Strona 872 z 924 PierwszyPierwszy ... 372772822862870871872873874882922 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,711 do 8,720 z 9236

Wątek: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź vol.2

  1. #8711
    Użytkownik Awatar Seamus
    Dołączył
    Dec 2013
    Imię
    Wojtek
    Auto
    FN1
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janekb84 Zobacz posta
    a na oem lampie bez xenonu też jest nabite H7/D2R?

    Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
    Tak.

  2. #8712
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2019
    Imię
    Robert
    Auto
    CIVIC VIII 1.8
    Skąd
    Łódź
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Mam problem z prędkościomierzem w Hondzie, produkcja 11.2010. Chciałem go wymienić, ale pojawia się kilka nr części. Czy duże ma znaczenie jaki włożę, czy musi się zgadzać z numerem który mam?

  3. #8713
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    FK3 MY13'
    Posty
    9,879

    Domyślnie

    Nic nie musi. Pasuje od każdego lecz od przedlifta nie będzie miał UP/DOWN sugestii zmiany biegów

  4. #8714
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Auto
    ep3
    Skąd
    Tarnów
    Posty
    121

    Domyślnie

    Wiem że już było sto razy ale właśnie potrzebuje szybką odpowiedź a temat rozmiarów jest baaardzo długi. Czy na zimowki do ufo 1.8 2011 rok gt sport będą pasować felgi w rozmiarze Średnica 16" ,Szerokość :7J , Rozstaw szpilek: 5x114,3 , Osadzenie :et 38 ?? I jaki rozmiar opon do takich felg?? Z góry dzięki za odpowiedź

  5. #8715
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2019
    Imię
    Robert
    Auto
    CIVIC VIII 1.8
    Skąd
    Łódź
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucas.FK2 Zobacz posta
    Nic nie musi. Pasuje od każdego lecz od przedlifta nie będzie miał UP/DOWN sugestii zmiany biegów
    Dzięki za pomoc. Jeszcze jedno pytanie, czy jak wezmę licznik od anglika to będzie pokazywać w milach czy w kilometrach prędkość?

  6. #8716
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Imię
    Paweł
    Auto
    Honda Civic FK2
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    115

    Post

    Wytłumiam po kawałku moje ufo i chciałbym dodać trochę filcu na podłodze (bez wyjmowania foteli), ale tapicerkę trzymają takie plastiki jak na foto poniżej. Na tym przy kolumnie kierownicy widać jakby śruby były wkręcanie od strony komory silnika. Czy da się odpiąć te plastiki, żeby odchylić tapicerkę?
    https://drive.google.com/file/d/1e50...w?usp=drivesdk
    https://drive.google.com/file/d/1e0-...w?usp=drivesdk

    Edit
    Znalazłem w serwisówce - biorąc pod uwagę konieczność grzebania w kolumnie kierowniczej raczej odpuszczę temat, chyba że ktoś zna sposób na obejście tematu. Ale serwisówka nie mówi nic o tym drugim elemencie
    https://drive.google.com/file/d/1e50...w?usp=drivesdk
    Może jego da się w prosty sposób wypiąć? Przynajmniej częściowo upchałbym ten filc.
    Wszelkie sugestie mile widziane
    Ostatnio edytowane przez pasikonik ; 14-09-19 o 13:53

  7. #8717
    Użytkownik Awatar oblivion
    Dołączył
    May 2013
    Imię
    Tomek
    Auto
    Civic FN1 2008
    Skąd
    Sanok
    Posty
    93

    Domyślnie

    Pasikonik polecam wysmarowanie grubą warstwą masy bitumicznej nadkoli od strony koła - możesz też pociągnąć podwozie.

  8. #8718
    Użytkownik Awatar 13_Kanonier
    Dołączył
    Nov 2012
    Imię
    Szymon
    Auto
    EM2 -> FN2
    Skąd
    KBR
    Posty
    914

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert057 Zobacz posta
    Dzięki za pomoc. Jeszcze jedno pytanie, czy jak wezmę licznik od anglika to będzie pokazywać w milach czy w kilometrach prędkość?
    Jak dobrze kojarzę to po przeciwnej stronie od pokrętła regulacji podświetlenia jest przycisk zmiany mph/kmh czy jakoś tak

    BTW dlaczego musisz zmieniać? Problem z brakiem podświetlenia?

  9. #8719
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2019
    Imię
    Robert
    Auto
    CIVIC VIII 1.8
    Skąd
    Łódź
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 13_Kanonier Zobacz posta
    Jak dobrze kojarzę to po przeciwnej stronie od pokrętła regulacji podświetlenia jest przycisk zmiany mph/kmh czy jakoś tak

    BTW dlaczego musisz zmieniać? Problem z brakiem podświetlenia?
    Zmieniam bo mam problem ze wskazaniami prędkości. Jak stoję jest OK, pokazuje normalnie zero. Natomiast jak ruszę to wariuje, nie da się nic odczytać. Problem występuje głownie w deszczowe dni. Latem kiedy były upały nic się nie działo. Trochę popadało i znowu to samo.

    Jeśli chodzi o przycisk to mają tylko wersje z UK, europejskie nie mają tego przycisku.

  10. #8720
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Imię
    Paweł
    Auto
    Honda Civic FK2
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oblivion Zobacz posta
    Pasikonik polecam wysmarowanie grubą warstwą masy bitumicznej nadkoli od strony koła - możesz też pociągnąć podwozie.
    Niedawno odebrałem auto po konserwacji, ale nie zauważyłem szczególnej różnicy. Zawsze można spróbować posmarować grubiej Tylko nie wiem czy teraz złapie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •