Strona 768 z 924 PierwszyPierwszy ... 268668718758766767768769770778818868 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,671 do 7,680 z 9235

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

  1. #7671
    Użytkownik Awatar lukasnld
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic VIII 2.2 ict
    Skąd
    Venlo
    Posty
    112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Flaczek89 Zobacz posta
    A nie będzie szkrzypiec w środku ?? Tzn plastiki i cała reszta. Bo to utwardzi całe resorowanie a gdzieś ta siła będzie musiała się rozejść...
    Ciekawe skad wziołes gumy za 500 zł ?? Patrzyłem na haparts i cena za sztukę około 80 zł OEM .. ale dla pewności zadzownie do nich jutro
    https://www.iparts.pl/czesc/tuleja-w...3-1058913.html
    Coś takiego wkładałem ale to było 5 lat temu. Jeśli masz dziurawe drogi to daruj sobie poliuretan bo faktycznie będzie Ci wszystko sie tłukło. Ja jeżdze tylko po autostradach wiec sie u mnie świetnie sprawdza

  2. #7672
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    42

    Domyślnie

    Zapytam jeszcze raz, może tym razem ktoś coś pomoże po naprawie cieknących wtryskiwaczy (jeden był wyjęty i zriebrany cz jakiś tak) auto stracili na mocy a spalanie wzrosło. Jadąc autostrada na 6 biegu na prędkość 170 km)h przy 3000 obrotów i ani ździebko więcej. Czuje że auto muli, jakby z 5 ton to ważyło. Mechanik który naprawiał wtryski wini sprzęgło, ma rację? Dzięki

  3. #7673
    Użytkownik Awatar lukasnld
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic VIII 2.2 ict
    Skąd
    Venlo
    Posty
    112

    Domyślnie

    A ślizga czujesz że nie przenosi napędu.Jedz na kompa i zobacz pracę wtryskiwaczy. Podszarpuje silnik na wolnych obrotach?

  4. #7674
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    42

    Domyślnie

    Ślizgało się sprzęgło zanim auto straciło moc, przy dynamicznej zmianie na 4ty bieg na wysokich obrotach. Teraz się nie ślizga, nie ma tyle mocy ale mechanik na postoju na 6tym biegu puścił sprzęgło a silnik chodził więc automatycznie wini sprzęgło z tym że ja nie jeżdżę na 6tym biegu w miescie. On podpinal kompa pod wtryski i stwierdził że jeden bardzo słaby, dwa średnie a jeden dobryvi czekałem aż załatwi wtryskiwacz żeby wymienić ten najsłabszy ale w między czasie jego brat też mechanik zsugeorwl to sprzęgło no i nagle jak ręką odjął ten najsłabszy wtrysk już nie jest najsłabszy tylko sprzęgło do robienia. W dodatku jak robił wtryski to jednego nie mógł wyciągnąć więc rozbierał od góry żeby użyć tego przyrządu do wyciągania jednak później komputer jego zdaniem wskazuje że ten jest najbardziej sprawny, ja jednak myślę że właśnie ten został uszkodzony

  5. #7675
    Użytkownik Awatar lukasnld
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic VIII 2.2 ict
    Skąd
    Venlo
    Posty
    112

    Domyślnie

    Radzę Ci jechać do innego warsztatu żeby Ci to obiektywnie sprawdzili. Wtryski można czyścić ultradźwiękowo bez konieczności wymiany. Sprawdzić też mogą pod względem wydajności.

  6. #7676
    Użytkownik Awatar elminsterr
    Dołączył
    May 2009
    Auto
    Civic 5D 1.8 Sport
    Skąd
    Wałbrzych
    Posty
    107

    Domyślnie

    Kiedy kupiłem auto ręczny łapał bardzo nisko, teraz łapie pod sam koniec i trzeba mocno zaciągać na górce i robi się niebezpiecznie. Czy w Civicu jest zwykła linka którą należy naciągnąć? Czy jest to prosta operacja?

  7. #7677
    Użytkownik Awatar oblivion
    Dołączył
    May 2013
    Imię
    Tomek
    Auto
    Civic FN1 2008
    Skąd
    Sanok
    Posty
    93

    Domyślnie

    Czy po wymianie baterii w kluczyku trzeba go jakoś zakodować? nie działa na odległość otwieranie/zamykanie drzwi...

  8. #7678
    Użytkownik Awatar Saawrel
    Dołączył
    Mar 2012
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic 5D 2,2 iCDTI
    Skąd
    Kraków/UK
    Posty
    738

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elminsterr Zobacz posta
    Kiedy kupiłem auto ręczny łapał bardzo nisko, teraz łapie pod sam koniec i trzeba mocno zaciągać na górce i robi się niebezpiecznie. Czy w Civicu jest zwykła linka którą należy naciągnąć? Czy jest to prosta operacja?
    W podłokietniku masz OTWÓR zakryty zaślepką zaraz za ręcznym. jest tam śrubka która służy do regulacji naciągu linki ręcznego.

    Cytat Zamieszczone przez oblivion Zobacz posta
    Czy po wymianie baterii w kluczyku trzeba go jakoś zakodować? nie działa na odległość otwieranie/zamykanie drzwi...
    nie trzeba

  9. #7679
    Użytkownik Awatar oblivion
    Dołączył
    May 2013
    Imię
    Tomek
    Auto
    Civic FN1 2008
    Skąd
    Sanok
    Posty
    93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Saawrel Zobacz posta



    nie trzeba
    dzięki. No to się coś spitoliło...

  10. #7680
    Użytkownik Awatar lukasnld
    Dołączył
    Oct 2013
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Civic VIII 2.2 ict
    Skąd
    Venlo
    Posty
    112

    Domyślnie

    Jak długo się wam 2.2 rozgrzewają. U mnie po dopiero po 15 km autostradą robi się ciepło w środku. To normalne czy termostat szwankuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •