i niestety wypadł. Z góry dzięki za pomoc. Szukam od paru dni i nic nie mogę znaleźć

  7. #6407
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2017
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matheoG Zobacz posta
    Witam Panowie! Chciałbym zapytać czy mogę gdzieś kupić okrągłą zaślepkę śrub podszybia zewnętrznego do civic'a sedan? Ułamał mi się jeden i niestety wypadł. Z góry dzięki za pomoc. Szukam od paru dni i nic nie mogę znaleźć
    Jeśłi nie ma to mozna na allegro szukać od rozbitków

  8. #6408
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    98

    Domyślnie

    witam
    dzis na parkingu ktos optarl mi zderzak
    lakier zdarty ok 10-12 cm na 0.5- 1 cm
    chcialbym po naprawic. kompletnie nie wiem czy to sie da polakierowac punktowo?
    przed udaniem sie do lakiernika chcialem poznac Wasze zdanie, jakie macie doświadczenia?

  9. #6409
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Auto
    Civic VIII 1.8 200
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    189

    Domyślnie

    Witam, mam problem z skladaniem lusterka. Przy otwieraniu nie zatrzymuje sie. Wczesniej calk nie dzialal wymienile bezpiecznik pol. Czy lusterka maja jaki mechaniczny stop ktory moglem polamac czy raczej problem jest z tą kostką?

    Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  10. #6410
    Użytkownik Awatar andkas
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Andrzej
    Auto
    FN2/FK2R
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1,759

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez johnny86 Zobacz posta
    Witam, mam problem z skladaniem lusterka. Przy otwieraniu nie zatrzymuje sie. Wczesniej calk nie dzialal wymienile bezpiecznik pol. Czy lusterka maja jaki mechaniczny stop ktory moglem polamac czy raczej problem jest z tą kostką?

    Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
    Istnieje szansa, że został wyłamany "zderzak", który ogranicza ruch lusterka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •