Strona 2 z 924 PierwszyPierwszy 12341252102502 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 9235

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

  1. #11
    Użytkownik Awatar DŻEJKU
    Dołączył
    Apr 2006
    Auto
    FN1 + EP1
    Skąd
    Jarosław
    Posty
    132

    Domyślnie

    A nie można dodać również działu kupię sprzedam zamienię tylko dla 8 gen? Powiem szczerze że ciężko mi przesiać dział ogólny sprzedaży w poszukiwaniu ofert dla tej generacji

  2. #12
    Użytkownik Awatar TRAFO
    Dołączył
    Aug 2010
    Auto
    FK2 R18A2
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DŻEJKU Zobacz posta
    A nie można dodać również działu kupię sprzedam zamienię tylko dla 8 gen? Powiem szczerze że ciężko mi przesiać dział ogólny sprzedaży w poszukiwaniu ofert dla tej generacji
    Mim zdaniem tak. Powinno się przeprowadzić jakąś dyskusję/ankietę o to jakie działy powinny się tu znaleźć, jak szczegółowo podzielić forum i jak poszczególne z nich się mają nazywać i co zawierać...

  3. #13
    Użytkownik Awatar Paluch_tcw
    Dołączył
    Oct 2010
    Auto
    FK2 Executive navi
    Skąd
    Tczew
    Posty
    655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TRAFO Zobacz posta
    Mim zdaniem tak. Powinno się przeprowadzić jakąś dyskusję/ankietę o to jakie działy powinny się tu znaleźć, jak szczegółowo podzielić forum i jak poszczególne z nich się mają nazywać i co zawierać...
    +1

  4. #14
    Użytkownik Awatar Camaro
    Dołączył
    Aug 2012
    Imię
    Karol
    Auto
    R18A2
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    153

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DŻEJKU Zobacz posta
    A nie można dodać również działu kupię sprzedam zamienię tylko dla 8 gen? Powiem szczerze że ciężko mi przesiać dział ogólny sprzedaży w poszukiwaniu ofert dla tej generacji
    +1

  5. #15
    Stowarzyszenie CKPL Awatar TeeS1975
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Tomek
    Auto
    EP3; FN1
    Skąd
    Zielonka WWL
    Posty
    6,225

    Domyślnie

    no niestety zaraz wszyscy będą tak chcieli a tego nie zrobimy, jednak to forum motoryzacyjne a nie portal ogłoszeniowy.
    トマシウ


    no ABS, no Airbag, DIE LIKE A MAN
    mój Batmobile

  6. #16
    Użytkownik Awatar kobert
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    ROBERT
    Auto
    civ VII Es. 2005
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,087

    Domyślnie

    Dokladnie. Znalezc cos w dziale szybkie pytanie... graniczylo z cudem. podzial ...silnik zawieszenie lakier wnetrze czy jakos podobnie. bo jak za duzo tych dzialow to tez trudno cos znalezc

  7. #17
    Użytkownik Awatar butler.gdansk
    Dołączył
    Sep 2011
    Imię
    Szymon
    Auto
    Civic FK3
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    3,179

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TeeS1975 Zobacz posta
    no niestety zaraz wszyscy będą tak chcieli a tego nie zrobimy, jednak to forum motoryzacyjne a nie portal ogłoszeniowy.
    No tak... Ale dla Type-R jakoś wyjątek się zrobił co? Rozumiem że "nie-Type-R" to są więc auta drugiej kategorii czy jak? Skoro podjęliście decyzję żeby stworzyć tam giełdę to dlaczego nie tutaj?
    Ogólna giełda to dla mnie w dotychczasowej formie jeden wielki śmietnik bez podziału na jakiekolwiek kategorie motoryzacyjne.
    Dobrze by było być na bieżąco z gratami jakie są dostępne dla danej generacji Civica bo to ułatwi zarówno sprzedaż jak i kupno.
    Ostatnio edytowane przez butler.gdansk ; 08-02-14 o 14:44

  8. #18
    Użytkownik Awatar andkas
    Dołączył
    Feb 2013
    Imię
    Andrzej
    Auto
    FN2/FK2R
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1,759

    Domyślnie

    Co R-ka to R-ka

  9. #19
    Użytkownik Awatar kobert
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    ROBERT
    Auto
    civ VII Es. 2005
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,087

    Domyślnie

    panowie zabralem sie za regulacje zaworow w moim 1.4 ,po zdjeciu plastiku widze ze to nie takie proste jak myslalem. robil ktos z was ta robote? kolektor ssacy zaslania pokrywe zaworow,z pewnoscia trzeba go sciagac a w takim razie czy nie powinienem zaopatrzyc sie w uszczelke pod kolektor? czy po odpieciu rurek i kabli z kostek kolektor zejdzie mi z cala przepustnica i filtrem powietrza? ta calosc jak na zdjeciu? czy jest gdzies jakis moze opis krok po kroku tej roboty? tu wiekszosc benzyniaki 1.8 ale moze ktos pomoze. bardzo prosze o szybka odpowiedz. probuje fote dodac ale cos nie idzie,moze zaraz dodam





    Ostatnio edytowane przez kobert ; 08-02-14 o 15:41

  10. #20
    Użytkownik Awatar shrek565
    Dołączył
    May 2013
    Auto
    Civic IX Exe. 2.2
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    370

    Domyślnie

    Ja też mam pytanie. Dziś odebrałem samochód od mechanika przejechałem bez problemu 20 km i przy samym domu straciłem napęd na zakręcie. Prawdopodobnie wyskoczyła połośka ze skrzyni wystarczy ją tylko wsunąć chyba? po odkręceniu koła będę miał do niej dostęp? czy kanał lepszy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •