Strona 852 z 924 PierwszyPierwszy ... 352752802842850851852853854862902 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,511 do 8,520 z 9236

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

  1. #8511
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'
    Posty
    9,879

    Domyślnie

    Nie. Zapomnij. Nie kombinuj

  2. #8512
    Użytkownik Awatar Słońce
    Dołączył
    Aug 2011
    Imię
    Damian
    Auto
    ED9/FD7
    Skąd
    Opatów
    Posty
    705

    Domyślnie

    Pytam bo na wielu aukcjach widywałem akurat, że jest oznaczenie modeli FN FK lub VIII/IX gen. Dlatego mnie to zaciekawiło. Wyglądają bardzo podobnie. W zasadzie różnic nie zauważyłem na zdjęciach.

  3. #8513
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'
    Posty
    9,879

    Domyślnie

    Owszem różnice są i na pierwszy rzut oka ich nie widzisz. To trochę inne zawieszenie.
    Oznaczenia karoserii owszem są takie same.

  4. #8514
    Użytkownik Awatar CzechuXX
    Dołączył
    Jul 2018
    Imię
    Grzegorz
    Auto
    Renault Megane2.0T
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    260

    Domyślnie

    Któraś rolka świszczy od osprzętu.
    Którą obstawiacie?
    Włączenie/wyłączenie klimy nic nie zmienia.

  5. #8515
    Użytkownik Awatar janekb84
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    JANUSZ
    Auto
    EJ9 B18c4,EP3,FN2
    Skąd
    BOOSTperformance
    Posty
    1,176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CzechuXX Zobacz posta
    Któraś rolka świszczy od osprzętu.
    Którą obstawiacie?
    Włączenie/wyłączenie klimy nic nie zmienia.
    Z mojej szklanej kuli wychodzi że wszystkiezdejmij pasek i zobacz 5 minut roboty nikt wróżyć nie będzie.

    Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

  6. #8516
    Użytkownik Awatar CzechuXX
    Dołączył
    Jul 2018
    Imię
    Grzegorz
    Auto
    Renault Megane2.0T
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    260

    Domyślnie

    Myślałem że może któraś pierwsza pada
    Oprócz silnika, klimy i alternatora te dwie pozostałe gładkie za co odpowiadają? Jest duża i mała.

  7. #8517
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    223

    Domyślnie

    AUDIO w FN2 to jakis dramat. Czy jest jakiś sprawdzony sposób na poprawę dźwięku? Jednak, zanim ktos sie rozpisze... Nie interesuje mnie wymiana radia na 2din, czy jakiekolwiek inne. Ma byc seria i tylko seria, i przysłowiowo nawet, jak by mialo nie grac wcale to i tak zostaje SERIA! Kolejna sprawa, nie interesuja mnie żadne tuby, wzmacniacze i tego typu rzeczy. Reasumując, chciałbym zmienić głośniki, na takie które dadza mi trochę więcej bassu. Takie, które będa pasowały plug&play. Nie wiem, byc może mam dość wygórowane wymagania, bo chciałbym mieć lepiej, bez zmiany niczego. Jednak warto zaznaczyc przy tym wszystkim, że nie oczekuje kolosalnej różnicy. Chciałbym, zeby było po prostu lepiej. Aktualnie gorzej to gra niż w zwyklym seryjnym audio civica IX generacji.

    Czy jest jakiś sprawdzony setup głośników, który będzie grać lepiej i warto za niego zapłacić?

  8. #8518
    Użytkownik Awatar kamil9489
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez t6p Zobacz posta
    AUDIO w FN2 to jakis dramat. Czy jest jakiś sprawdzony sposób na poprawę dźwięku? Jednak, zanim ktos sie rozpisze... Nie interesuje mnie wymiana radia na 2din, czy jakiekolwiek inne. Ma byc seria i tylko seria, i przysłowiowo nawet, jak by mialo nie grac wcale to i tak zostaje SERIA! Kolejna sprawa, nie interesuja mnie żadne tuby, wzmacniacze i tego typu rzeczy. Reasumując, chciałbym zmienić głośniki, na takie które dadza mi trochę więcej bassu. Takie, które będa pasowały plug&play. Nie wiem, byc może mam dość wygórowane wymagania, bo chciałbym mieć lepiej, bez zmiany niczego. Jednak warto zaznaczyc przy tym wszystkim, że nie oczekuje kolosalnej różnicy. Chciałbym, zeby było po prostu lepiej. Aktualnie gorzej to gra niż w zwyklym seryjnym audio civica IX generacji.

    Czy jest jakiś sprawdzony setup głośników, który będzie grać lepiej i warto za niego zapłacić?
    Wygłusz drzwi (maty bitumiczne Bitmat + pianka 3 mm na boczek) + zmień głośniki na audio system 165 mx plus. Dalej to tylko zmiana radia na 2din lub dołożenie wzmacniacza do obecnego.

    Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

  9. #8519
    Użytkownik Awatar CzechuXX
    Dołączył
    Jul 2018
    Imię
    Grzegorz
    Auto
    Renault Megane2.0T
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    260

    Domyślnie

    https://allegro.pl/oferta/modul-ster...vii-7726540558

    Czy to jest ten cały MICU?
    Czy ten moduł odpowiada za sterowaniem temperaturą w samochodzie?
    Będzie pasował do 1.4?

  10. #8520
    Użytkownik Awatar Słońce
    Dołączył
    Aug 2011
    Imię
    Damian
    Auto
    ED9/FD7
    Skąd
    Opatów
    Posty
    705

    Domyślnie

    Pytanie na szybko:
    Wentylator chłodnicy silnika nie załącza się nawet przy rosnącej jego temperaturze. Wracałem z zagranicy i w korkach na autostradzie musiałem włączać nawiewy w środku na max ciepło żeby zbić temperaturę. Rosło gdzieś na 3/4 lub trochę więcej i mimo to nic się nie załączało. Co może być przyczyną? Czujnik temperatury cieczy chłodzącej? Do połowy wskazania miernika temperatury wszystko wydaje się być dobre. Co steruje załączeniem się wentylatorów?
    Dodam, że klima rozszczelniona, ponieważ jest uszkodzona chłodnica klimy zatem nawet jej nie włączam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •